Krajka všude!


 

V neděli se většinou v našem magazínu snažíme odpočívat, tudíž jsou nedělní příspěvky jen velmi ojedinělé. Ale dnes jsem se s Vámi o tuto krásu nemohla nepodělit. Při krátkém internetovém surfování mezi obědem a tvorbou nedělního desertu mě zaujalo těchto pár fotek, které skvěle ukazují, jak ladně a elegantně využít krajku. U prvního obrázku mě nadchla krajková bolérka, která se dají družičkám obléci hned dvěma způsoby, ato přes ramena, nebo přímo na dekolt. U druhého obrázku mě nadchla rafinovanost a propracovanost krajky, která zahaluje záda. Střevíčky s troškou krajky, díky níž dostanou botky okamžitě jiný rozměr.  A pokud milujete krajkové deštníky, pamatujte, že by "krajkový důraz" měl být kladen právě na ně a ne na šaty. Ať není překrajkováno a efekt se nemine účinkem. Předposlední dva obrázky nepotřebují snad ani komentář. Co takhle dort z motivem Vaší krajky na šatech? Pokud jste se tedy rozhodly milé nevěsty, že vaším motivem svatby bude opravdu krajka, nezapomeňte na ni i u svatebního oznámení. Ať vše dokonale ladí. Krásnou neděli všem! :)

Zdroj foto: Pinterest

Zdroj foto: Pinterest Zdroj foto: Pinterest

Zdroj foto: Pinterest

Zdroj foto: Pinterest Zdroj foto: Pinterest

Zdroj foto: Pinterest


Připravila: Kateřina Hrabalová

Zdroj foto: Pinterest


Mohlo by Vás zajímat:

  • Inspirujte se líčením z Haute Couture (24.09.2014)

    Představujeme vám tak trochu nezvyklý příspěvek o líčení, čistě pro vaši inspiraci. Svatební den je jistě jeden z těch nejvýjimečnějších v našich životech a proto bychom i my - nevěsty měly být ojedinělé.

  • Francouzské závoje (01.03.2012)

    Poslední dobou se stal módou malý, ale krásný francouzský závoj. Můžeme jej dát na vlasy dlouhé, krátké a nebo upravené do drdolu či ohonu. Prostě se nám šikne vždy a všude. Podívejte se na pár ukázek.

  • Jarní střevíčky (10.03.2014)

    Pomaluju startuje jaro! Což je báječná zpráva! Mnoho z nás má blažený výraz, vstává z postele dříve a svižněji. Ano, za to mohou sluneční paprsky. Žluté sluneční paprsky.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme