Online klenotnictví Eppi


Online klenotnictví Eppi

 

Svatební set Eppi Eppi.cz Svatební set Eppi

V dnešním článku bychom Vám rádi představili dalšího dodavatele. Eppi je online klenotnictví, které bylo založeno v roce 2011 na Slovensku a od roku 2013 působí i v České republice. Klenotnictví se zaměřuje na šperky a klenoty z drahých kovů s diamanty a dalšími drahokamy. Kromě snubních prstenů v nabídce najdete zásnubní prsteny, náušnice, náhrdelníky nebo náramky. Připravili jsme si několik otázek na jednoho ze zakladatelů Eppi Mateje, který má na starosti prodej.

 

Co můžete nabídnout nastávajícím novomanželům? Jaké typy snubních prstenů najdou ve vaší nabídce?

Na prvním místě bych chtěl zmínit platinové snubní prsteny. Ty nabízíme v jednoduchých a elegantních designech a v každém setu je prsten pro budoucí nevěstu a k němu sladěný prsten pro budoucího ženicha. V současné chvíli nabízíme asi 20 modelů. Ve většině dámských prstenů jsou malé diamanty, které těmto prstenům dodávají originalitu. Velkou výhodu platiny je její odolnost oproti jiným materiálům, takže takové prsteny vydrží opravdu celý život. Navíc platina neobsahuje příměsi jiných kovů a je vhodná i pro alergiky.

Platinové snubní prsteny EppiPlatinové snubní prsteny EppiPlatinové snubní prsteny Eppi

Jaké jsou podle vás aktuální trendy ve světě snubních prstenů?

Do současných trendů bych zahrnul další dva typy prstenů, které v naší nabídce máme. Jedná se o tzv. eternity prsteny a o svatební sety. Obě varianty jsou dostupné jen v dámském provedení a jsou vhodné pro takové páry, kdy žena hledá něco stylového a neotřelého a muži stačí pouze obyčejný kovový krouže, nebo dokonce neplánuje po svatbě prsten vůbec nosit. Pár tak může investovat více do prstenu pro ženu a muž si nechá vytvořit pouze jednoduchý kroužek z odpovídajícího kovu. Eternity prsteny jsou symbolem věčnosti a jsou po celém svém obvodu nebo po jeho části poseté drobnými barevnými drahokamy, nebo v sobě obsahují symbol nekonečna. Jsou také oblíbenými dárky k výročí nebo k narození dítěte. Svatební sety v sobě kombinují zásnubní a snubní prsten, které jsou navržené tak, aby se doplňovaly a aby je mohla nevěsta po svatbě nosit pohromadě na jednom prstu. Tyto sety jsou v poslední době oblíbené i u mnoha celebrit.

Eternity prsteny EppiEternity prsteny EppiEternity prsteny Eppi

 

Nehrozí u takových prstenů s mnoha kameny to, že z nich po čase nějaký vypadne?

Pokud je šperkům věnovaná náležitá péče, měly by vydržet skutečně celý život. Například šperky by se měly doma hned po příchodu odkládat a při odchodu by se měly nasazovat až jako poslední. I když se jedná o zásnubní nebo snubní prsten, které bychom chtěli mít neustále na sobě, měli by se odkládat alespoň při vaření nebo úklidu. U nás dostanou zákazníci na šperky doživotní záruku, takže i kdyby jim ze šperku nějaký kamínek vypadl, nemusí se vůbec bát. Vypadnutý kámen zdarma nahradíme.

Svatební set EppiSvatební set EppiSvatební set Eppi

 

Nabízíte i výrobu šperků na míru. Můžete nám tuto službu přiblížit?

Pokud má zákazník přesnou představu o tom, jaký šperk shání, nebo chce něco jedinečného, stačí se nás obrátit a o své přání se s námi podělit. My pak uděláme vše pro to, abychom jeho nápad zrealizovali. Více než 30 % šperků, které prodáváme, jsou vyrobené na zakázku. Může se jednat pouze o změnu materiálu našich modelů, změnu drahokamu anebo úplně nové modely podle konkrétní představy našich zákazníků. Se zákazníkem jsme pak v kontaktu po celou dobu tvorby šperku, od jeho grafického návrhu až po konečný šperk. Vše s ním průběžně konzultujeme, abychom zajistili, že výsledek bude splňovat všechny jeho představy. Šperky je možné vyrobit buď na základě 3D modelu, nebo kompletně ručně.

 

Jaký nejzajímavější šperk jste zatím vyráběli?

Nejzajímavější šperky jsou vždy takové, kdy vyrábíme nějaký šperk, který odráží osobitý charakter našich zákazníků. V takovém případě se jedná skutečně o prsten na zakázku se vším všudy. Asi největší ohlas měl prsten se sněhulákem Olafem, postavou z filmu Frozen. Vyráběli jsme ale také třeba zásnubní prsten s delfíny, prsten na motivy Star Treku nebo prsten s chobotnicí inspirovanou filmy s Jamesem Bondem. Přání našich zákazníků jsou opravdu pestrá :)

Eternity prsteny Eppi Eternity prsteny EppiSvatební set Eppi

Většina lidí je zvyklá nakupovat šperky v kamenných obchodech a z nákupu online mají strach. Je oprávněný?

Proti tomuto stereotypu se snažíme bojovat. Chceme zákazníkům ukázat, že se nákupu online vůbec bát nemusí a že jim naopak může poskytnout řadu výhod. Zásadní je pro nás naprostá transparentnost, všechny informace o špercích najdou naši zákazníci online. Pokud má někdo jakékoli otázky, jsme téměř neustále k dispozici a na všechny rádi odpovíme. S našimi zákazníky jsme také v neustálém kontaktu, aby měli o stavu objednávky přehled. Nabízíme také možnost domluvit si s námi schůzku v našem showroomu, kde rádi s výběrem šperku poradíme a předvedeme modely, které jsou momentálně dostupné. Věříme, že dobrý zákaznický servis je základem a pokud by náhodou nebyl náš klient se šperkem a s nákupem u nás spokojený, do 30 dní mu vrátíme peníze.Při nákupu online mají zákazníci tu výhodu, že si mohou šperky prohlédnout v klidu doma. Přeci jen se jedná o větší investici a vše je potřeba v klidu promyslet. Díky tomu, že nemáme kamenné prodejny, také ušetříme velkou část nákladů a můžeme tak nabídnout šperky za co nejnižší ceny.

Proč by měli zákazníci nakupovat zrovna ve vašem klenotnictví?

Jak jsem již zmínil, snažíme se poskytovat prvotřídní zákaznický servis. Naším cílem a vizí je přispět k pozitivní změně na trhu. Důležité pro nás je, aby byl nákup pro naše zákazníky co nejjednodušší, bez zbytečných komplikací. Nákup by měl být pohodlný a měl pro ně být příjemným zážitkem. Vše je založeno na naprosté transparentnosti a upřímnosti. Lidé chtějí vědět, co si kupují a kolik to bude stát. A my jim tyto informace poskytujeme. Také neustále sledujeme nejnovější trendy a snažíme se do nabídky stále doplňovat nové věci. A náš vztah s klientem při nákupu nekončí, ale spíše začíná. Kromě doživotní záruky poskytujeme ke každému šperku i bezplatné profesionální čištění každých 6 měsíců nebo úpravu velikosti. Pro klienty také připravujeme velké množství aktivit a soutěží. Pokud jsme někoho snad ještě nepřesvědčili, nabízíme na našich stránkách hned 60 důvodů, proč nakupovat u nás :)


Připravila: Kateřina Hrabalová
Zdroj foto: Eppi.cz


Mohlo by Vás zajímat:

  • Samodiva (18.12.2012)

    Baví mě tvořit. Ráda kombinuji barvy. Miluji květiny. Všechny tyto pojmy mě provází v životě téměř odmalička a posledních několik let se promítly v profesionální rovině do tvorby...

  • The Moments (26.02.2013)

    The Moments vzniklo v roce 2012 spoluprací tří mladých kreativních lidí. Vzdělání v oboru a předchozí zkušenosti s tvorbou cestovatelských dokumentů a videoklipů slibují neotřelé zpracování videa, kterému nebude chybět šarm a zachycení reálných momentů a emocí.

  • Michal Mecner Wedding Photography (19.04.2016)

    Dnes vám přinášíme malé seznámení a rozhovor se svatebním fotografem Michalem Mecnerem.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme