Raději motýlka než kravatu


 

Svatba se blíží, zanedlouho se budete ženit a nedokážete se rozhodnout zda kravatu nebo motýlka? Za sebe doporučuji rozhodně motýlka. Je velmi okouzlující, prudce elegantní a momentálně hodně trendy (a to nejen na poli svateb). Ikdyž zrovna nejste typ, co rád nosí a sluší mu obleky a formální oblečení, vsaďte se o cokoliv, že motýlek vám slušet bude. Ten padne každému. Jako mávnutím kouzelné hůlky z vás vyčaruje vysoce galantního gentlemana, který si k oltáři odvede se ctí a hrdostí svou nevěstu.

zdroj foto: pinterest zdroj foto: pinterest

zdroj foto: pinterest

A jak motýlka uvázat? Buď vám pomůže někdo ze starších příslušníků rodiny, anebo si návod vyhledejte na internetu a několikrát si to pár dní před svatbou zkuste před zrcadlem. Není to nic těžkého, princip je podobný jako u vázání kravaty, akorát závěr se malinko liší. Chce to trošku cviku a věřím, že po pár pokusech bude váš motýlek dokonalý.

zdroj foto: pinterest zdroj foto: pinterest

zdroj foto: pinterest

Tak teď už zvládáme motýlka uvázat. Jenže jakou barevnou kombinaci pro svatební den vybrat? Poraďte se se svou nevěstou. Jestliže má nevěsta bílé šaty a vy černý oblek – doporučují se barvy kontrastní, v tomto případě tedy černá s bílou. Takže k černému obleku bílou košili a černého motýlka. Jestliže je váš oblek bílý – pak volte bílou košili a černého motýlka (stejně tak v případě krémové barvy a všech pastelových barev). Zkrátka stručně a jasně – černým motýlkem nepokazíte vůbec nic za žádných okolností. Využijete jej i v budoucnu na ples, firemní formální večírek nebo běžně do práce – ležérně ke košili.

zdroj foto: pinterest

Připravila: Tereza K.

Zdroj: www.pinterest.com


Mohlo by Vás zajímat:

  • Šaty Monique Lhuillier pro rok 2016 (13.05.2015)

    Monique Lhuillier pochází z Filipín a lásku k módě pěstuje odmalička díky své matce. Odjakživa snila, že se stane návrhářkou.

  • Svatební oděv, šaty (30.05.2011)

    Šaty dělají člověka a správné šaty na správných lidech dávají svatbě lesk a třpyt.

  • Francouzské závoje (01.03.2012)

    Poslední dobou se stal módou malý, ale krásný francouzský závoj. Můžeme jej dát na vlasy dlouhé, krátké a nebo upravené do drdolu či ohonu. Prostě se nám šikne vždy a všude. Podívejte se na pár ukázek.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme