Pohádková kolekce Elie Saab 2015/2016


Elie Saab umí okouzlit doslova na první pohled. Dokonce ten pohled už neodlepíte, zkrátka to jinak nejde. Taková chodící krása vás praští přes oči a jen zíráte. Jako by se zastavil čas! Před pár dny představil Elie Saab novou kolekci fall/winter 2015-2016. Nese se převážně v pudrových barvách jako béžová a pastelově růžová s metalickými odlesky. V kolekci naleznete i šaty odstínu bordó a smaragd. Celou kolekci tak stylisti povýšili nádhernými decentně zdobenými korunkami do vlasů. Přehlídka tak působila jako velký pohádkový bál plný princezen. Šaty jsou převážně splývavého střihu zdobené jemnými výšivkami květů a posety kamínky, které vytváří decentní odlesky a působí opravdu luxusně. Pokochejte se pohádkovou kolekcí Elie Saab!

http://hautecoutureweek.com/ http://hautecoutureweek.com/ http://hautecoutureweek.com/

http://hautecoutureweek.com/ http://hautecoutureweek.com/ http://hautecoutureweek.com/

http://hautecoutureweek.com/ http://hautecoutureweek.com/ http://hautecoutureweek.com/

Připravila: Tereza K.
Zdroj: Haute Couture


Mohlo by Vás zajímat:

  • Nová vílí kolekce Atelier Versace (08.09.2015)

    Tahle Italka opravdu umí zaujmout. Vládne přirozenost!

  • Nevěsty s křivkami - ladné a okouzlující! (04.09.2014)

    Patříte mezi hrdé nositelky velikosti "size plus"? A obáváte se, že ve svatebních šatech nebudete mít ten správný šmrnc? Neobávejte se! Nahlédněte dnes spolu s námi na pár ukázek šatů, které sedí právě velikostem "size plus".

  • Raději motýlka než kravatu (29.11.2012)

    Svatba se blíží, zanedlouho se budete ženit a nedokážete se rozhodnout zda kravatu nebo motýlka? Za sebe doporučuji rozhodně motýlka. Je velmi okouzlující, prudce elegantní a momentálně hodně trendy.Jako mávnutím kouzelné hůlky z vás vyčaruje vysoce galantního gentlemana, který si k oltáři odvede se ctí a hrdostí svou nevěstu.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme