Inspirujte se líčením z Haute Couture


Představujeme vám tak trochu nezvyklý příspěvek o líčení, čistě pro vaši inspiraci. Svatební den je jistě jeden z těch nejvýjimečnějších v našich životech a proto bychom i my - nevěsty měly být ojedinělé. Nejdůležitější ze všeho je, abyste se ve svůj svatební den cítila stále svá, abyste neměla pocit, že máte na sobě nesprávný make up, nesprávné boty či šaty. Avšak pokud jste otevřená změnám a cítíte se po proměně dobře a krásná, je vše v úplném pořádku. Spousta nevěst si láme hlavu se svatebním líčením. Samozřejmě je nejlepší to nechat na profesionálovi - vizážistovi, který dokonale odhadne, který oční stín a odstín rtěnky vám padne. Pak je také rozhodující, na jak moc výrazné líčení se cítíte. Přinášíme vám tedy tip - řekla bych takovou zajímavou a přitom netypickou - střední cestu. Inspirujme se líčením z loňské přehlídky Haute Couture 2013 - konkrétně u Diora. Líčení očí může a nemusí být výrazné, klidně může zůstat v přirozeném tónu. Tady ovšem vévodí výrazná rtěnka, která je doplněna kamínky v podobném odstínu rtěnky a vytvoří tak krásný blyštivý vzhled. Není to nic praktického, ale co ve svatební den je, že ano. Ani ve svatebních šatech nechodíte běžně. Pro obřad tedy vyzkoušejte výraznější líčení rtů, které poté můžete klidně zjemnit, jelikož po obřadu přichází svatební hostina a kopa jídla. Na svatebních fotografích bude tohle líčení vypadat skutečně úžasně!

www.dior.com

www.dior.com www.dior.com

www.dior.com www.dior.com

www.dior.com www.dior.com

Připravila: Tereza K.
Zdroj: Dior, Tumblr


Mohlo by Vás zajímat:

  • Vemte na svatbu i svého psího kamaráda (25.10.2012)

    Plánujete, že ve svůj velký den odvezete svého čtyřnohého mazlíčka na hlídání ke známým? A co takhle brát ho jako úplnou součást rodiny a dovolit mu, aby se také zúčastnil obřadu? Stačí drobná slavnostní ozdoba a paráda je na světě.

  • Elie Saab Haute Couture 2014 (29.01.2014)

    Člověk by nevěřil, jak čas letí a že je to půl roku, co jsme vám představili loňskou kolekci Elie Saaba na Haute Couture 2013. Novou kolekcí opět všem vyrazil dech lehkostí a krásou šatů.

  • La Sposa 2013 (15.03.2012)

    Jemný závan jara jde cítit i z práce mnohých ve svatebním světě. Ve španělské Barceloně byla představena jedna z nejžádanějších a nejluxusnějších "svatebních" značek.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme