Nová kolekce Paolo Sebastian 2015


 

Značce Paolo Sebastian momentálně kraluje mladý 24letý designér Paolo Vasileff, který je opravdu velmi nadaný. S jeho tvorbou jsme se již na Wedme setkali zde. Jeho tvorba je opravdu precizní!

Představujeme vám novou kolekci této značky, která se nese v duchu tajemství. Lookbook a video vznikli v lese, což dodalo na potemnělé a záhadné atmosféře. Vše je vyzdvihnuto kouřovými efekty. Nás video očarovalo, vtáhlo do děje jako tajemná pohádka s princeznou bloudící v lese v překrásných šatech. Šaty značky Paolo Sebastian se pyšní perfekcionismem. Paolo Vasileff si potrpí na kvalitní látky a střihy, zdobení je ruční a na milimetr přesné. Nové kolekci vévodí střihy splývavé lichotící postavě. Vyzdvihují tak ženskou jemnost a křehkost. Použity byly převážně látky, které jsou průhledné a poodhalují kůži. Šaty jsou zdobeny drobnými kamínky a výšivkami. Paolo má rád převážně pastelové barvy, ovšem v této kolekci pro rok 2015 nalezneme i tmavší odstíny. Pokud hledáte inspiraci pro své svatební šaty, u Paola Sebastiana ji určitě najdete!

www.paolosebastian.com

www.paolosebastian.com www.paolosebastian.com

www.paolosebastian.com

www.paolosebastian.com

www.paolosebastian.com

www.paolosebastian.com

www.paolosebastian.com www.paolosebastian.com

www.paolosebastian.com www.paolosebastian.com


Připravila: Tereza K.
Zdroj FOTO: Paolo Sebastian
Zdroj video: Vimeo - Paolo Sebastian


Mohlo by Vás zajímat:

  • Jarní střevíčky (10.03.2014)

    Pomaluju startuje jaro! Což je báječná zpráva! Mnoho z nás má blažený výraz, vstává z postele dříve a svižněji. Ano, za to mohou sluneční paprsky. Žluté sluneční paprsky.

  • Inspirace z filmového festivalu v Cannes (27.06.2016)

    Ohlédneme se několik dní zpět na filmový festival v Cannes. Krom toho, že v Cannes jde především o filmy, je to také přehlídka módních tvoreb slavných návrhářů.

  • V křehkých šatech Claire Pettibone (20.12.2012)

    Claire Pettibone má velmi osobitou vizi toho, jak povýšit módu na vyšší level, než je nám známo a tím se také řídí. Jejím snem vždy bylo vytvářet nádherné ženské oblečení...


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme