Magazín

Snová zimní kolekce od Victoria's Secret

16.12.2015 | Oblečení, styl, móda

Přehlídka Victoria's Secret je každoročně tou nejočekávanější. Známá je pro své precizní zpracování jednotlivých tématických kolekcí a výborných shows v podání známých zpěváků. Takový koncert a přehlídka v jednom!


DIY Kávový peeling/Coffee scrub

14.12.2015 | DIY - Udělej si sama

Zkuste si vyrobit prvotřídní tělový cukrový peeling. Můžete ho vyrobit nejen pro vaše blízké na Vánoce, ale například i jako malé dárečky pro dámské osazenstvo na vaši svatbu.


Svatba s vůní jehličí!

06.12.2015 | Tématické svatby

Také patříte mezi milovníky lesa? Vůně jehličí, švitoření lesního ptactva, paprsky slunce proplétající se větvemi stromů! Mě osobně vždy nejvíc dostane měkké jehličí, opadlá a neuvěřitelné voňavá borovicová kůra a ticho, které se rozléhá a nutí vás zvednout hlavu do korun stromů!


Lisa & Alan: Making the World Stop for You!

01.12.2015 | Vaše svatby

Láskyplný příběh krásného zahraničního páru, který si pro svůj nejvýznamnější den vybral naši matičku Prahu. Krásný příběh zachytil Michal Mecner a vy se dnes můžete začíst do romantického čtení!


DIY Vanilkové svíčky se skořicí

28.11.2015 | DIY - Udělej si sama

Vanilková svíčka, která provoní váš domov s nádechem skořice. Jak si takovou pěknou a jednoduchou dekoraci vyrobit doma? Přinášíme v dnešním díle rubriky DIY.


Max Mara a nová svatební kolekce 2016

18.11.2015 | Oblečení, styl, móda

Jistě uchvátíme všechny moderní nevěsty. Pro milovníky designu máme úžasnou svatební kolekci Max Mara 2016!


Svatební show 2016

15.11.2015 | Zajímavosti

Jako každý rok, tak i tento se nese v duchu spolupráce na přípravách exkluzivního a největšího svatebního veletrhu v Brně na ploše dvou tisíc metrů čtverečních. I letos jsme se stali mediálními partnery a kromě naší expozice přímo na velethu se můžete těšit i na podrobné informace ohledně této akce.


Ty jsi má....levandulová! Levandulová svatba!

11.11.2015 | Květiny

Určitě si každý z nás vybaví známý a zpěvný song Hany Hegerové - Levandulová! Ano i já bych koupila celou krabici, jak se v písni zpívá. Plnou krabici neuvěřitelně a omamně vonící levandule. Je to jedna z nejvděčnějších svatebních květin, kterou nepřekvapí ani rozžhavený letní den.


Chcete snubní prsteny s kameny?

05.11.2015 | Seznamte se s dodavateli

Snubní prsteny už nemusejí být pouze dokonale hladké kroužky. Čím dál více snoubenců se přiklání ke zdobené variantě a kromě rytin nebo kombinace kovů si nechává do snubních prstýnků vložit i kameny.


Tattoo bride! Máte kérku? Ukažte ji!

30.10.2015 | Tématické svatby

Máte kérku a budete se vdávat? Ukázat, neukázat? Jaké šaty vybrat? Jak zvládnout nátlak rodiny?


předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 85 další

Partneři


Sledujte


Doporučujeme