Krátké svatební šaty


 

Není pravidlem, že svatební šaty musí být dlouhé až na zem. Spíš je to tradicí. Ale kdo se nebojí tradice porušit a má kuráž, může s délkou šatů experimentovat. Krátké svatební šaty jsou moderní, svěží a neobvyklé. Takže pokud nemáte strach z kratších svatebních šatů, směle do toho! Je to váš svatební den a vaše šaty a proto je důležité, jak vy se v nich cítíte. Přinášíme vám pár tipů (a možná trochu odvahy), jaké šaty zvolit, aby neodhalovaly příliš.

www.lightinthebox.com www.lightinthebox.com

První variantou jsou šaty, které až tak úplně nevybočují z davu tradic dlouhých šatů. Jsou mimořádně praktické a slouží jako 2 v 1. Na obřad jsou pěkně dlouhé (až na zem a možná i s vlečkou), ovšem na hostinu a svatební večírek lze dlouhou sukni odepnout. Pod ní se skrývá sukně v délce ke kolenům. Šaty tak připomínají klasické party koktejlky, avšak slavnostnější. Pořád vám zaručují střed zájmu a vy se během zbytku večera nebudete muset starat o to, aby vám někdo ze svatebčanů věčně nepřišlapoval sukni. Můžete se nevázaně bavit. Takovou praktičnost jistě ocení nejedna nevěsta.

www.lightinthebox.com www.lightinthebox.com

www.lightinthebox.com www.lightinthebox.com

Druhou variantou jsou svatební šaty – koktejlky, které už mají danou délku sukně většinou ke kolenům. V takových šatech se budete cítit svá, protože je to délka šatů, kterou nosíme běžně do práce nebo na schůzku, a možná vám tak ubere na nervozitě. Pokud toužítě po tom, aby šaty působily opravdu slavnostně a velkolepě, můžete sáhnout po závoji, který je dlouhý až na zem, popřípadě za pás k bedrům připnout vlečku, kterou můžete zase během dne odepnout a schovat, aby se nenatrhla, neušpinila, apod. A ještě jedna malá rada na závěr – dbejte na výběr bot. Takhle krátké šaty totiž strhují pozornost na vaše střevíčky a upravenost nohou. Rovněž pedikúra by měla býti samozřejmostí.

www.lightinthebox.com www.lightinthebox.com

Připravila: Tereza K.

Zdroj: lightinthebox.com


Mohlo by Vás zajímat:

  • Met Gala 2015 (05.05.2015)

    Rok se s rokem sešel a 4.května se opět uskutečnil velkolepý večírek Met Gala. Konal se jako každý rok v Metropolitním muzeu v New Yorku a opravdu bylo na co koukat!

  • Vemte na svatbu i svého psího kamaráda (25.10.2012)

    Plánujete, že ve svůj velký den odvezete svého čtyřnohého mazlíčka na hlídání ke známým? A co takhle brát ho jako úplnou součást rodiny a dovolit mu, aby se také zúčastnil obřadu? Stačí drobná slavnostní ozdoba a paráda je na světě.

  • Ledová královna (19.02.2014)

    Pro většinu z vás je zimní období pochmurné, studené a depresivní. Nám zima připadá nádherná - alespoň co se svateb týče. Pojďte se s námi podívat, jak krásná svatba v zimě může být.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme