Oblečení, styl, móda


Black and white střevíčky

02.04.2014 | Oblečení, styl, móda

Černé nebo bílé? Každé mají své kouzlo, co říkáte! Jak již víte, připravujeme pro vás takový mini seriál o svatebních střevíčkách, které nás zaujaly. Již jste se v našem magazínu mohli setkat s jarními střevíčky a s boty se štrasovou mašlí.


Oscar de la Renta 2014

31.03.2014 | Oblečení, styl, móda

Oscar de la Renta je v módním průmyslu velmi známé a často skloňované jméno. Tento návrhář - původem z Dominikánské republiky - se proslavil prací například pro Balenciagu, Lanvin nebo Balmain. Do podvědomí milovníků módy jej také dostalo navrhování šatů pro tehdejší první dámu Jacqueline Kennedy.


Klasika a extravagance. Taková letos byla Haute Couture v Paříži!

13.03.2014 | Oblečení, styl, móda

Letošní přehlídka Haute Couture 2014 v Paříži byla velice plodná na svatební róby. Spousta návrhářů předvedlo jedinečné modely a my jsme pro vás vybrali ty nejhezčí a nejoriginálnější z nich.


Jarní střevíčky

10.03.2014 | Oblečení, styl, móda

Pomaluju startuje jaro! Což je báječná zpráva! Mnoho z nás má blažený výraz, vstává z postele dříve a svižněji. Ano, za to mohou sluneční paprsky. Žluté sluneční paprsky.


Představujeme vám Zuhaira Murada!

27.02.2014 | Oblečení, styl, móda

Zuhair Murad je libanonský návrhář, narozen v Bejrútu. Ačkoliv jeho jméno jistě příliš mnoho lidí nezná, šaty navržené Muradem jste rozhodně nejednou zahlédli na některé ze slavných tváří při předávání hudebních či filmových cen.


Ledová královna

19.02.2014 | Oblečení, styl, móda

Pro většinu z vás je zimní období pochmurné, studené a depresivní. Nám zima připadá nádherná - alespoň co se svateb týče. Pojďte se s námi podívat, jak krásná svatba v zimě může být.


Svatý Valentýn podle Victoria's Secret

12.02.2014 | Oblečení, styl, móda

Americká značka nejznámějšího spodního prádla na světě - Victoria's Secret - nám každoročně představuje valentýnskou kolekci prádla. Užijte si svého svatého Valentýna s Victoria's Secret!


Elie Saab Haute Couture 2014

29.01.2014 | Oblečení, styl, móda

Člověk by nevěřil, jak čas letí a že je to půl roku, co jsme vám představili loňskou kolekci Elie Saaba na Haute Couture 2013. Novou kolekcí opět všem vyrazil dech lehkostí a krásou šatů.


Boty se štrasovou broží

20.01.2014 | Oblečení, styl, móda

Přemýšlíte jaké botky na svatbu? Jestli s mašlí nebo se štrasem? V dnešním prvním dílu našeho seriálu o svatebních botkách si představíme střevíčky doslova jako pro Popelku - s krásnou třpytivou broží.


BERTA - šaty snů

09.01.2014 | Oblečení, styl, móda

Módní návrhářka Berta pochází z izraelského Ashodu a navrhování společenských a svatebních šatů se věnuje 16let. Před 15 lety zde otevřela svůj první ateliér. Berta byla od jakživa přitahována módním světem, byl to její způsob života, který se odrazil do její tvorby.


předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další

Partneři


Sledujte


Doporučujeme