Soutěž s Aimée Weddings o svatební oznámení


 

 

Možná právě Vás čeká velká radost z výhry. Tak to zkuste! Zapojte se do naší další soutěže, kterou jsme Vám tentokráte připravili s Aimée  Weddings.

Soutěžní otázka:

Na které straně našeho prvního čísla online magazínu nejdete sněhovou vločku?

A o co soutěžíte? O grafický návrh svatebního oznámení včetně pozvání ke svatebnímu stolu - dle vlastního výběru v hodnotě 550,- Držíme Vám palce! Hodně štěstí!

Podmínky soutěže:

1. V období od čtvrtka 19.12.2013 do neděle 19.1.2014 sdílejte odkaz na vánoční číslo online magazínu na svém profilu a do komentáře pod naši fotku soutěže napište "sdíleno".

2. V období od pátku 19.12.2013 do neděle 19.1.2014 odpovězte na soutěžní otázku a odpověď nám napište do facebookové zprávy profilu Wedme.cz (ne pod fotku na FB), nebo do emailu info@wedme.cz

3. Vyhodnocení soutěže proběhne ve středu 23.1.2014, kdy bude vylosován jeden šťastný výherce.

4. Výherce bude kontaktován prostřednictvím zprávy na facebookový profil, přes který odpověděl na soutěžní otázku, nebo na email, z kterého odeslal odpověď. Cenu uplatní přes zprávu na emailovou adresu firmy, která cenu do soutěže věnovala. Výměna za jiný druh zboží není možná.

Taktéž budeme velmi rádi, pokud se stanete fanoušky facebookové stránky Aimée Weddings a fanoušky facebookové stránky Wedme.cz. To již podmínka soutěže není, ale určitě Vám příště neunikne další soutěž, kterou pro vás připravíme.


Připravila: Kateřina Hrabalová


Mohlo by Vás zajímat:

  • Vyhlášení soutěže o čelenku (25.03.2013)

    A je to tady, vyhlášení vítěze naší desetidenní soutěže o nádhernou až snovou čelenku od Samodiva. Zapojili jste se do soutěže, sdíleli fotku a správně odpověděli na otázku?

  • Máme vítěze! (24.11.2011)

    Od 15.8.2011 do 15.11.2011 jste měly možnost se zapojit do soutěže o nejkreativnější album z příprav. Soutěž byla rozdělena do dvou kategorií. Do kategorie, kde vítěze vybrala porota sestavená z lidí, jejich práce tvoří právě svatby a do kategorie, kde vítězná alba získala nejvíce hlasů veřejnosti.

  • Soutěž s Goldpress (05.04.2013)

    Možná právě Vás čeká velká radost z výhry. Tak to zkuste! Zapojte se do naší další soutěže, kterou jsme Vám tentokráte připravili s firmou Goldpress!


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme