Raději motýlka než kravatu


 

Svatba se blíží, zanedlouho se budete ženit a nedokážete se rozhodnout zda kravatu nebo motýlka? Za sebe doporučuji rozhodně motýlka. Je velmi okouzlující, prudce elegantní a momentálně hodně trendy (a to nejen na poli svateb). Ikdyž zrovna nejste typ, co rád nosí a sluší mu obleky a formální oblečení, vsaďte se o cokoliv, že motýlek vám slušet bude. Ten padne každému. Jako mávnutím kouzelné hůlky z vás vyčaruje vysoce galantního gentlemana, který si k oltáři odvede se ctí a hrdostí svou nevěstu.

zdroj foto: pinterest zdroj foto: pinterest

zdroj foto: pinterest

A jak motýlka uvázat? Buď vám pomůže někdo ze starších příslušníků rodiny, anebo si návod vyhledejte na internetu a několikrát si to pár dní před svatbou zkuste před zrcadlem. Není to nic těžkého, princip je podobný jako u vázání kravaty, akorát závěr se malinko liší. Chce to trošku cviku a věřím, že po pár pokusech bude váš motýlek dokonalý.

zdroj foto: pinterest zdroj foto: pinterest

zdroj foto: pinterest

Tak teď už zvládáme motýlka uvázat. Jenže jakou barevnou kombinaci pro svatební den vybrat? Poraďte se se svou nevěstou. Jestliže má nevěsta bílé šaty a vy černý oblek – doporučují se barvy kontrastní, v tomto případě tedy černá s bílou. Takže k černému obleku bílou košili a černého motýlka. Jestliže je váš oblek bílý – pak volte bílou košili a černého motýlka (stejně tak v případě krémové barvy a všech pastelových barev). Zkrátka stručně a jasně – černým motýlkem nepokazíte vůbec nic za žádných okolností. Využijete jej i v budoucnu na ples, firemní formální večírek nebo běžně do práce – ležérně ke košili.

zdroj foto: pinterest

Připravila: Tereza K.

Zdroj: www.pinterest.com


Mohlo by Vás zajímat:

  • Black and white střevíčky (02.04.2014)

    Černé nebo bílé? Každé mají své kouzlo, co říkáte! Jak již víte, připravujeme pro vás takový mini seriál o svatebních střevíčkách, které nás zaujaly. Již jste se v našem magazínu mohli setkat s jarními střevíčky a s boty se štrasovou mašlí.

  • Elie Saab Haute Couture 2013/2014 (09.07.2013)

    Ve středu 3.července 2013 se v Paříži opět konala velkolepá módní přehlídka Haute Couture pro sezónu podzim/zima 2013-2014. Na takové velkolepé přehlídce nemohl chybět ani král dámských šatů - libanonský světový návrhář Elie Saab.

  • BERTA - šaty snů (09.01.2014)

    Módní návrhářka Berta pochází z izraelského Ashodu a navrhování společenských a svatebních šatů se věnuje 16let. Před 15 lety zde otevřela svůj první ateliér. Berta byla od jakživa přitahována módním světem, byl to její způsob života, který se odrazil do její tvorby.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme