DIY - recepty

Webový průvodce svatbou


DIY - Cukrové marcipánové melounky

18.12.2014 | DIY - recepty

Určitě se rozkutálejí do bříšek neuvěřitelnou rychlostí. Tak dobré a jednoduché je toto vánoční nepečené cukroví. Další výhoda je i ta, že se tolik neroztápí, tzn. že s tímto druhem cukroví můžete počítat i například na vaši svatbu. Zkusíte s námi tento jednoduchý recept?


DIY - Spekulky [Speculoos]

08.12.2014 | DIY - recepty

Spekulky (originálně Speculoos) jsou tradiční sušenky, které se v období okolo Mikuláše pečou hlavně v Holandsku, Belgii nebo Německu. Kromě běžných surovin jako mouky a másla jsou plné různých druhů koření a tak se budou skvěle hodit a na Vaší Vánoční tabuli a provoní Vám celou kuchyni.


DIY - horká čokoláda

23.11.2014 | DIY - recepty

Dobrota, která zažene jakékoliv chmury. Víte, že horkou čokoládu snídali španělští flamendři? Že si do čokolády máčeli churros, dlouhé koblížkové tyčinky?


DIY Dýňové brownies

17.10.2014 | DIY - recepty

Milujete čokoládu v jakékoliv podobě? Rádi byste upekly něco rychlého, po čem si každý olízne prsty a s chutí si dá druhý kousek? Brownies jsou jistou zárukou! Vylepšili jsme je o kousek podzimu! A další dobrá zpráva - za hodinku je máte hotové!


DIY - Hruškový koláč s čokoládou

22.09.2014 | DIY - recepty

Jak lépe začít podzim, než s něčím sladkým a lahodným. Tento koláč si oblíbí všichni milovníci čokolády a hrušek. Sezóna hrušek je zde, tak proč toho nevyužít? Položte je do jemného čokoládového těsta, upečte, zakrojte a vychutnejte si ho třeba na vyhřívajíc se na teplém babím sluníčku.


DIY - Barevné lívance

27.05.2014 | DIY - recepty

Snídejte, obědvejte, večeřte...vesele a barevně.....tyto skvělé lívance! Video-recept na duhové lívance v dnešním příspěvku!


DIY - Bábovka z třeného těsta

11.04.2014 | DIY - recepty

Blíží se víkend a i v našem dětství se často právě v neděli linula babiččiným bytem nezaměnitelná vůně bábovky. Nejenže jste se měli možnost s tím receptem již setkat v našem jarním čísle Wedme Magazine NO.3, ale taktéž jsme se o bábovkách zmínili v inspiraci o svatebních bábovkových dortech. Ještě váháte, co tento víkend upéct?


Hana Rawlings - Sladký design

06.01.2014 | DIY - recepty

Když jsem se před nedávnem měla možnost konečně osobně setkat s Hankou, cestou do Prahy jsem si potají v hlavě přemítala, o čem si budeme povídat. Ne snad z obavy, že by témat bylo málo, ale upřímně mě zajímalo, co ji samotnou motivovalo k rozhodnutí pracovat více jak jeden rok na knize, kterou bych vám dnes ráda představila.


DIY - Sněhové pusinky

12.11.2013 | DIY - recepty

Malinkaté, barevné, rozplývající se na jazyku neuvěřitelnou rychlostí. Určitě u vás také rychle zmiznou, jak jsou dobré! Navíc stačí vybrat barvy vaší svatby, obarvit potravinářským barvivem, zabalit do úhledné krabičky a dáreček pro vaše svatební hosty je rázem na světě.


DIY - Cake pops - dortová lízátka

16.10.2013 | DIY - recepty

Lízátka cake pops, neboli dort na špejli, jsou americký vynález, který se ale čím dál častěji objevuje na oslavách nebo svatbách i u nás. Jejich příprava je jednoduchá a díky nekonečně mnoha možnostem zdobení si sami můžete vytvořit krásné dobroty, které budou ladit s vaší výzdobou nebo třeba šaty.


1 2 3 4 další

Partneři


Sledujte


Doporučujeme