Nejznámější bloggerka světa v roli nevěsty


Chiara Ferragni je mladá italská bloggerka, kterou zná celý svět díky jejímu blogu The Blonde Salad. Díky módě a blogu si tak vydělává mnoho peněz, je tváří spousty známých značek, zvou ji na prestižní přehlídky po celém světě, setkává se se známými osobnostmi, dělá rozhovory. Z bloggerky celebritou!

Chiara prozatím na vlastní svatbu nepomýšlí, ačkoliv již dlouho randí s fotografem Andrew Warthurem. Přece jenom je do svateb zapletena a to díky barcelónské svatební značce Pronovias, která je rovněž jako Chiara známá po celém světě. Chiara Ferragni je totiž novou ambasádorkou této značky. Gratulujeme!

Zdroj foto: Pinterest

pronovias.com pronovias.com

pronovias.com

Připravila: Tereza K.
Zdroj: Pronovias


Mohlo by Vás zajímat:

  • Pohádkové šaty (17.04.2012)

    Alespoň jednou v životě být princeznou. V dětství o tom snila ne jedna znás, ale troufnu si říct, že každá z nás. Hodně nás vyrůstalo na pohádkách Walta Disneyho a proto se dnes vrátíme kousek tam, kam jsme ve svých dětských snech častokrát odplouvaly.

  • Košilové svatební šaty (17.05.2017)

    Holdujete spíše pánskému stylu, ale kousek vás, jakožto nevěsty, se stále v koutečku duše pere s tím holčičím snem, být aspoň na chvíli princezna, kráska, slečna v bílé, která se stane ženou oddanou, věrnou a milující?

  • Pronovias 2016 (18.06.2015)

    Značka Pronovias nám na svatebním poli není vůbec cizí. Španělské svatební šaty milují nevěsty z celého světa!


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme