Pohádková kolekce Elie Saab 2015/2016


Elie Saab umí okouzlit doslova na první pohled. Dokonce ten pohled už neodlepíte, zkrátka to jinak nejde. Taková chodící krása vás praští přes oči a jen zíráte. Jako by se zastavil čas! Před pár dny představil Elie Saab novou kolekci fall/winter 2015-2016. Nese se převážně v pudrových barvách jako béžová a pastelově růžová s metalickými odlesky. V kolekci naleznete i šaty odstínu bordó a smaragd. Celou kolekci tak stylisti povýšili nádhernými decentně zdobenými korunkami do vlasů. Přehlídka tak působila jako velký pohádkový bál plný princezen. Šaty jsou převážně splývavého střihu zdobené jemnými výšivkami květů a posety kamínky, které vytváří decentní odlesky a působí opravdu luxusně. Pokochejte se pohádkovou kolekcí Elie Saab!

http://hautecoutureweek.com/ http://hautecoutureweek.com/ http://hautecoutureweek.com/

http://hautecoutureweek.com/ http://hautecoutureweek.com/ http://hautecoutureweek.com/

http://hautecoutureweek.com/ http://hautecoutureweek.com/ http://hautecoutureweek.com/

Připravila: Tereza K.
Zdroj: Haute Couture


Mohlo by Vás zajímat:

  • Boty s duší (22.09.2011)

    Jen jednou je koutkem oka zahlédnete a už vás jejich červená podrážka nenechá nikdy v klidu spát. Přesně takové jsou boty od návrháře Christiana Louboutina. Ale kdy jindy byste měla takovou nádheru obout, když ne právě ve váš velký den?

  • To nejlepší z přehlídkových mol pro rok 2015 (14.01.2015)

    Poměrně nedávno proběhlo nespočet módních přehlídek, obzvláště podzim je na ně bohatý. Těšit se můžete například na Dior, Oscara de la Rentu nebo tolik známou a opěvovanou Veru Wang.

  • Italská extravagance z Atelieru Aimée (16.04.2012)

    Dnešní příspěvěk rozdělíme do dvou částí. Do části videa, ve kterém máte možnost zhlédnou přehlídku tohoto vyhlášeného italského módního ateliéru.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme