Buďte sexy o svatební noci


 

Tak jako každá nevěsta i vy jste určitě přemýšlela, co si obléci na svou svatební noc. Obřad byl jistě nejdůležitějším okamžikem dne, ale nezapomínejme na noc. Ta je stejně důležitá a završíte tak svůj velký den. Dle tradic svatebním dnem přichází nevěsta o panenství. To už u většiny z nás neplatí, ale přesto se najdou výjimky. I proto byste si měla nechat obzvláště záležet na prádle a aby bylo vše perfektní.

karmaloop.com

karmaloop.com

Jelikož většina nevěst se vdává ve sněhobílých šatech, nebylo by na škodu, kdybyste barvu svého večerního „outfitu“ trošičku pozměnila. V červeném prádle budete velmi sexy a doslova zazáříte jako toreador před býkem. Černá barva je symbolem noci, je magická a velice přitažlivá. Navíc je vynikajícím kontrastem k bílé, kterou jste na sobě měla celý den. Nejvíce to ocení váš novomanžel. Ovšem nezapomínejme ani na ostatní barvy. Pro tuto „příležitost“ se stejně perfektně hodí béžová, pastelové odstíny růžové, tyrkysová nebo světle fialová.

karmaloop.com

karmaloop.com

Nedílnou součástí vašeho prádla na svatební noc by měly být punčochy (nejlépe s podvazky). Výběr punčoch je na vás – můžete zvolit úplně obyčejné samodržící anebo punčochy zdobené krajkou. Abychom trošku obměnili každodenní klasiku stávající z podprsenky a kalhotek – vyzkoušejte místo toho body nebo košilku. S fantazií vašeho milého si to určitě pohraje už při pouhém pohledu na vás.

Velkým trendem u bodyček jsou krajky a prošívání na všechny možné způsoby. Satén je také v pořádku, ale pokud nemáte perfektně ploché bříško, mohlo by házet nehezké odlesky v záři nočního osvětlení. Každá si vybere to, co ji padne nejlépe a v čem se bude cítit pohodlně. Hlavně se prosím vás do ničeho nenuťte za každou cenu. Výbornou alternativou k bodyčkům vám poslouží i korzet. Vyčaruje vám krásný štíhlý vosí pas.

karmaloop.com

karmaloop.com

karmaloop.com

U košilek uvítáte volánky a mašličky. Mám pravdu? Vypadají roztomile a přitom rozverně. Působí něžně v kombinaci se světlým prádlem. Dbejte na celkový perfektní dojem, tzn. upravte si vlasy a líčení, postarejte se o to, abyste hezky voněla a cítila se příjemně ve své vlastní kůži. Malý dodatek k líčení – příliš to nepřehánějte, přirozenost je lepší volba než spousta make upu. Rudou rtěnku taky příliš nedoporučuji – určitě se budete líbat a rudá rtěnka je pak doslova všude. Udělejte svou svatební noc nocí, na kterou ani jeden z vás do smrti nezapomene.

karmaloop.com

karmaloop.com


Připravila: Tereza K.
Zdroj foto: Karmaloop.com


Mohlo by Vás zajímat:

  • Snová zimní kolekce od Victoria's Secret (16.12.2015)

    Přehlídka Victoria's Secret je každoročně tou nejočekávanější. Známá je pro své precizní zpracování jednotlivých tématických kolekcí a výborných shows v podání známých zpěváků. Takový koncert a přehlídka v jednom!

  • Pronovias slaví 50let! (17.06.2014)

    Pronovias je kultovní španělská svatební značka, která tento rok slaví krásné 50.výročí! Čas letí jako o závod, Pronovias tuto velkolepou oslavu pojala opravdu skvostně.

  • Raději motýlka než kravatu (29.11.2012)

    Svatba se blíží, zanedlouho se budete ženit a nedokážete se rozhodnout zda kravatu nebo motýlka? Za sebe doporučuji rozhodně motýlka. Je velmi okouzlující, prudce elegantní a momentálně hodně trendy.Jako mávnutím kouzelné hůlky z vás vyčaruje vysoce galantního gentlemana, který si k oltáři odvede se ctí a hrdostí svou nevěstu.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme