Jarní kolekce od Armani Privé


Jaro 2016 se ponese v odstínu lila! Alespoň takhle nám to hlásí módní velikán Armani. Představujeme vám líbivou kolekci Armani Privé. Je plná volánků, vzdušných materiálů, sukní střižených do áčka a decentních korálkových ozdob. Barva lila sluší především bledším tvářím, takže Sněhurky si příjdou na své. Třpytivé luxusní róby vhodné na večerní příležitosti, ale také jako inspirace pro váš svatební den. My rozhodně říkáme ANO!

Vogue.com Vogue.com

Vogue.com Vogue.com

Vogue.com Vogue.com

Vogue.com Vogue.com

Vogue.com Vogue.com Vogue.com Vogue.com

Vogue.com Vogue.com

Vogue.com Vogue.com

Připravila: Tereza K.
Zdroj: Vogue


Mohlo by Vás zajímat:

  • Galia Lahav a její svatební kolekce 2014 (21.07.2014)

    Ruská návrhářka Galia Lahav působí v Haute Couture přes 30 let. Narodila se v Rusku v rodině švadleny a svou lásku k oblečení pěstovala již od útlého věku. Její kolekce se zařadily do Haute Couture mezi velikány jako Elie Saab, Dior nebo Chanel.

  • Raději motýlka než kravatu (29.11.2012)

    Svatba se blíží, zanedlouho se budete ženit a nedokážete se rozhodnout zda kravatu nebo motýlka? Za sebe doporučuji rozhodně motýlka. Je velmi okouzlující, prudce elegantní a momentálně hodně trendy.Jako mávnutím kouzelné hůlky z vás vyčaruje vysoce galantního gentlemana, který si k oltáři odvede se ctí a hrdostí svou nevěstu.

  • Svatý Valentýn podle Victoria's Secret (12.02.2014)

    Americká značka nejznámějšího spodního prádla na světě - Victoria's Secret - nám každoročně představuje valentýnskou kolekci prádla. Užijte si svého svatého Valentýna s Victoria's Secret!


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme