DIY - Udělej si sama

Webový průvodce svatbou


DIY - Mini Chocolate Mailboxes

29.01.2016 | DIY - Udělej si sama

Malé a rozkošné poštovní schránečky ve kterých je uschováno malé sladké překvapení. Tento nápad můžete využít nejen na svatební tabuli pro své svatební hosty, ale i například jako malinkatou milou drobnost pro blížící se Valentýn. Nezapomeňte na něj a připravte se s předstihem díky našemu dnešnímu návodu!


DIY Kávový peeling/Coffee scrub

14.12.2015 | DIY - Udělej si sama

Zkuste si vyrobit prvotřídní tělový cukrový peeling. Můžete ho vyrobit nejen pro vaše blízké na Vánoce, ale například i jako malé dárečky pro dámské osazenstvo na vaši svatbu.


DIY Vanilkové svíčky se skořicí

28.11.2015 | DIY - Udělej si sama

Vanilková svíčka, která provoní váš domov s nádechem skořice. Jak si takovou pěknou a jednoduchou dekoraci vyrobit doma? Přinášíme v dnešním díle rubriky DIY.


DIY Adventní svícen

01.12.2014 | DIY - Udělej si sama

Včera nám začal advent, a tuším, že někteří z vás jsou podobní opozdilci jako já a chystají se adventní svícen udělat na poslední chvíli v nejbližších dnech. Sváteční čas je ideální příležitostí oprášit svoji zručnost, vytáhnout spoustu dekorací uložených hluboko ve sklepě a tvořit.


DIY - Halloweenské dýně

31.10.2014 | DIY - Udělej si sama

Je to tady! 31.října a s ním anglosaský lidový svátek Halloween. Spousta lidí si myslí, že jde o zamerikazovaný, komerčně postavený svátek. My jsme se již včera ovšem seznámili s trochu historie.


DIY - Jarní ptáčci jarabáčci

16.04.2014 | DIY - Udělej si sama

Nechejte přilétnout do vašich talířů ptáčky zpěváčky. A následně je nechejte odlétnout s vašimi svatebními hosty k nim domů, jakožto milým dárkem a vzpomínkou na váš svatební den. Vyrobte si tyto veselé "jarabáčky" díky návodu, který vám přinášíme.


DIY Krabička plná lásky

07.03.2014 | DIY - Udělej si sama

Dnešní návod se určitě hodí i s blížícím se zítřkem. Že nevíte v jaké souvislosti? Zítra se v naší zemi slaví Mezinárodní den žen a my vám přinášíme velmi jednoduchý návod, jak potěšit důležité ženy ve svém okolí.


DIY - Svatební pugéty tak jednoduše

07.02.2014 | DIY - Udělej si sama

Jste fanouškem floristiky? Rády občas uvážete někomu blízkému kytičku? Co zkusit náš návod?


Obálky ke svatebnímu oznámení

31.01.2014 | DIY - Udělej si sama

Ke každé svatbě patří svatební oznámení a ty vkládáme do obálek. Dnes si představíme návod, kde si vyrobíme obálky z barevných, zdobných papírů. Obdarovaní nebudou žasnout jen nad originalitou Vašeho oznámení, ale také nad Vašimi ručně dělanými obálkami.


DIY - Květina do vlasů nejen pro družičky

16.01.2014 | DIY - Udělej si sama

Už víte, jaký svatební účes budete mít, dokonce už máte i po zkoušce u své kadeřnice, ale stále nevíte, čím účes ozdobit? Co třeba ručně vyrobená květina dle barvy, kterou požadujete?


1 2 3 4 5 6 7 8 9 další

Partneři


Sledujte


Doporučujeme