Nová vílí kolekce Atelier Versace


Donatella Versace je hlavní návrhářkou pro Versace a musíme uznat, že tahle Italka opravdu umí zaujmout. Její modely jsou rok od roku hezčí. Kolekce pro rok 2016 se nese v "boho" stylu. Šaty jsou rozevláté, s rozparkem, korzetem, který je přepáskovaný a s decentním věnečkem ve vlasech. Barvy volila pudrově růžové, pozvolna přecházející do šedé až černé. V kolekci naleznete i tyrkys a brčálovou zelenou. Make up je velice jemný, zvýrazňuje především oči, vlasy jsou rozpuštěné a rozevláté. Vládne přirozenost! Nám se tahle vílí kolekce velice líbí a vy se díky ní můžete inspirovat třeba pro vaši svatbu!

www.versace.com www.versace.com www.versace.com

www.versace.com www.versace.com www.versace.com

www.versace.com www.versace.com

www.versace.com www.versace.com

www.versace.com www.versace.com www.versace.com


Připravila: Tereza K.
Zdroj foto: Versace


Mohlo by Vás zajímat:

  • Vera Wang - jaro 2013 (01.10.2012)

    Mnohé z vás jistě znají návrhářku Veru Wang. Je proslulá svými svatebními róbami, má výjimečný styl a typické je pro ni vrstvení a tyl. Vera neklade důraz pouze na bílou barvu, ale experimentuje – používá různé barvy a snaží se svým nevěstám ukázat, že krásné mohou být nejen v bílé.

  • Klasika a extravagance. Taková letos byla Haute Couture v Paříži! (13.03.2014)

    Letošní přehlídka Haute Couture 2014 v Paříži byla velice plodná na svatební róby. Spousta návrhářů předvedlo jedinečné modely a my jsme pro vás vybrali ty nejhezčí a nejoriginálnější z nich.

  • Pohádkové šaty (17.04.2012)

    Alespoň jednou v životě být princeznou. V dětství o tom snila ne jedna znás, ale troufnu si říct, že každá z nás. Hodně nás vyrůstalo na pohádkách Walta Disneyho a proto se dnes vrátíme kousek tam, kam jsme ve svých dětských snech častokrát odplouvaly.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme