Ledová královna


Letos to se sněhem za moc nestálo, ale když nevěsty na sněhu mají tak velké kouzlo, že jsme tento příspěvěk prostě musely udělat. Pro většinu z vás je zimní období pochmurné, studené a depresivní. Nám zima připadá nádherná - alespoň co se svateb týče. Krajina a prostředí ladí s bílými šaty nevěsty a vše tak přidává na atmosféře. Když pomineme, že někdy je zima opravdu velmi chladná, má své kouzlo. Pojďte se s námi podívat, jak krásná svatba v zimě může být.

afamilyaffairmaine.wordpress.com orbridemag.com

www.lwdbridal.com www.onewed.com

orbridemag.com www.pinterest.com

Svatba v zimě má také svá pro a proti. Za 'pro' můžeme považovat třeba to, že šaty si pro svůj svatební den můžete vybrat, jaké chcete. Řekneme vám proč - na střihu, materiálu a délce vzhledem k sněhu tolik nezáleží. Důležité je, abyste měla pevné boty (které pokud možno co nejméně kloužou na namrzlé cestě), teplé punčochy a slušivý kožíšek, který vás zahřeje. Dalším kladem je zimní zasněžená krajina. Co může být krásnějšího pro svatební fotografie? Ať už zvolíte šaty bílé či nikoliv - bílá krásně ladí s okolní přírodou a vytváří tak nádhernou kombinaci, která se skvěle doplňuje. Naopak šaty v jiných barvách zase o to víc vyniknou v zasněženém prostředí. Pokud se zimy nebojíte - věřte nám, že vaše svatba bude pohádková! Možná budete tak trochu ledová královna, za to vaše srdce je jistě vřelé a plné lásky. Jen se opatrujte, aby vy a vaši hosté nezapadli cestou ve sněhu.

www.onewed.com orbridemag.com

www.stephmodo.com

Připravila: Tereza K.
Zdroj foto: Kliknutí na fotografii vás odkáže na původní zdroj.


Mohlo by Vás zajímat:

  • To nejlepší z Met Gala 2014 (28.05.2014)

    Met Gala je každoročně velkolepá událost, kterou si nenechá ujít žádná známá celebrita. Pořádá se vždy v Metropolitním muzeu v New Yorku a k vidění jsou nejkrásnější róby světových návrhářů.

  • Svatý Valentýn podle Victoria's Secret (12.02.2014)

    Americká značka nejznámějšího spodního prádla na světě - Victoria's Secret - nám každoročně představuje valentýnskou kolekci prádla. Užijte si svého svatého Valentýna s Victoria's Secret!

  • Elie Saab Haute Couture 2013/2014 (09.07.2013)

    Ve středu 3.července 2013 se v Paříži opět konala velkolepá módní přehlídka Haute Couture pro sezónu podzim/zima 2013-2014. Na takové velkolepé přehlídce nemohl chybět ani král dámských šatů - libanonský světový návrhář Elie Saab.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme