Éterické šaty Rue de Seine


Rue de Seine má zajímavý příběh. Za celou značkou a jejím jménem stojí půvabná a talentovaná Michele Corty. Návrhářka, která z velmi módou ceněného New York City, přes svou kancelář a designovou dílnu v Paříži, zakotvila v Aucklandu na Novém Zélandu. Proběhla takřka půlku světa. Nyní předvedla svou poslední svatební kolekci v Aucklandu, kde momentálně sídlí, a my si ji představíme. Inspirací ji byly svatby z celého světa!

ruedeseine.com ruedeseine.com ruedeseine.com

ruedeseine.com ruedeseine.com

Micheliny díla jste mohli spatřit také v prestižních časopisech - ve francouzské Vogue, Marie-Claire nebo Elle. Proslavily jí také kolaborace se známými tvářemi jako Gwyneth Paltrow, Rihanna nebo Drew Barrymore. Během pěti let, kdy žila na velmi známé módní Parisian Quartier na St. Germain des Pres a oslavovala svou vlastní svatbu na Rue de Seine, nenašla pouze inspiraci pro svá svatební díla, ale také díky tomu dala název své značce. Značka Rue de Seine má tedy skutečně jméno po opravdové pařížské Rue de Seine. Okolí Rue de Seine bylo proslulé díky setkávání se zdejších pařížských umělců, herců a celebrit. To je také hlavní vidina značky Rue de Seine - bohémský chic styl. Michele Corty doufá ve sdílení a šíření její bohémské vintage inspirace a snad tak naplní sen o šatech nejedné moderní nevěsty.

ruedeseine.com ruedeseine.com ruedeseine.com

ruedeseine.com ruedeseine.com

Rue de Seine kolekce, která dostala podobu v novozélandském Aucklandu, bude brzy uvedena krom aucklandského butiku v různých svatebních salónech po celém světě. Nese se v bohémském duchu plném krajek a lehkých vlajících materiálů. Těšte se na krajkové živůtky, lemy šatů, rukávy a vlečky. Každá romantická duše, která je milovnicí lučních květů, přírody a nepřeplácaných jednoduchých avšak velmi půvabných šatů, si zde jistě vybere. Lehounký závoj nebo věneček do vlasů z vás vyčaruje pravou lesní vílu. V jednoduchosti a prostotě je přeci krása. Nechte se inspirovat krásnou novozélandskou Rue de Seine s nádechem pařížského stylu a půvabu!

ruedeseine.com


Připravila: Tereza K.
Zdroj: www.ruedeseine.com


Mohlo by Vás zajímat:

  • K oltáři barevně (04.09.2011)

    Už vás nudí bílé šaty? Vdejte se v barevných.

  • Nevěsty těhulky (31.10.2011)

    Čekáte miminko a chcete ještě stihnout svatbu?

  • To nejlepší z přehlídkových mol pro rok 2015 (14.01.2015)

    Poměrně nedávno proběhlo nespočet módních přehlídek, obzvláště podzim je na ně bohatý. Těšit se můžete například na Dior, Oscara de la Rentu nebo tolik známou a opěvovanou Veru Wang.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme