Svatební šaty s dlouhým rukávem


 

Svatební šaty s dlouhým rukávem zažívají comeback. Stávají se opět oblíbenými. Nejčastěji narazíte na tyto šaty s rukávy z krajek. Pokud i vy se cítíte lépe v šatech s rukávy, pak jsou tady právě pro vás. Nemusíte mít obavy, že by byly staromódní. Naopak.

www.chicvintagebrides.com www.chicvintagebrides.com

www.chicvintagebrides.com www.chicvintagebrides.com

Balónové rukávy, které se nosily v osmdesátých a devadesátých letech, už jsou out. Na takové raději rychle zapomeňme. Svatební šaty mohou být ušity z více materiálů a tak se toho u rukávů dá využít. Hezky vypadá například tyl a krajka, můžete si vybrat i hedvábí – ale tady buďte opatrná, celohedvábné rukávy nejsou to pravé, spíš to berme jako doplňující materiál. Hezky vypadají například šaty s rukávy posetými perlami a drobnými kamíny, které se nádherně třpytí. Šaty s dlouhými rukávy mohou být také praktické – zvlášť pokud se chcete vdávat na podzim nebo v zimě. Jsou vhodnou volbou pro svatbu v chladnějším období a vy tak nebudete muset shánět k šatům kabátek, abyste venku nemrzla. Naopak v letních měsích tyto svatební šaty nedoporučujeme.

www.chicvintagebrides.com www.chicvintagebrides.com

www.chicvintagebrides.com www.chicvintagebrides.com

Co se týče doplňků, buďte velmi konzervativní. Zde rozhodně platí, že v jednoduchosti je krása a méně je více. Vyvarujte se nápadných náramků a mohutných náušnic. Stačí drobný řetízek sladěný s náušnicemi. Také nezapomínejte na účes. K těmto šatům se hodí spíše vyčesaný drdol než poctivě natočené lokýnky. Místo závoje doporučujeme věneček.

www.chicvintagebrides.com www.chicvintagebrides.com

Připravila: Tereza K.

Zdroj: chicvintagebrides.com


Mohlo by Vás zajímat:

  • Manolo Blahnik - poklad na nohou! (06.06.2014)

    Jméno, která každá z nás moc dobře zná. Manolo Blahnik, mistr ve svém oboru, nejuznávanější designér bot na světě.

  • Manžetové knoflíčky (17.10.2012)

    Tak jako má nevěsta své šperky, stejně tak i ženich má své klenoty. Možná se to některým nezdá příliš podstatné, ale věřte, že opak je pravdou. Ve svatební den ženicha není nic důležitějšího (krom prstýnku) než manžetové knoflíčky jako doplněk.

  • Ve sněhově bílé (18.01.2012)

    Pro ty nevěsty co nemají ještě odvahu vdát se barevně tu máme trochu bílé klasiky.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme