Oblečení, styl, móda


Nebojte se odhalených zad, zabodujete!

29.04.2013 | Oblečení, styl, móda

Ve svatebních salónech narazíte na spoustu šatů, ale málokteré jsou opravdu originální. Stačí drobné detaily jako výšivky, mašle, krajky, perličky, apod. Tento článek věnuji svatebním šatům s odhalenými zády. Jsou vkusné, velmi ženské a sexy.


Věneček místo svatebního závoje

10.04.2013 | Oblečení, styl, móda

Nadchnou každou romantickou duši, věneček nám připomene dětství, kdy jsme byly malé holčičky a běhaly po louce s věnečkem ve vlasech. Jsou velmi křehké, něžné, rozverné a tak krásné.


Krajka všude!

24.03.2013 | Oblečení, styl, móda

V neděli se většinou v našem magazínu snažíme odpočívat, tudíž jsou nedělní příspěvky jen velmi ojedinělé. Ale dnes jsem se s Vámi o tuto krásu nemohla nepodělit.


Svatební šaty s dlouhým rukávem

28.02.2013 | Oblečení, styl, móda

Svatební šaty s dlouhým rukávem zažívají comeback. Pokud i vy se cítíte lépe v šatech s rukávy, pak jsou tady právě pro vás. Nemusíte mít obavy, že by byly staromódní. Naopak.


Nevěstou podle Victoria's Secret

30.01.2013 | Oblečení, styl, móda

To, že značka Victoria's Secret dělá výjimečné a nadčasové modely, ví téměř každá žena. Victoria's Secret je známá také pro své originální přehlídky a výběr těch nejlepších modelek světa, které perfektně značku reprezentují. Pojďme se společně podívat na kolekci svatebního spodního prádla, která je určená jak jinak než budoucím nevěstám.


Nádech 30.let ve slušivém kloboučku!

18.01.2013 | Oblečení, styl, móda

Kdo by si myslel, že kloboučky jsou dávno out a na svatbu se nehodí, tak je na omyle. Stylové kloboučky s nádechem třicátých let z vás vykouzlí prvotřídní elegantní dámu, která má glanc a je chic.


Svatba plná mašlí

27.12.2012 | Oblečení, styl, móda

Mašle a mašličky jsou nestárnoucí klasikou stejně jako například puntíky či proužky. Už dávno neplatí, že mašličky jsou jen pro malé holky. Působí sice rozverně, to ano, ale především jsou ženské a na svatbu se přece tolik hodí.


V křehkých šatech Claire Pettibone

20.12.2012 | Oblečení, styl, móda

Claire Pettibone má velmi osobitou vizi toho, jak povýšit módu na vyšší level, než je nám známo a tím se také řídí. Jejím snem vždy bylo vytvářet nádherné ženské oblečení...


Raději motýlka než kravatu

29.11.2012 | Oblečení, styl, móda

Svatba se blíží, zanedlouho se budete ženit a nedokážete se rozhodnout zda kravatu nebo motýlka? Za sebe doporučuji rozhodně motýlka. Je velmi okouzlující, prudce elegantní a momentálně hodně trendy.Jako mávnutím kouzelné hůlky z vás vyčaruje vysoce galantního gentlemana, který si k oltáři odvede se ctí a hrdostí svou nevěstu.


Šaty od Nicole Spose

16.11.2012 | Oblečení, styl, móda

Značka Nicole Spose vznikla v roce 1996 díky vášnivé rodinné tradici. Alessandra Rinaudo, zakladatelka značky spolu se svým manželem Carlem Cavallo, vdechli značce do vínku atmosféru starobylé vysoce módní krejčovině.


předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další

Partneři


Sledujte


Doporučujeme