Nejznámější bloggerka světa v roli nevěsty


Chiara Ferragni je mladá italská bloggerka, kterou zná celý svět díky jejímu blogu The Blonde Salad. Díky módě a blogu si tak vydělává mnoho peněz, je tváří spousty známých značek, zvou ji na prestižní přehlídky po celém světě, setkává se se známými osobnostmi, dělá rozhovory. Z bloggerky celebritou!

Chiara prozatím na vlastní svatbu nepomýšlí, ačkoliv již dlouho randí s fotografem Andrew Warthurem. Přece jenom je do svateb zapletena a to díky barcelónské svatební značce Pronovias, která je rovněž jako Chiara známá po celém světě. Chiara Ferragni je totiž novou ambasádorkou této značky. Gratulujeme!

Zdroj foto: Pinterest

pronovias.com pronovias.com

pronovias.com

Připravila: Tereza K.
Zdroj: Pronovias


Mohlo by Vás zajímat:

  • Šaty plné barev (29.03.2012)

    Ke svatbě se automaticky pojí bílé svatební šaty, které symbolizují nevinnost nevěsty. Pokud chceme ale upustit trošku od tradice, můžeme zlehka svatební den protančit i v pohádkově barevných šatech.

  • Manuel Mota - šaty (28.02.2012)

    Ve spolupráci se světoznámou značkou Pronovias připravil krásnou kolekci svatebních šatů na rok 2012 Manuel Mota. Skvělá zpráva je, že značka Pronovias se dá najít i v českých svatebních salonech. Pokochejte se nadčasovou kolekcí krásných a velmi zajímavých kousků.

  • Manolo Blahnik - poklad na nohou! (06.06.2014)

    Jméno, která každá z nás moc dobře zná. Manolo Blahnik, mistr ve svém oboru, nejuznávanější designér bot na světě.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme