Botičky a střevíčky


Na rozveselení podzimní nálady se pustíme do představení další designerské ikony bot nejen svatebních. A právě Manolo Blahnik je jedním z nej v tomto oboru. Více slov netřeba, stačí se porozhlédnout a pokochat se tou krásou...

Zdroj:StyleMePrettyZdroj:StyleMePrettyZdroj:StyleMePrettyZdroj:StyleMePrettyZdroj:StyleMePrettyZdroj:StyleMePrettyZdroj:StyleMePrettyZdroj:StyleMePrettyZdroj:StyleMePrettyZdroj:StyleMePrettyZdroj:StyleMePrettyZdroj:StyleMePrettyZdroj:StyleMePrettyZdroj:StyleMePrettyZdroj:StyleMePrettyZdroj:StyleMePrettyZdroj:StyleMePrettyZdroj:StyleMePretty

zuzka@wedme.cz

Autor: zuzka@wedme.cz

Zdroj: Style Me Pretty


Mohlo by Vás zajímat:

  • Šaty Monique Lhuillier pro rok 2016 (13.05.2015)

    Monique Lhuillier pochází z Filipín a lásku k módě pěstuje odmalička díky své matce. Odjakživa snila, že se stane návrhářkou.

  • Barevné jaro s Blankou (26.03.2012)

    První jarní víkend máme za sebou a většina z nás do sebe jarním vzduchem vdechla novou energii. Stejně tak vdechla svěží závan jarního vzduchu i do svých modelů Blanka Matragi. Nádherné kresby, ornamenty, obkreslené siluety, výrazné prvky, duhové proměny barev.

  • Svatební manikúra, která vás nadchne! (07.11.2012)

    Ve svatební den je zkrátka nezbytné, aby ženich i nevěsta byli perfektní. Hlavně nevěsty si jistě potrpí na to, aby byly jako ze škatulky. Nejdůležitější je obstarat svatební šaty, kadeřníka a vizážistu. A stejně nezbytná je úprava rukou.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme