Nebojte se odhalených zad, zabodujete!


Ve svatebních salónech narazíte na spoustu šatů, ale málokteré jsou opravdu originální. Aby svatební šaty byly originální, nemusí nutně upozorňovat na vaše prsa velkým výstřihem nebo být přeplácané a tím pádem nevkusné. Stačí drobné detaily jako výšivky, mašle, krajky, perličky, apod. Tento článek věnuji svatebním šatům s odhalenými zády. Jsou vkusné, velmi ženské, sexy a přitom nejsou vulgární a nebudou pobuřovat (především starší) svatebčany. Pokud se rozhodnete pro tento typ šatů, nebuďte příliš konzervativní - hluboký výstřih na zádech může sahat až nad zadeček. Důležité je, aby vám především nepadala ramínka. Výstřih je opravdu velmi hluboký a tak mohou ramínka zlobit, proto dbejte na to, aby ramínka obepínala ramena.

inbaldror.co.il inbaldror.co.il

inbaldror.co.il inbaldror.co.il inbaldror.co.il

Jak už vás jistě napadlo - tyhle šaty budou bez korzetu. O to zajímavější jsou. Většinou mají splývavý střih, vlečku a na hrudi jsou nádherně zdobeny. Ramínka mohou být krajková nebo poseta perličkami a většinou tohle zdobení lemuje i výstřih na zádech. Nad zadečkem může být umístěna například mašle. Tyto svatební šaty působí velmi něžně a křehce, budete budit dojem víly.

inbaldror.co.il inbaldror.co.il

inbaldror.co.il inbaldror.co.il inbaldror.co.il

Co se týče spodního prádla - pod tyhle šaty podprsenku zřejmě neoblečete (doporučit můžeme speciální samodržící silikonové košíčky, ale pokud máte menší poprsí, nebojte se jít bez podprsenky). Doplňky volte decentní, aby se hodily k šatům. Jestli máte šaty vyšívané stříbrnými nitěmi a perličkami, pak si k šatům vemte například perlový náhrdelník a náušnice, popřípadě decentní stříbrné šperky. Účes by měl být spíš vyčesaný - nejlépe do drdolu, abychom tak nenarušili vizuálním dojem. Šatům s odhalenými zády by ubralo na kráse, kdybyste měla vlasy rozpuštěné. Výběr střevíčků už je na vás.

inbaldror.co.il inbaldror.co.il

Připravila: Tereza K.

Zdroj: Inbaldror.co.il


Mohlo by Vás zajímat:

  • Svatý Valentýn podle Victoria's Secret (12.02.2014)

    Americká značka nejznámějšího spodního prádla na světě - Victoria's Secret - nám každoročně představuje valentýnskou kolekci prádla. Užijte si svého svatého Valentýna s Victoria's Secret!

  • Vemte na svatbu i svého psího kamaráda (25.10.2012)

    Plánujete, že ve svůj velký den odvezete svého čtyřnohého mazlíčka na hlídání ke známým? A co takhle brát ho jako úplnou součást rodiny a dovolit mu, aby se také zúčastnil obřadu? Stačí drobná slavnostní ozdoba a paráda je na světě.

  • Zuhair Murad Haute Couture 2015 (03.03.2015)

    Libanonského návrháře a mistra ve svém oboru už v naší redakci dobře známe. Nemohli jsme tedy minout velkolepou přehlídku Haute Couture v Paříži, kde se ukázala nejnovější přehlídka Zuhaira Murada!


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme