Nádech 30.let ve slušivém kloboučku!


Kdo by si myslel, že kloboučky jsou dávno out a na svatbu se nehodí, tak je na omyle. Stylové kloboučky s nádechem třicátých let z vás vykouzlí prvotřídní elegantní dámu, která má glanc a je chic. In jsou přesně ty se závojem, zdobené květinou nebo peřím. Jestliže se nebojíte extravagance - inspirací vám mohou být modely klobouků s peřím páva, vycpanou napodobeninou zvířete, velkou květinou, apod.

www.bijouvanness.com www.bijouvanness.com www.bijouvanness.com

www.bijouvanness.com www.bijouvanness.com www.bijouvanness.com

www.bijouvanness.com www.bijouvanness.com

V obchůdku Bijou van Ness narazíte na nádherné kousky, které se skvěle hodí pro svatební či jinou velkolepou společenskou událost. Mají nádech především francouzské elegance s okouzlujícím šarmem. Ať už zvolíte klobouk menších či větších velikostí, zdobený peřím, květinou či závojem, buďte si jistá, že zamotáte hlavu nejednomu muži a ostatní ženy váš vytříbený vkus budou jistě obdivovat. Vyzkoušet můžete také klobouček ve tvaru malého cilindru. Nádech pánského stylu vám bude slušet - to věděla už tehdy i slavná Coco Chanel, která velmi ráda a často nosila pánské oblečení. K tomuto klobouku můžete obléci i smoking, pokud si troufáte (tak jako to udělala Carrie Bradshaw ve filmu Sex ve městě). Pokud dáváte přednost klasickým kloboukům větších rozměrů před menšími, pak jistě oceníte talířovitý tvar zdobený stuhou. Takový klobouk skvěle doplňují velké sluneční brýle a nápadné doplňky. Hodí se k rozevlátým šatům (koktejlkám).

Kloboučky jsou u nás poměrně netradičním doplňkem, avšak velice slušivým. Originální nápad jak udělat svůj svatební outfit výjimečným.

www.bijouvanness.com www.bijouvanness.com www.bijouvanness.com

www.bijouvanness.com www.bijouvanness.com www.bijouvanness.com

Připravila: Tereza K.

Zdroj: www.bijouvanness.com


Mohlo by Vás zajímat:

  • Oscar de la Renta 2014 (31.03.2014)

    Oscar de la Renta je v módním průmyslu velmi známé a často skloňované jméno. Tento návrhář - původem z Dominikánské republiky - se proslavil prací například pro Balenciagu, Lanvin nebo Balmain. Do podvědomí milovníků módy jej také dostalo navrhování šatů pro tehdejší první dámu Jacqueline Kennedy.

  • Představujeme vám Zuhaira Murada! (27.02.2014)

    Zuhair Murad je libanonský návrhář, narozen v Bejrútu. Ačkoliv jeho jméno jistě příliš mnoho lidí nezná, šaty navržené Muradem jste rozhodně nejednou zahlédli na některé ze slavných tváří při předávání hudebních či filmových cen.

  • Šaty Monique Lhuillier 2013 (16.07.2012)

    Jedna z předních uznávaných amerických couture svatebních značek. To je Monique Lhuillier. Návrhářka žijící v Los Angles s dvěmi dětmi a manželem Tomem Bugdeem, s kterým v roce 1996 tuto značku založila. Společnost je dnes považována za jeden z předních módních domů, který se kromě svatebních šatů zaměruje i na tvorbu kolekcí ready-to-wear.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme