FOTOEDITORIAL

Webový průvodce svatbou


Džínová láska - FOTOEDITORIÁL

01.09.2015 | FOTOEDITORIAL

Vyhodit staré seprané džíny? Řekli jsme si - nikoliv! Džínová láska - nový fotoeditoriál z naší Wedme dílny otevírá nejen nový školní rok, ale také uzavírá horké letní prázdniny. Jeden z posledních záchvěvů horkého letního dne vám přinášíme právě teď.


{Underwater bride - FOTOEDITORIÁL}

29.09.2014 | FOTOEDITORIAL

Pod mořskou hladinou, klidnou jako tep našeho srdce ve spánku. Nebo rozbouřenou, jako tep našeho srdce při vyslovení "vezmeš si mě?" Slastné teplo, které se nám rozprostře po celém těle, jako pomalý příliv za ranního úsvitu.


{Nevěstino ráno - FOTOEDITORIÁL}

26.03.2014 | FOTOEDITORIAL

Kdysi, úplně v prvopočátku, kdy jsem začala připravovat vůbec jedny z prvních fotoeditorialů na našem svatebním celorepublikovém poli, jsem si tak zasněně zamumlala - "jednou tak fotit nějaký editorial s "nějakou" naší miss"!! A ona řekla ANO!


{Podzimní něha - FOTOEDITORIÁL}

04.12.2013 | FOTOEDITORIAL

Ráno vstala, protáhla se a pozdravila slunce. Nadechla se čerstvého podzimního vzduchu. Konečky prstů pohladila zlatavou trávu. Malíčkem zavadila o trn šípku. Ví, že bolest vystřídá radost, proto se lehce usměje, sklopí oči.


{Retro svatba - FOTOEDITORIÁL}

07.10.2013 | FOTOEDITORIAL

I láska a svatba v horkém létě může mít svou "šťávu". Možná si vzpomínáte na náš třídílný fotoeditorial "retro rande" , jenž se nesl v duchu zásnub, pikniku, retra a duhy. Rok se s rokem sešel a máme pro vás pokračování. Jaké jiné, než svatební!


{Šeříkový minieditorial}

29.07.2013 | FOTOEDITORIAL

Jistě si vzpomínáte na nedávnou květinovou inspiraci, ve které jsme Vám představili jednu z nejvoňavějších květin vůbec - šeřík. Ten nás natolik inspiroval, že jsme pro Vás připravili malý fotoeditorialek.


{Duhové snění - FOTOEDITORIÁL}

20.05.2013 | FOTOEDITORIAL

Voňavý a čerstvě jarní vzduch, první květy vzhlížející ke slunci. Čerstvá a měkká tráva. Z rána chladný, v poledne do zad příjemně hřející vítr. Blahodárný déšt. Déšt,...


{Sladký mráz - FOTOEDITORIÁL}

19.03.2013 | FOTOEDITORIAL

Neznámé lesní a kouzelné končiny, s pohádkovými stromy, prostřeným stolem a zamrzlou vílou. Vílou s hlubokým pohledem, bytostí z větev borovic, bobulí vřesu a chladného mrazu.


{Svatba v rytmu salsy - FOTOEDITORIÁL}

14.03.2013 | FOTOEDITORIAL

Vzpomínáte si na naši reportáž "Jak vzniká fotoeditoriál", kterou jsme Vám před časem v magazínu připravili?


Jak vzniká fotoeditoriál?

06.03.2013 | FOTOEDITORIAL

Neděle, zima, únava......nebo taky krásný tvořivý den, závan čerstvého vzduchu, přijemné usínání s mořem vzpomínek. Na všechno se dá vždy kouknout ze dvou stran. My se na naše fotoeditorialy díváme vždy z té druhé - pozitivnější strany.


1 2 další

Partneři


Sledujte


Doporučujeme