Nejznámější bloggerka světa v roli nevěsty


Chiara Ferragni je mladá italská bloggerka, kterou zná celý svět díky jejímu blogu The Blonde Salad. Díky módě a blogu si tak vydělává mnoho peněz, je tváří spousty známých značek, zvou ji na prestižní přehlídky po celém světě, setkává se se známými osobnostmi, dělá rozhovory. Z bloggerky celebritou!

Chiara prozatím na vlastní svatbu nepomýšlí, ačkoliv již dlouho randí s fotografem Andrew Warthurem. Přece jenom je do svateb zapletena a to díky barcelónské svatební značce Pronovias, která je rovněž jako Chiara známá po celém světě. Chiara Ferragni je totiž novou ambasádorkou této značky. Gratulujeme!

Zdroj foto: Pinterest

pronovias.com pronovias.com

pronovias.com

Připravila: Tereza K.
Zdroj: Pronovias


Mohlo by Vás zajímat:

  • Inspirace z filmového festivalu v Cannes (27.06.2016)

    Ohlédneme se několik dní zpět na filmový festival v Cannes. Krom toho, že v Cannes jde především o filmy, je to také přehlídka módních tvoreb slavných návrhářů.

  • Svatební šaty s dlouhým rukávem (28.02.2013)

    Svatební šaty s dlouhým rukávem zažívají comeback. Pokud i vy se cítíte lépe v šatech s rukávy, pak jsou tady právě pro vás. Nemusíte mít obavy, že by byly staromódní. Naopak.

  • Svatební manikúra, která vás nadchne! (07.11.2012)

    Ve svatební den je zkrátka nezbytné, aby ženich i nevěsta byli perfektní. Hlavně nevěsty si jistě potrpí na to, aby byly jako ze škatulky. Nejdůležitější je obstarat svatební šaty, kadeřníka a vizážistu. A stejně nezbytná je úprava rukou.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme