Doplňky

Webový průvodce svatbou


Botičky se střapečky

15.05.2014 | Doplňky

Miniseriál o svatebních střevíčkách pokračuje dál. Dnes se podíváme na pár skvostných kousků s aplikací, kterou můžeme nazvat střapce, střapečky. Botky díky nim vypadají rozverněji a veseleji, co myslíte?


Snubní a zásnubní prstýnky

03.10.2013 | Doplňky

Dnes vám přinášíme potěchu pro oko. Blyštivou a pro začátek každého svatebního "šílenství" nutného. Zásnubní prsten je na počátku toho všeho, co na vás čeká.


Podvazek na vaši nožku!

23.10.2012 | Doplňky

Nevěsta má mít ve svatební den vše nové jako symbol nového počátku, kromě jedné věci půjčené (od šťastného a veselého člověka), jedné staré (jako symbol zachování rodinné tradice) a jedné modré (nejčastěji to bývá modrý podvazek). Podvazek by neměl chybět žádné nevěstě.


Co do vlasů?

09.10.2012 | Doplňky

Plánujete na svoji svatbu vzdušný účes? Pak právě vám přinášíme inspiraci, co do vzdušného účešu dát. Nebojte se čelenek posazených nízce do čela.


Poppyhearts - ozdoby do vlasů

27.08.2012 | Doplňky

Jsou typy nevěst, které pomalu odkládají tradiční svatební závoj a místo něj do účesu použijí různé aplikace, čelenky nebo brože. Ikdyž má závoj, zejména ten krajkový, své neodolatelné kouzlo, musím uznat, že i vkusná, k šatům a celému stylu úpravy nevěsty doladěná čelenka, nese také své neodolatelné kouzlo.


Malé nevěstičky

03.08.2012 | Doplňky

Občas se stane, že se mezi svatebními hosty objeví i malé dítka. Roztomilé miminka...klučíci, holčičky. My se v dnešním příspěvkům budeme věnovat holčičkám a pár inpisracím, jak je v jejich roztomilosti ještě zdokonalit.


Rozkvetlý účes

12.06.2012 | Doplňky

Krásně upravené vlasy chce mít snad každá nevěsta. U dnešního tipu, který vám přinášíme, jde o to, tak trošku vybočit ze stereotypu závojů a korunek. Rozkvetlé aplikace mohou slušet jakémukoliv účesu, dlouhým a krátkým vlasům, drdolu a volně rozpuštěným loknám.


Když foukne vítr do vlasů....

24.05.2012 | Doplňky

Opusťte štras, korunky, čelenky a pusťte se do větši romantiky!


Ozdobte si vlasy

12.04.2012 | Doplňky

Opět trošku vlasové inspirace. Doba klasických závojů pomalu odeznívá i u nás a nastupuje trend jemných, křehce působících, zato výrazných aplikací ve svatebním účesu. Spoustu těchto skvostů lze vyrobit i vlastní pomocí.


Ozdob do vlasů není nikdy dost

28.03.2012 | Doplňky

Nenechte ztěžknout vaše vlasy obyčejným závojem, ale zkuste jim dodat křehkost a jemnost díky jednoduché čelence, pár pírkům, jemným francouzským závojem nebo nějakou zajímavou aplikací, třeba po babičce.


1 2 další

Partneři


Sledujte


Doporučujeme