Jídlo

Webový průvodce svatbou


Kanýrkované dorty Ruffled

18.06.2014 | Jídlo

Další díl do našeho "dortového seriálu" je tady! Po lesklých, nahých, chevronových, potíraných, palačinkových či bábovkových dortech zde máme dneska trošku klasiku. Kanýrky nebo chcete-li ruffled, jsou krásnou, rozvernou ozdobou každého svatebního dortu.


Bábovkové svatební dorty

20.02.2014 | Jídlo

Vzpomínáte? Je nedělní odpoledne a vy si zouváte v babiččině předsíni boty. Chodbou se line vůně právě upečené bábovky. A jak všichni víme, babiččina bábovka je prostě nejlepší a nejchutnější. Voní vám tyto vzpomínky stejně jako mně?


Chevronové dorty

06.11.2013 | Jídlo

Chevron [:ševron:] - vzor, který jde nejčastěji vidět na látkách. Vzor je to sice výrazný, ale zároveň udávající styl celé svatbě. Chevronová symbolika je podle nás nadčasovou záležitostí.


Palačinkové dorty

21.10.2013 | Jídlo

Milujete palačinky? Tak v tomto případě je volba vašeho svatebního dortu jasná. Jakou marmeládou dortík proložíte?


Lesklé dorty

12.09.2013 | Jídlo

Bílé, růžové, zlaté! ZLATO je součástí každé svatby, tedy skoro každé, pokud nemáte prstýnky ze sedmikrásek, či jiného kovu. Zlato je od pradávna považováno za punc bohatství a luxusu.


Potírané dorty

03.09.2013 | Jídlo

Dnes pro Vás máme již 2. dortový díl. V tom prvním jste se mohli seznámit s tzv. nahými dorty a dnes opět zvolníme. Dalším typem zajímavého pojetí svatebního dortu může být...říkejme mu například "potíraný" dort.


Kam s ledovými drinky?

15.08.2013 | Jídlo

Horké letní svatby jsou v plném proudu. Ani při této slavnostní příležitosti by se nemělo zapomínat na dodržování pitného režimu. Nejvíce v parném letním dni potěší a především osvěží příjemně vychlazený drink. My vám dnes přinášíme několik tipů, jak stylově tyto drinky umístit.


Nahé dorty

13.08.2013 | Jídlo

Dnešním dnem startujeme první díl "dortového seriálu", ve kterém se Vám budeme snažit vždy představit určitou skupinku svatebních dortů. Dnes začínáme doslova zahraničním hitem, říkejme jim například "nahé dorty" :)


Wedding ice drink

01.08.2013 | Jídlo

Počasí posledních dní nás přímo vybízí k tomu pro vás připravit pořádnou, ledově chladivou inspiraci, jak pojmout ledový bar, jak jej naaranžovat a připomenout, že v těchto úmorných vedrech je dostatečný přísun osvěžujících tekutin jedním z nejdůležitejších bodů vaší svatby.


Sladký Svatý Valentýn

11.02.2013 | Jídlo

Oku lahodící zákusky a deserty, kdy jindy si je společně vychutnat, když ne na Svatého Valentýna?


1 2 3 další

Partneři


Sledujte


Doporučujeme