Elie Saab Haute Couture 2013/2014


 

Ve středu 3.července 2013 se v Paříži opět konala velkolepá módní přehlídka Haute Couture pro sezónu podzim/zima 2013-2014. Pro připomenutí, kdo netuší, o čem Haute Couture je, tak v doslovném překladu to je 'vysoká krejčovina'. Což znamená, že každoročně módní domy předvedou na přehlídce to nejlepší z nejlepších. Jedná se především o kolekce, které jsou pro běžné lidi téměř nekoupitelné, neboť stojí astronomické částky, avšak udávají módní trendy pro následující sezóny. Kolekce pro Haute Couture jsou poctivě vyráběny, jedná se o čistou, jemnou a velmi precizní ruční práci, která mnohdy zabere stovky hodin. Jednotlivé modely jsou šity s největší pečlivostí. Na takové velkolepé přehlídce nemohl chybět ani král dámských šatů - libanonský světový návrhář Elie Saab.

www.eliesaab.com www.eliesaab.com www.eliesaab.com

eliesaab.com www.eliesaab.com www.eliesaab.com

Elie Saab pochází z dálného východu a z jeho kolekcí je to patřičně znát. Ve svých kolekcích (obzvláště pro Haute Couture) nešetří šperky, drahým kamením, krajkami, hedvábím a prvotřídním výběrem látek. Jeho poslední kolekce se nese v temných barvách rubínu a smaragdu, dále v odstínech šampaňské a temné modři. Elie Saab rád experimentuje se střihem šatů, avšak nikdy to nepůsobí extravagantně, nýbrž elegantně a maximálně luxusně. V kolekci naleznete jak krátké, tak dlouhé princeznovské šaty s vlečkou. Korzety střídají hluboké výstřihy na zádech, rukávy přechází v krajky. V šatech Elie Saab si každá žena bude připadat jako opravdová princezna!

www.eliesaab.com www.eliesaab.com www.eliesaab.com

www.eliesaab.com www.eliesaab.com www.eliesaab.com

www.eliesaab.com www.eliesaab.com www.eliesaab.com

Nelze si nevšimnout, že návrhář je velký detailista a miluje vše, co se blyští a třpytí. Kolekce pro sezónu podzim/zima 2013-2014 je velice oslnivá. Dokonalé střihy ušité z nejkvalitnějších látek a poseté blyštivými kamínky zaujme kdekoho. Vrcholem pařížské přehlídky Haute Couture byly velkolepé svatební šaty od Elie Saaba, které připomínaly jiskřivý vodopád, staly se tak zlatým hřebem večera. Dechberoucí! Dlouhý závoj nesly tři další modelky. Lesk a třpyt jako známka luxusu a vybraného vkusu přesně tak, jak to umí nejlépe sám velký Elie Saab!

www.eliesaab.com www.eliesaab.com www.eliesaab.com

www.eliesaab.com www.eliesaab.com www.eliesaab.com

www.eliesaab.com

Připravila: Tereza K.

Zdroj foto: www.eliesaab.com
Zdroj video: You Tube - Elie Saab channel


Mohlo by Vás zajímat:

  • Nová kolekce Paolo Sebastian 2015 (02.12.2014)

    Představujeme vám novou kolekci této značky, která se nese v duchu tajemství. Lookbook a video vznikli v lese.

  • Jarní kolekce od Armani Privé (23.02.2016)

    Jaro 2016 se ponese v odstínu lila! Alespoň takhle nám to hlásí módní velikán Armani.

  • Boty se štrasovou broží (20.01.2014)

    Přemýšlíte jaké botky na svatbu? Jestli s mašlí nebo se štrasem? V dnešním prvním dílu našeho seriálu o svatebních botkách si představíme střevíčky doslova jako pro Popelku - s krásnou třpytivou broží.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme