Nejznámější bloggerka světa v roli nevěsty


Chiara Ferragni je mladá italská bloggerka, kterou zná celý svět díky jejímu blogu The Blonde Salad. Díky módě a blogu si tak vydělává mnoho peněz, je tváří spousty známých značek, zvou ji na prestižní přehlídky po celém světě, setkává se se známými osobnostmi, dělá rozhovory. Z bloggerky celebritou!

Chiara prozatím na vlastní svatbu nepomýšlí, ačkoliv již dlouho randí s fotografem Andrew Warthurem. Přece jenom je do svateb zapletena a to díky barcelónské svatební značce Pronovias, která je rovněž jako Chiara známá po celém světě. Chiara Ferragni je totiž novou ambasádorkou této značky. Gratulujeme!

Zdroj foto: Pinterest

pronovias.com pronovias.com

pronovias.com

Připravila: Tereza K.
Zdroj: Pronovias


Mohlo by Vás zajímat:

  • Svatební Blanka Matragi (09.11.2011)

    Blanka Matragi je nepopiratelně jednou z ikon českého módního návrhářství. A věnuje se nejen svým krásným a barevným večerním róbám, ale i svatebním šatům. Rozmanitými kousky z její tvorby se dnes nechte inspirovat i vy. Je to opravdu pastva pro oči...

  • Claire Pettibone 2012 (02.04.2012)

    Claire Pettibone - návrhářka, jenž chce oblékat ženy, jako křehká stvoření....ženy...bohyně. V dnešním moderním světě je potřeba se zastavit...aspoň na moment. Claire si jako dítě z venkovského statku snila - mezi divokými malinami, kapradím - snila si o krásných vílách.

  • K oltáři barevně (04.09.2011)

    Už vás nudí bílé šaty? Vdejte se v barevných.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme