Šaty Monique Lhuillier 2013


 

Jedna z předních uznávaných amerických couture svatebních značek. To je Monique Lhuillier. Návrhářka žijící v Los Angles se dvěma dětma a manželem Tomem Bugdeem, s kterým v roce 1996 tuto značku založila. Společnost je dnes považována za jeden z předních módních domů, který se kromě svatebních šatů zaměruje i na tvorbu kolekcí ready-to-wear. Její šaty provokují ženskost, půvab a styl zachycující sofistikovanou podstatu luxusu. Značka Monique Lhuillier sebou nepřináší ovšem jen svatební šaty. Z její dílny vyšla taky kolekce jemného porcelánu, sklenek, příborů, jemného papíru, kancelářských potřeb, svatebních pozvánek, domácích svíček a difuzorů. V současné době je k dispozici ve 140 obchodech po celém světě. Mezi nevěsty, které oblékla patří herečka Shannen Doherty, zpěvačka Ashlee Simpson, herečka Reese Witherspoon, zpěvačka Britney Spears a manželka Robbieho Williamse. Mezi nejstěžejnější prodejny patří ty v Beverly Hills, Minneapolis a od letošního roku nově i v New Yorku. Seznamte se s touto značkou blíže. Přinášíme vám kolekci připravovanou na novou svatební sezónu 2013! Nechte se inspirovat!

 

 


Připravila: Kateřina Hrabalová

Zdroj foto: Monique Lhuillier


Mohlo by Vás zajímat:

  • Nebojte se odhalených zad, zabodujete! (29.04.2013)

    Ve svatebních salónech narazíte na spoustu šatů, ale málokteré jsou opravdu originální. Stačí drobné detaily jako výšivky, mašle, krajky, perličky, apod. Tento článek věnuji svatebním šatům s odhalenými zády. Jsou vkusné, velmi ženské a sexy.

  • Boty s duší (22.09.2011)

    Jen jednou je koutkem oka zahlédnete a už vás jejich červená podrážka nenechá nikdy v klidu spát. Přesně takové jsou boty od návrháře Christiana Louboutina. Ale kdy jindy byste měla takovou nádheru obout, když ne právě ve váš velký den?

  • Buďte sexy o svatební noci (12.10.2012)

    Tak jako každá nevěsta i vy jste určitě přemýšlela, co si obléci na svou svatební noc. Obřad byl jistě nejdůležitějším okamžikem dne, ale nezapomínejme na noc. Ta je stejně důležitá a završíte tak svůj velký den.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme