Raději motýlka než kravatu


 

Svatba se blíží, zanedlouho se budete ženit a nedokážete se rozhodnout zda kravatu nebo motýlka? Za sebe doporučuji rozhodně motýlka. Je velmi okouzlující, prudce elegantní a momentálně hodně trendy (a to nejen na poli svateb). Ikdyž zrovna nejste typ, co rád nosí a sluší mu obleky a formální oblečení, vsaďte se o cokoliv, že motýlek vám slušet bude. Ten padne každému. Jako mávnutím kouzelné hůlky z vás vyčaruje vysoce galantního gentlemana, který si k oltáři odvede se ctí a hrdostí svou nevěstu.

zdroj foto: pinterest zdroj foto: pinterest

zdroj foto: pinterest

A jak motýlka uvázat? Buď vám pomůže někdo ze starších příslušníků rodiny, anebo si návod vyhledejte na internetu a několikrát si to pár dní před svatbou zkuste před zrcadlem. Není to nic těžkého, princip je podobný jako u vázání kravaty, akorát závěr se malinko liší. Chce to trošku cviku a věřím, že po pár pokusech bude váš motýlek dokonalý.

zdroj foto: pinterest zdroj foto: pinterest

zdroj foto: pinterest

Tak teď už zvládáme motýlka uvázat. Jenže jakou barevnou kombinaci pro svatební den vybrat? Poraďte se se svou nevěstou. Jestliže má nevěsta bílé šaty a vy černý oblek – doporučují se barvy kontrastní, v tomto případě tedy černá s bílou. Takže k černému obleku bílou košili a černého motýlka. Jestliže je váš oblek bílý – pak volte bílou košili a černého motýlka (stejně tak v případě krémové barvy a všech pastelových barev). Zkrátka stručně a jasně – černým motýlkem nepokazíte vůbec nic za žádných okolností. Využijete jej i v budoucnu na ples, firemní formální večírek nebo běžně do práce – ležérně ke košili.

zdroj foto: pinterest

Připravila: Tereza K.

Zdroj: www.pinterest.com


Mohlo by Vás zajímat:

  • Šaty z dílny Eli Shay (03.05.2012)

    Šaty v dnešním příspěvku udělají radost nevěstám, které vyhledávají trochu více extravagance. Nemusíte se bát si takové šaty alespoň vyzkoušet.

  • Jarní kolekce od Armani Privé (23.02.2016)

    Jaro 2016 se ponese v odstínu lila! Alespoň takhle nám to hlásí módní velikán Armani.

  • Střevíčky od Ruthie Davis (21.03.2012)

    Taky jste jako malé kradly mamince lodičky a potají v nich chodily po pokoji? Tak to jste na tom stejně jako světově uznávaná designérka Ruthie Davis, která svou závislost na lodičkám poznala již ve dvou letech :-)


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme