Jarní kolekce od Armani Privé


Jaro 2016 se ponese v odstínu lila! Alespoň takhle nám to hlásí módní velikán Armani. Představujeme vám líbivou kolekci Armani Privé. Je plná volánků, vzdušných materiálů, sukní střižených do áčka a decentních korálkových ozdob. Barva lila sluší především bledším tvářím, takže Sněhurky si příjdou na své. Třpytivé luxusní róby vhodné na večerní příležitosti, ale také jako inspirace pro váš svatební den. My rozhodně říkáme ANO!

Vogue.com Vogue.com

Vogue.com Vogue.com

Vogue.com Vogue.com

Vogue.com Vogue.com

Vogue.com Vogue.com Vogue.com Vogue.com

Vogue.com Vogue.com

Vogue.com Vogue.com

Připravila: Tereza K.
Zdroj: Vogue


Mohlo by Vás zajímat:

  • Vivienne Westwood - Melissa (26.07.2012)

    Viviene Westwood - modní a designová ikona z Velké Británie. Stejně tak, jako její excentrická módní tvorba, založená na punkové minulosti, sahající do 70.let 20. století, tak i kolekce "gumových" bot tuto návrhářsku silně odlišuje od jiných. Dnešní celý příspěvěk se věnuje kráse jménem Melissa.

  • Pronovias slaví 50let! (17.06.2014)

    Pronovias je kultovní španělská svatební značka, která tento rok slaví krásné 50.výročí! Čas letí jako o závod, Pronovias tuto velkolepou oslavu pojala opravdu skvostně.

  • Vykročte sněhově bíle! (07.02.2012)

    Proč si nezpříjemnit mrazivé a chladné dny sněním? Tak trochu sněním, připomínající právě mrazivý, jiskřivý a bílý sníh?


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme