Astilbe neboli svatební Čechrava


Dnes si představíme jednu z nejkřehčejších květin, která může být jak součástí, tak hlavní květinou Vaší svatební kytice.
Astilbe neboli Čechrava je v poslední době velmi oblíbenou květinou. Mrazuvzdorná, na barvy bohatá trvalka. Pokud byste touto a ještě k tomu Vámi vypěstovanou květinou chtěli obohatit právě tu Vaši svatební kytku, pamatujte, že kvete od června do září a mají rády stín. Posuďte, že vypadá skvěle, jak samostatně, tak i jako doplněk mezi ostatními květy!

Zdroj dfoto: weddinggawker.com Zdroj foto: weddingchicks.com Zdroj foto: weddingchicks.comZdroj foto: lessecretsdeceline.wordpress.com Zdroj foto: minnesotawedding.wordpress.com Zdroj foto: echelonflorist.files.wordpress.com Zdroj foto: berengia.tumblr.com Zdroj foto: stylemepretty.com Zdroj foto: lover.ly Zdroj foto: stylemepretty.com Zdroj foto: marthastewartweddings.com Zdroj foto: stylemepretty.com Zdroj foto: stylemepretty.com Zdroj foto: weddingobsession.com

Zdroj foto: sweetvioletbride.com Zdroj foto: stylemepretty.com Zdroj foto: pinterest.com Zdroj foto: blushrose.co.uk Zdroj foto: bridalmusings.comZdroj foto: pinterest.com Zdroj foto: thebridescafe.com Zdroj foto: sullivanowen.comZdroj foto: blog.maypolestudios.com Zdroj foto: heyweddinglady.com Zdroj foto: pinterest.com Zdroj foto: tableart.net


Připravila: Kateřina Hrabalová
Zdroj foto: Kliknutí na fotografii vás odkáže na původní zdroj.

 


Mohlo by Vás zajímat:

  • Narcis - květina jara i Vaší svatby (17.04.2013)

    Anglicky narcissus, latinsky narcissum, česky narcis. Žlutá, optimistická květina, věstící jaro.

  • Šeřík - Syringa (29.05.2013)

    Víte, že tento keř je z čeledi olivovnikovitých? Je známo kolem 30 druhů, z nichž cca 16 se vyskytuje jen v Číně. U nás je nejrozšířenější šeřík obecný.

  • Květ měsíce Září (10.09.2011)

    Tento měsíc u mě vyhráli sukulenty. A doufám, že zaujmou i naše budoucí nevěsty. Protože se na ty krásné kreace vytvořené z těchto “květů”, nebo spíše rostlin, neumím vynadívat.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme