Raději motýlka než kravatu


 

Svatba se blíží, zanedlouho se budete ženit a nedokážete se rozhodnout zda kravatu nebo motýlka? Za sebe doporučuji rozhodně motýlka. Je velmi okouzlující, prudce elegantní a momentálně hodně trendy (a to nejen na poli svateb). Ikdyž zrovna nejste typ, co rád nosí a sluší mu obleky a formální oblečení, vsaďte se o cokoliv, že motýlek vám slušet bude. Ten padne každému. Jako mávnutím kouzelné hůlky z vás vyčaruje vysoce galantního gentlemana, který si k oltáři odvede se ctí a hrdostí svou nevěstu.

zdroj foto: pinterest zdroj foto: pinterest

zdroj foto: pinterest

A jak motýlka uvázat? Buď vám pomůže někdo ze starších příslušníků rodiny, anebo si návod vyhledejte na internetu a několikrát si to pár dní před svatbou zkuste před zrcadlem. Není to nic těžkého, princip je podobný jako u vázání kravaty, akorát závěr se malinko liší. Chce to trošku cviku a věřím, že po pár pokusech bude váš motýlek dokonalý.

zdroj foto: pinterest zdroj foto: pinterest

zdroj foto: pinterest

Tak teď už zvládáme motýlka uvázat. Jenže jakou barevnou kombinaci pro svatební den vybrat? Poraďte se se svou nevěstou. Jestliže má nevěsta bílé šaty a vy černý oblek – doporučují se barvy kontrastní, v tomto případě tedy černá s bílou. Takže k černému obleku bílou košili a černého motýlka. Jestliže je váš oblek bílý – pak volte bílou košili a černého motýlka (stejně tak v případě krémové barvy a všech pastelových barev). Zkrátka stručně a jasně – černým motýlkem nepokazíte vůbec nic za žádných okolností. Využijete jej i v budoucnu na ples, firemní formální večírek nebo běžně do práce – ležérně ke košili.

zdroj foto: pinterest

Připravila: Tereza K.

Zdroj: www.pinterest.com


Mohlo by Vás zajímat:

  • Manolo Blahnik - poklad na nohou! (06.06.2014)

    Jméno, která každá z nás moc dobře zná. Manolo Blahnik, mistr ve svém oboru, nejuznávanější designér bot na světě.

  • Krása jménem Paolo Sebastian! Šaty, které vám vezmou dech! (18.08.2014)

    Módní značku Paolo Sebastian mnoho lidí nezná, což je trochu překvapující vzhledem k preciznosti a výjimečnosti značky. Mladý kluk, který zaujal svět především kvalitním řemeslným zpracováním své tvorby, se naučil šít se svou babičkou.

  • Nevěstou podle Victoria's Secret (30.01.2013)

    To, že značka Victoria's Secret dělá výjimečné a nadčasové modely, ví téměř každá žena. Victoria's Secret je známá také pro své originální přehlídky a výběr těch nejlepších modelek světa, které perfektně značku reprezentují. Pojďme se společně podívat na kolekci svatebního spodního prádla, která je určená jak jinak než budoucím nevěstám.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme