Soutěž se Samodivou


Autor foto: Samodiva

Soutěžní otázka:

Jaké zvířátko se nachází na fotkách v kolekci Bella 2012? (nápovědu a více info naleznete na www.samodiva.cz)

A o co soutěžíte? O krásnou čelenku v hodnotě 1.000,- Kč, kterou vidíte na fotografiích! Držíme Vám palce! Hodně štěstí!

Podmínky soutěže:

1. V období od pátku 15.3.2013 do neděle 24.3.2013 sdílejte fotku této soutěže na svém profilu a do komentáře pod naši fotku napište "sdíleno".

2. V období od pátku 15.3.2013 do neděle 24.3.2013 odpovězte na soutěžní otázku a odpověď nám napište do facebookové zprávy profilu Wedme.cz (ne pod fotku na FB), nebo do emailu info@wedme.cz

3. Vyhodnocení soutěže proběhne v pondělí 25.3.2013, kdy bude vylosován jeden šťastný výherce.

4. Výherce bude kontaktován prostřednictvím zprávy na facebookový profil, přes který odpověděl na soutěžní otázku, nebo na email, z kterého odeslal odpověď. Cena bude zaslána doporučenou poštou nasledující týden. Výměna za jiný druh zboží není možná.

Taktéž budeme velmi rádi, pokud se stanete fanoušky facebookové stránky Samodiva a fanoušky facebookové stránky Wedme.cz. To již podmínka soutěže není, ale určitě Vám příště neunikne další soutěž, kterou pro Vás máme připravenou.

Autor foto: Samodiva Autor foto: Samodiva


Připravila: Kateřina Hrabalová

Cenu do soutěže věnovala Samodiva. Děkujeme!
Samodiva v katalogu firem ZDE!


Mohlo by Vás zajímat:

  • Soutěž s "phete studiem" (02.05.2013)

    Soutěž o krásnou a stylovou svatební čelenku od "phete studia". Zapojte se i vy a zkuste své štěstí.

  • Soutěž o knihu Sladký design (21.03.2014)

    Možná právě Vás čeká velká radost z výhry. Tak to zkuste! Zapojte se do naší soutěže, kterou jsme Vám připravili s autorkou Hankou Rawlings.

  • Máme vítěze! (24.11.2011)

    Od 15.8.2011 do 15.11.2011 jste měly možnost se zapojit do soutěže o nejkreativnější album z příprav. Soutěž byla rozdělena do dvou kategorií. Do kategorie, kde vítěze vybrala porota sestavená z lidí, jejich práce tvoří právě svatby a do kategorie, kde vítězná alba získala nejvíce hlasů veřejnosti.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme