U Very Wang na podzim 2013 září růžová


"Růžová je smyslná, svůdná, zasněná, sofistikovaná, silná a cool. Myslete růžově!" Přesně tato slova jsou klíčem a mottem celé kolekce. Vera Wang představila krásnou svatební kolekci pro podzim 2013 v nádherných růžových tónech. Stejně jako pučící poupata budete jemná, něžná, křehká a přitom tak jedinečná a překrásná. Tato kolekce je opravdu dechberoucí a magická!

www.verawang.com www.verawang.com

www.verawang.com www.verawang.com

www.verawang.com www.verawang.com

Hlavní inspirací této kolekce byly květiny, což je na první pohled zřejmé. Rozkvetlé květy a pučící poupata, světlé odstíny a syté tóny. Růžová svatební kolekce je plná kontrastů, ať se to na první pohled nemusí zdát. Pastelově růžovou střídá sytá korálová, nabírané sukně kontrastují se splývavými šaty. Kolekce Very Wang bývají vždy velmi střídmé, nepřeplácané, avšak vysoce elegantní a ženské. Jemná růžová symbolizuje něhu a cit, korálově růžová je silná a sebevědomá. Kterou si vyberete vy? Není potřeba mnoha doplňků, složitých účesů a make upu. V jednoduchosti je krása. Řidťe se svým instinktem, buďte přirozená, svá a nesnažte se být ve svůj svatební den někým, kým nejste. Nezapomínejte, že váš budoucí manžel si vás vybral právě takovou, jakou jste a takovou si vás chce vzít. Přirozenost je klíčem!

www.verawang.com www.verawang.com

www.verawang.com www.verawang.com

www.verawang.com www.verawang.com

Něžnost, motýlí křehkost a jemnost poupat. Ranní rosa, svěží vítr a ženská elegance v šatech Very Wang! Jakoby se stalo kouzlo, nemyslíte? Splňte si svá přání.

www.verawang.com www.verawang.com

www.verawang.com www.verawang.com

Připravila: Tereza K.
Zdroj: Vera Wang


Mohlo by Vás zajímat:

  • Nebojte se odhalených zad, zabodujete! (29.04.2013)

    Ve svatebních salónech narazíte na spoustu šatů, ale málokteré jsou opravdu originální. Stačí drobné detaily jako výšivky, mašle, krajky, perličky, apod. Tento článek věnuji svatebním šatům s odhalenými zády. Jsou vkusné, velmi ženské a sexy.

  • Vraťme se o pár desítek let zpět (05.05.2016)

    Trochu se zasněme. Představme si, že žijeme v počátečních letech 20.století. Být dámou je nezbytnou nutností, bez elegance bychom neexistovaly.

  • Buďte sexy o svatební noci (12.10.2012)

    Tak jako každá nevěsta i vy jste určitě přemýšlela, co si obléci na svou svatební noc. Obřad byl jistě nejdůležitějším okamžikem dne, ale nezapomínejme na noc. Ta je stejně důležitá a završíte tak svůj velký den.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme