Oblečení, styl, móda


Šaty z dílny Eli Shay

03.05.2012 | Oblečení, styl, móda

Šaty v dnešním příspěvku udělají radost nevěstám, které vyhledávají trochu více extravagance. Nemusíte se bát si takové šaty alespoň vyzkoušet.


Pohádkové šaty

17.04.2012 | Oblečení, styl, móda

Alespoň jednou v životě být princeznou. V dětství o tom snila ne jedna znás, ale troufnu si říct, že každá z nás. Hodně nás vyrůstalo na pohádkách Walta Disneyho a proto se dnes vrátíme kousek tam, kam jsme ve svých dětských snech častokrát odplouvaly.


Italská extravagance z Atelieru Aimée

16.04.2012 | Oblečení, styl, móda

Dnešní příspěvěk rozdělíme do dvou částí. Do části videa, ve kterém máte možnost zhlédnou přehlídku tohoto vyhlášeného italského módního ateliéru.


Claire Pettibone 2012

02.04.2012 | Oblečení, styl, móda

Claire Pettibone - návrhářka, jenž chce oblékat ženy, jako křehká stvoření....ženy...bohyně. V dnešním moderním světě je potřeba se zastavit...aspoň na moment. Claire si jako dítě z venkovského statku snila - mezi divokými malinami, kapradím - snila si o krásných vílách.


Šaty plné barev

29.03.2012 | Oblečení, styl, móda

Ke svatbě se automaticky pojí bílé svatební šaty, které symbolizují nevinnost nevěsty. Pokud chceme ale upustit trošku od tradice, můžeme zlehka svatební den protančit i v pohádkově barevných šatech.


Barevné jaro s Blankou

26.03.2012 | Oblečení, styl, móda

První jarní víkend máme za sebou a většina z nás do sebe jarním vzduchem vdechla novou energii. Stejně tak vdechla svěží závan jarního vzduchu i do svých modelů Blanka Matragi. Nádherné kresby, ornamenty, obkreslené siluety, výrazné prvky, duhové proměny barev.


Střevíčky od Ruthie Davis

21.03.2012 | Oblečení, styl, móda

Taky jste jako malé kradly mamince lodičky a potají v nich chodily po pokoji? Tak to jste na tom stejně jako světově uznávaná designérka Ruthie Davis, která svou závislost na lodičkám poznala již ve dvou letech :-)


La Sposa 2013

15.03.2012 | Oblečení, styl, móda

Jemný závan jara jde cítit i z práce mnohých ve svatebním světě. Ve španělské Barceloně byla představena jedna z nejžádanějších a nejluxusnějších "svatebních" značek.


Francouzské závoje

01.03.2012 | Oblečení, styl, móda

Poslední dobou se stal módou malý, ale krásný francouzský závoj. Můžeme jej dát na vlasy dlouhé, krátké a nebo upravené do drdolu či ohonu. Prostě se nám šikne vždy a všude. Podívejte se na pár ukázek.


Manuel Mota - šaty

28.02.2012 | Oblečení, styl, móda

Ve spolupráci se světoznámou značkou Pronovias připravil krásnou kolekci svatebních šatů na rok 2012 Manuel Mota. Skvělá zpráva je, že značka Pronovias se dá najít i v českých svatebních salonech. Pokochejte se nadčasovou kolekcí krásných a velmi zajímavých kousků.


předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další

Partneři


Sledujte


Doporučujeme