Jarní kolekce od Armani Privé


Jaro 2016 se ponese v odstínu lila! Alespoň takhle nám to hlásí módní velikán Armani. Představujeme vám líbivou kolekci Armani Privé. Je plná volánků, vzdušných materiálů, sukní střižených do áčka a decentních korálkových ozdob. Barva lila sluší především bledším tvářím, takže Sněhurky si příjdou na své. Třpytivé luxusní róby vhodné na večerní příležitosti, ale také jako inspirace pro váš svatební den. My rozhodně říkáme ANO!

Vogue.com Vogue.com

Vogue.com Vogue.com

Vogue.com Vogue.com

Vogue.com Vogue.com

Vogue.com Vogue.com Vogue.com Vogue.com

Vogue.com Vogue.com

Vogue.com Vogue.com

Připravila: Tereza K.
Zdroj: Vogue


Mohlo by Vás zajímat:

  • Střevíčky Giuseppe Zanotti (08.09.2014)

    Italský návrhář Giuseppe Zanotti svou módní kariéru odstartoval v 80.letech. Než se však začal věnovat módě, byl DJ. Svůj první obchod s obuvi otevřel v Miláně až roku 2000. Stala se z něj žijící legenda na módním obuvním poli.

  • Korálkové šaty Hamda Al Fahim (29.09.2015)

    Návrhářka Hamda Al Fahim se narodila ve Spojených Arabských Emirátech. Vyrůstala v Abu Dhabi, vystudovala uměleckou školu a měla z ní být interiérová designérka. Avšak něco se změnilo!

  • Cannes 2015 (24.05.2015)

    Už od roku 1946 probíhá v květnu v jihofrancouzském městě Cannes Mezinárodní filmový festival, na kterém se každoročně představí spousta celebrit. V čem se předvedli letos? Koukneme na to!


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme