Samodiva


Zdroj foto: Samodiva Zdroj foto: SamodivaZdroj foto: Samodiva

"Baví mě tvořit. Ráda kombinuji barvy. Miluji květiny. Všechny tyto pojmy mě provází v životě téměř odmalička a posledních několik let se promítly v profesionální rovině do tvorby floristiky, svatebních doplňků ale i výtvarných instalací a dekoračních řešení." Říká Věra Vtípilová, která nám představuje svoji značku Samodiva prezentující se nevšedními svatebními doplňky.

Zdroj foto: Samodiva Zdroj foto: Samodiva

Samodiva, to zní trochu tajemně exoticky, prozraď nám, kdo nebo co, je Samodiva...

Tato značka vznikla jednoho krásného dne, když v Berlíně napadl první sníh a ve vzduhu visela touha dělat velké věci. Cílem bylo tvořit jinak, zdobit, oslavovat ženskou krásu... Od roku 2009 má Samodiva podobu stylových doplňků do vlasů a velkou část zákaznic tvoří nevěsty. A abych vysvětlila exotický název: Samodiva je víla z bulharské mytologie. Je krásná, má velkou moc a opravdu dobře tančí:-)

Zdroj foto: Samodiva Zdroj foto: Samodiva

Zdroj foto: Samodiva Zdroj foto: Samodiva

Můžeš popsat styl jakým se Samodiva prezentuje? Co je tvou inspirací?

Jak bylo řečeno Samodiva je víla. Vše, co vzniká pod tímto názvem má trochu snový pohádkový nádech. Je to také inspirace stylem Art deco, tedy dobou někdy ze začátku minulého století, kdy ženy byly krásné, uměly se zdobit a každá chtěla být múzou. Inspirací může být také secesní obraz, krásný příběh a nebo cesta novou nepoznanou krajinou. Velmi často mi také bývá inspirací sama osobnost zákaznice. Nevěsta, která touží vypadat trochu jinak, má odvahu a chuť vytvořit svůj svatební příběh.

Zdroj foto: Samodiva Zdroj foto: Samodiva

Zdroj foto: Samodiva Zdroj foto: Samodiva

Zdroj foto: Samodiva Zdroj foto: Samodiva

Tím se dostáváme k důležité otázce. Jaká je nevěsta od Samodivy a proč by si měla nevěsta vybrat Samodivu ve svůj den D?

Nevěsta s doplňky od Samodivy může být jemná vintage kráska, ale i moderní nevěsta s jednoduchým výrazným stylem. Společná jim je touha po originalitě a individuálním přístupu.

Já nevěstám na oplátku nabízím svoji osobnost, svůj osobní vklad do jejich svatby, do jejich  příběhu, který pomáhám tvořit. Ve chvíli, kdy se potká představa nevěsty s mými nápady, zaručeně vznikne originální kousek, který podtrhne jedinečnost dne a především jedinečnost nevěsty samotné.

Zdroj foto: Samodiva Zdroj foto: Samodiva

Samodiva je tedy částečně odhalena, prozraď nám na závěr něco o sobě.

Ještě nedávno bych o sobě napsala, že jsem holka co ráda maluje, sní a cestuje, ale protože jsem se nedávno stala paní, možná bych mohla inspirovat a povzbudit budoucí nevěsty. Důležité je tvořit příběh. Náš se odehrál v jeden prosluněný červnový den bez shonu a stresu, s krásným obřadem a spoustou času na povídání si s přáteli v zahradě. Byl o krásných květinách, jednoduchém ale s láskou udělaném jídle a veselé muzice, na kterou se tančilo až do rána. Příběh o radosti sdílené s přáteli.

Zdroj foto: Samodiva Zdroj foto: Samodiva Zdroj foto: Samodiva


Připravila: Kateřina Hrabalová
Zdroj foto: Samodiva
Samodiva v katalogu firem ZDE!
Samodiva na Facebooku ZDE!


Mohlo by Vás zajímat:

  • Svatby podle Katy (08.01.2014)

    Shrnout do několika řádků to, co pro Vás může svatební agentura SVATBY podle KATY, zařídit a zajistit, je trochu nelehká úloha. Pokud si ale chcete splnit Vaše sny a přání, tak není nic jednoduššího, než se na nás obrátit a my proměníme Vaše sny v nezapomenutelnou realitu.

  • Leoš Brabec - Primetime video (25.07.2011)

    Příběhy lásky! Lásky, která není v dnešním světě samozřejmostí. Lásky, která není tak jednoduše zachytitelná.

  • Gay svatba, aneb co vše zařídit u registrovaného partnerství (27.09.2013)

    Každý chce mít svůj svatební den výjimečný, bez chyb a nepříjemných prodlev. Stále více párů proto vyhledává služby svatební agentury, aby jim pomohla se zajištěním příprav i koordinací samotného svatebního dne. To platí i pro páry, které se chystají vstoupit do registrovaného partnerství.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme