Wedme.cz  je internetový svatební průvodce, který se drží zásady: jednoduchost, svižnost,elegance. Chceme nabídnout nevěstám uživatelsky příjemný a jednoduchý portál, ve kterém se každá budoucí  i stávající nevěsta vyzná, lehce se zaregistruje, jednoduše a přehledně si spravuje svůj profil  či svá alba, diskutuje s ostatními nevěstami a v neposlední řadě zde najde i své svatební dodavatele.

Stále častější inspirace nevěst pocházejí ze zahraničních svatebních portálů. Zdatnost orientace v anglicky psaných textech je tedy zřejmá. Chtěli jsme se odlišit, vytvořit „značku“, která bude lehce rozpoznatelná a čitelná pro širokou veřejnost.

Wedding...svatba 
Wed...oženit, provdat se, uzavřít sňatek 
Me...mě
Wed Me...ožeň mě, vdej mě!
WedMe...Veď mě!!Věď mě k oltáři, veď mě k tomu najít ty nejlepší dodavatele, veď mě k tomu prožít moji svatbu dle mých snů.

 

 

Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz

Kateřina je nadšenou zakladatelkou tohoto svatebního portálu, která je odhodlaná dále české nevěsty inspirovat nejnovějšími trendy a informacemi  v oblasti svateb, ale zároveň jim zajistit přehled svatebních dodavatelů, aby jim výběr a přípravy šly hezky od ruky. Je taktéž vizážistkou, zaměřenou na svatební líčení, které ji právě přivedlo k myšlence založit jednoduchý, přehledný a vkusný web.

Na portálu má na starosti veškerou obchodní činnost, komunikaci s inzerenty, komunikaci s partnery při tvorbě  projektů, tvorbu editorialů, tvorbu rubriky "Vaše svatby" a "DIY-udělej si sama". Žije v Brně.

Provozovatel: Kateřina Hrabalová, Managing Director Email: katerina.hrabalova@wedme.cz
ŽÚ Brno venkov č.j. OZU/2879/2010/Be/3
IČ:72397276, DIČ:CZ8158294419,
Bankovní spojení:1296353036/5500Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz

 

Renata se na  pozici Sales Advisor jako prodejní poradce stará o stávající zákazníky webu, radí  o výhodách a možnostech další spolupráce. Věnuje se i komunikaci s novými a potencionálními zákazníky webu. Žije u Brna.

Ohledně inzerce v katalogu firem, bannerů a reklamy se můžete na Renatu obrátit:

Email: renata.horakova@wedme.cz
Telefon: +420 604 464 116 

Tereza pracuje v obchodě se streetovou módou a pořád se usmívá. Jako redaktorka píše články o módě a "tančí" krump.  Má svůj blog o módě, na který každý den přispívá. Miluje styl a módu, což je i jejím tématem zde na Wedme. Žije v Brně.

"Miluji spoustu věcí - krump, jógu, chemii a vědu, knihy, cestování, asijská jídla... Ale čemu věnuji většinu svého času a energie je rozhodně MÓDA. Budu se vás snažit provázet s láskou a nadšením módními novinkami a současnými trendy a také se vám pokusím ukázat trochu extravagance a to, že se jí vlastně nemusíte vůbec bát. Vždyť právě svatba je výjimečným okamžikem našeho života, a proto by měla být jedinečná. Jen sami popřemýšlejte, co si hosté ze svatby pamatují nejvíce? Přece šaty nevěsty a oblek ženicha."


 


 


 


 


 


 

Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz

Partneři


Sledujte


Doporučujeme