Nejznámější bloggerka světa v roli nevěsty


Chiara Ferragni je mladá italská bloggerka, kterou zná celý svět díky jejímu blogu The Blonde Salad. Díky módě a blogu si tak vydělává mnoho peněz, je tváří spousty známých značek, zvou ji na prestižní přehlídky po celém světě, setkává se se známými osobnostmi, dělá rozhovory. Z bloggerky celebritou!

Chiara prozatím na vlastní svatbu nepomýšlí, ačkoliv již dlouho randí s fotografem Andrew Warthurem. Přece jenom je do svateb zapletena a to díky barcelónské svatební značce Pronovias, která je rovněž jako Chiara známá po celém světě. Chiara Ferragni je totiž novou ambasádorkou této značky. Gratulujeme!

Zdroj foto: Pinterest

pronovias.com pronovias.com

pronovias.com

Připravila: Tereza K.
Zdroj: Pronovias


Mohlo by Vás zajímat:

  • To nejlepší z Met Gala 2014 (28.05.2014)

    Met Gala je každoročně velkolepá událost, kterou si nenechá ujít žádná známá celebrita. Pořádá se vždy v Metropolitním muzeu v New Yorku a k vidění jsou nejkrásnější róby světových návrhářů.

  • Ledová královna (19.02.2014)

    Pro většinu z vás je zimní období pochmurné, studené a depresivní. Nám zima připadá nádherná - alespoň co se svateb týče. Pojďte se s námi podívat, jak krásná svatba v zimě může být.

  • Plážová obuv (22.07.2013)

    Chystáte svatbu venku? V umírněnějších, rozevlátých šatech? V horkém létu? Nebo dokonce plánujete Váš slib zpečetit u moře? Pak je dnešní inspirace právě pro Vás.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme