Oscar de la Renta 2014


Oscar de la Renta je v módním průmyslu velmi známé a často skloňované jméno. Tento návrhář - původem z Dominikánské republiky - se proslavil prací například pro Balenciagu, Lanvin nebo Balmain. Do podvědomí milovníků módy jej také dostalo navrhování šatů pro tehdejší první dámu Jacqueline Kennedy v roce 1960. Od té doby jeho kariéra strmě stoupala a stal se tak velmi významným návrhářem působícím dodnes. Studoval ve španělském Madridu, kde se jeho vášeň pro módu naplno rozmohla a proto se později přesunul do mekky módy - Paříže, kde nastartoval kariéru u Lanvina. Večerní slavnostní róby Oscara de la Renty jsou pověstné a nejednu celebritu nenechaly chladnou. Jeho tvorba je pravidelně obdivována na velkolepých přehlídkách a často také na červeném koberci. Krom večerních rób navrhuje i svatební šaty, které si nyní představíme v jeho nejnovější kolekci pro rok 2014!

www.oscardelarenta.com www.oscardelarenta.com

www.oscardelarenta.com www.oscardelarenta.com

www.oscardelarenta.com www.oscardelarenta.com

Oscar de la Renta je milovník klasiky a proto se v jeho kolekci pro rok 2014 můžete těšit na běloskvoucí bílou! Příliš neexperimentuje se střihy - drží se v podstatě dvou zásadních linií střihů a tím jsou pouzdrové elegantní šaty, které zdůrazňují ženské křivky, a šaty s korzetem a dlouhou sukní. V jednoduchosti je krása a de la Renta to ví! Jeho šaty nepřekypují přehnaným zdobením, třpytem ani spoustou doplňků. Modelky se na přehlídce předvedly s velmi decentním 'nahým' make upem, který působí velmi přirozeným dojmem, jemným uhlazeným drdolem a bez jakýchkoliv doplňků. Žádné náušnice, náhrdelníky ani náramky a prsteny. Jen závoj (jako každá správná nevěsta) a kytice. Jednotlivé modely jsou decentně zdobené krajkou, která tak podtrhne ženskost a šaty činí neobyčejnými. My jsme se do téhle klasiky prostě zamilovali. Doufáme, že vy také - líbí se vám?

www.oscardelarenta.com www.oscardelarenta.com

www.oscardelarenta.com www.oscardelarenta.com

www.oscardelarenta.com www.oscardelarenta.com


Připravila: Tereza K.
Zdroj: Oscar de la Renta


Mohlo by Vás zajímat:

  • La Sposa 2013 (15.03.2012)

    Jemný závan jara jde cítit i z práce mnohých ve svatebním světě. Ve španělské Barceloně byla představena jedna z nejžádanějších a nejluxusnějších "svatebních" značek.

  • Nejznámější bloggerka světa v roli nevěsty (17.02.2016)

    Chiara Ferragni je mladá italská bloggerka, kterou zná celý svět díky jejímu blogu The Blonde Salad. Díky módě a blogu si tak vydělává mnoho peněz, je tváří spousty známých značek, zvou ji na prestižní přehlídky po celém světě, setkává se se známými osobnostmi, dělá rozhovory. Z bloggerky celebritou!

  • Šaty plné romantiky (16.09.2011)

    Nádherné romantické šaty od Nicole Spose pod značkou Colet.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme