Nebojte se odhalených zad, zabodujete!


Ve svatebních salónech narazíte na spoustu šatů, ale málokteré jsou opravdu originální. Aby svatební šaty byly originální, nemusí nutně upozorňovat na vaše prsa velkým výstřihem nebo být přeplácané a tím pádem nevkusné. Stačí drobné detaily jako výšivky, mašle, krajky, perličky, apod. Tento článek věnuji svatebním šatům s odhalenými zády. Jsou vkusné, velmi ženské, sexy a přitom nejsou vulgární a nebudou pobuřovat (především starší) svatebčany. Pokud se rozhodnete pro tento typ šatů, nebuďte příliš konzervativní - hluboký výstřih na zádech může sahat až nad zadeček. Důležité je, aby vám především nepadala ramínka. Výstřih je opravdu velmi hluboký a tak mohou ramínka zlobit, proto dbejte na to, aby ramínka obepínala ramena.

inbaldror.co.il inbaldror.co.il

inbaldror.co.il inbaldror.co.il inbaldror.co.il

Jak už vás jistě napadlo - tyhle šaty budou bez korzetu. O to zajímavější jsou. Většinou mají splývavý střih, vlečku a na hrudi jsou nádherně zdobeny. Ramínka mohou být krajková nebo poseta perličkami a většinou tohle zdobení lemuje i výstřih na zádech. Nad zadečkem může být umístěna například mašle. Tyto svatební šaty působí velmi něžně a křehce, budete budit dojem víly.

inbaldror.co.il inbaldror.co.il

inbaldror.co.il inbaldror.co.il inbaldror.co.il

Co se týče spodního prádla - pod tyhle šaty podprsenku zřejmě neoblečete (doporučit můžeme speciální samodržící silikonové košíčky, ale pokud máte menší poprsí, nebojte se jít bez podprsenky). Doplňky volte decentní, aby se hodily k šatům. Jestli máte šaty vyšívané stříbrnými nitěmi a perličkami, pak si k šatům vemte například perlový náhrdelník a náušnice, popřípadě decentní stříbrné šperky. Účes by měl být spíš vyčesaný - nejlépe do drdolu, abychom tak nenarušili vizuálním dojem. Šatům s odhalenými zády by ubralo na kráse, kdybyste měla vlasy rozpuštěné. Výběr střevíčků už je na vás.

inbaldror.co.il inbaldror.co.il

Připravila: Tereza K.

Zdroj: Inbaldror.co.il


Mohlo by Vás zajímat:

  • To nejlepší z přehlídkových mol pro rok 2015 (14.01.2015)

    Poměrně nedávno proběhlo nespočet módních přehlídek, obzvláště podzim je na ně bohatý. Těšit se můžete například na Dior, Oscara de la Rentu nebo tolik známou a opěvovanou Veru Wang.

  • Nevěstou podle Victoria's Secret (30.01.2013)

    To, že značka Victoria's Secret dělá výjimečné a nadčasové modely, ví téměř každá žena. Victoria's Secret je známá také pro své originální přehlídky a výběr těch nejlepších modelek světa, které perfektně značku reprezentují. Pojďme se společně podívat na kolekci svatebního spodního prádla, která je určená jak jinak než budoucím nevěstám.

  • Manolo Blahnik - poklad na nohou! (06.06.2014)

    Jméno, která každá z nás moc dobře zná. Manolo Blahnik, mistr ve svém oboru, nejuznávanější designér bot na světě.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme