Svatební šaty s dlouhým rukávem


 

Svatební šaty s dlouhým rukávem zažívají comeback. Stávají se opět oblíbenými. Nejčastěji narazíte na tyto šaty s rukávy z krajek. Pokud i vy se cítíte lépe v šatech s rukávy, pak jsou tady právě pro vás. Nemusíte mít obavy, že by byly staromódní. Naopak.

www.chicvintagebrides.com www.chicvintagebrides.com

www.chicvintagebrides.com www.chicvintagebrides.com

Balónové rukávy, které se nosily v osmdesátých a devadesátých letech, už jsou out. Na takové raději rychle zapomeňme. Svatební šaty mohou být ušity z více materiálů a tak se toho u rukávů dá využít. Hezky vypadá například tyl a krajka, můžete si vybrat i hedvábí – ale tady buďte opatrná, celohedvábné rukávy nejsou to pravé, spíš to berme jako doplňující materiál. Hezky vypadají například šaty s rukávy posetými perlami a drobnými kamíny, které se nádherně třpytí. Šaty s dlouhými rukávy mohou být také praktické – zvlášť pokud se chcete vdávat na podzim nebo v zimě. Jsou vhodnou volbou pro svatbu v chladnějším období a vy tak nebudete muset shánět k šatům kabátek, abyste venku nemrzla. Naopak v letních měsích tyto svatební šaty nedoporučujeme.

www.chicvintagebrides.com www.chicvintagebrides.com

www.chicvintagebrides.com www.chicvintagebrides.com

Co se týče doplňků, buďte velmi konzervativní. Zde rozhodně platí, že v jednoduchosti je krása a méně je více. Vyvarujte se nápadných náramků a mohutných náušnic. Stačí drobný řetízek sladěný s náušnicemi. Také nezapomínejte na účes. K těmto šatům se hodí spíše vyčesaný drdol než poctivě natočené lokýnky. Místo závoje doporučujeme věneček.

www.chicvintagebrides.com www.chicvintagebrides.com

Připravila: Tereza K.

Zdroj: chicvintagebrides.com


Mohlo by Vás zajímat:

  • Manolo Blahnik - poklad na nohou! (06.06.2014)

    Jméno, která každá z nás moc dobře zná. Manolo Blahnik, mistr ve svém oboru, nejuznávanější designér bot na světě.

  • Šaty Manon Gontero vás promění v rebelku (13.10.2014)

    Manon Gontero je francouzská návrhářka, která vytváří velmi osobité svatební šaty. Jsou šity na míru každé nevěstě zvlášť. Jestliže milujete rock'n'roll a jste duší rebelka, budete milovat i šaty Manon Gontero.

  • Vivienne Westwood - Melissa (26.07.2012)

    Viviene Westwood - modní a designová ikona z Velké Británie. Stejně tak, jako její excentrická módní tvorba, založená na punkové minulosti, sahající do 70.let 20. století, tak i kolekce "gumových" bot tuto návrhářsku silně odlišuje od jiných. Dnešní celý příspěvěk se věnuje kráse jménem Melissa.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme