Stalo se v březnu....


V únoru jsme nastartovali zcela novou rubriku s názvem "Stalo se". Ke konci každého měsíce vám přineseme tipy na zajímavé subjekty, dodavatele či výrobce, které s radostí můžete poptat na svou svatbu. Můžete se u nich inspirovat a poté si jejich služby či výrobky objednat. Věříme, že vám tato rubrika bude praktickou a nápomocnou "hybnou rukou" při přípravách právě vaší svatby. A co pro vás máme za uplynulý březen?

Pokračuj na web Maestrokatastrof.cz
Pokračuj na web Maestrokatastrof.cz Pokračuj na web Maestrokatastrof.cz

Pokračuj na web Maestrokatastrof.cz Pokračuj na web Maestrokatastrof.cz

Svatební porcelán s kusem vaší vlastní historie

Pod značkou maestrokatastrof nabízí ilustrátorka Silvie Luběnová porcelán na zakázku. Ilustrované kusy a kolekce na narozeniny, svatby, či pohřby… Začnete střádat své osobní dědictví. Snad každý má rád věci, které se dědí a zůstávají tak dlouhá léta v rodinách a jejichž příběh s přibývajícím časem získává na síle. Ti, kteří daný předmět vlastní si vždy k vyprávění něco přidají a věc tak žije dál. Kromě šperků, obrazů, nábytku či foto alb je to take porcelán. Porcelánové dědictví nemusí být vždy perfetkní a v souladu s vkusem obdarovaných, ale nový majitel má možnost přidat na starý kus novou vrstvu příběhu. Nechte si tedy, dle svého přání udělat třeba zásnubní talíř….starý ovál , který díky nové ilustraci získá na hodnotě a bude jen a jen pro o Vás. Nebo třeba terinu na svatební polévku s vašimi iniciálami či jinak presonalizovanou ilustrací, zkrátka začněte zbrusu novou cestu onoho předmětu. Toužíte-li po klasickém jídelním servisu není lepší příležitost než svatba. Nechte si vyrobit ilustrovaný, unikátní jídelní set. A je pak na Vás, zda bude nedělní anebo pro každodenní použití, vždy si ale při jeho použití připomenete Váš svatební den a rodinu. Co vše značka maestrokatastrof nabízí, můžete prozkoumat na jejím webu. Ilustrátorku Silvii kontaktujte na jejím mailu info@maestrokatastrof.com

Pokračuj na web Maestrokatastrof.cz Pokračuj na web Maestrokatastrof.cz

======================================================================

Pro někoho překážka, pro ně obrovská výzva!

Pokračuj na web Photo Nejedlí.cz Pokračuj na web Photo Nejedlí.cz

Všichni vídáme nádherné svatební fotky, počasí přeje, světlo je ideální, kouzelně vyzdobené místo svatby je přesně takové, jak jste si ho vysnili, prostě svatba jako z pohádky. Co se ale stane, když se dva týdny před svatbou dozvíte, že plánovaná rekonstrukce na místě obřadu (o které se vám nikdo nezmínil) je v plném proudu a místo nádherného interiéru kostela je všude lešení a plachty? Na podzim přesně takový scénář se svými novomanžely zažili fotografové Nejedlí. Bazilika na Velehradě je se svým dechberoucím interiérem oblíbené svatební místo a právem. Bohužel to ale neplatí v momentě, kdy pár dní před svatbou zjistíte, že vypadá takto.

Hrozivá představa? Rozhodně, problémy jsou ale od toho, aby se řešily, a ne nadarmo mohou sami sebe považovat za svatební fotografy a problemsolvery v jedné nebo respektive dvou osobách. Ještě před svatbou se s budoucími novomanželi sešli, místo si prohlédli, poradili jim pár triků a ujistili je, že udělají všechno pro to, aby všudypřítomné lešení a plachty na fotkách nerušily. Výsledek můžete ve videu posoudit sami. Více tvorby tohoto talentovaného fotografického dua naleznete na jejich webu www.photonejedli.cz

======================================================================

Pokračuj na web Dortičky Kler.cz Pokračuj na web Dortičky Kler.czPokračuj na web Dortičky Kler.cz

Dorty tradiční i netradiční, voňavé a chutné!

Paní Klára  vyrábí dorty již několik let. Nejprve to byly pouze dorty potažené marcipánem a fondánem, pečené doma. Následovaly kurzy, studium na potravinářské škole, workshopy a nakonec otevření provozovny KLER Dortičky. Šikovná majitelka Klára už nenabízí jen dorty potažené marcipánem, či fondánem, ale i lahodné ovocné naked dorty, dorty s mascarpone a spoustu dalších dobrot, jako jsou ovocné CheeseCaky, CupCakes, Semifreda a v neposlední řadě hit letošního roku, kterým jsou dorty polévané belgickou čokoládou, dekorované dalšími sladkostmi, nebo ovocem. Pokud chystáte svatbu a chcete lahodný, krásný, s Vaší svatbou vizuálně sladěný svatební dort, anebo pokud chcete přichystat k dortu i sladký bar, výslužky, svatební koláčky a další dobroty je KLER Dortičky tou správnou volbou. Chcete mít svoji svatbu dokonalou v každém detailu? Kontaktujte majitelku Kláru, domluvte si schůzku a naplánujte „Svatbu na klíč“. Klára zajistí kompletní služby od návrhu až po předávku, nebo případný odvoz na místo svatby a zajištění dekorace přímo tam. Pravidelné aktualizace a výtvory KLER Dortičky můžete sledovat na Facebooku.

Pokračuj na web Dortičky Kler.cz Pokračuj na web Dortičky Kler.cz Pokračuj na web Dortičky Kler.cz

======================================================================

Pokračuj na FB Sandritta Decor
Pokračuj na FB Sandritta Decor Pokračuj na FB Sandritta Decor Pokračuj na FB Sandritta Decor

Originální slovenské dekorace a fotoalba

Sadritta Decor působí hlavně ve své domovině, což je Slovensko, ale občas své krásné výtvory přiveze ukázat i k nám do České republiky. Věnují se svatebním výzdobám, vyrábí svatební kytice z umělých i živých květin, které jsou doplněné brožemi, náramky pro družičky, vývazky a bižutérií pro nevěsty. Jednoduše se přizpůsobí jakémukoliv požadavku nevěsty, a to i v Čechách!
Pro každého jsou schopni vyrobit přímo originální fotoalbum v různých velikostech a v tématu, které je vaší svatbě nejbližší. Nemusí ovšem zůstat jen u svatebního fotoalba, ale hravě zvládnou vyrobit a do detailů doladit do svatební kolekce knihu hostů, album k výročí, dětské a novorozenecké alba, receptáře, deníky a památníky. Pokud vás tento styl oslovil a líbí se vám, nakoukněte na facebookový profil Sandritta Decor a následně dámy kontaktujte na emailu sandrittadeco@gmail.com, pro upřesnění detailů a stylu objednávky.

Pokračuj na FB Sandritta Decor Pokračuj na FB Sandritta Decor

======================================================================

Muži, nežeňte se! Bez našich šlí!

Pokračuj dále na web U Štestí dam.cz Pokračuj dále na web U Štestí dam.cz Pokračuj dále na web U Štestí dam.cz

Pokračuj dále na web U Štestí dam.cz Pokračuj dále na web U Štestí dam.cz Pokračuj dále na web U Štestí dam.cz

Už máte barvy své svatby a hledáte vhodné doplňky? Malá rodinná značka U Štěstí dam pro Vás vyrobí přesně to, co si přejete a v čem budete vypadat skvěle i na fotkách.
Chcete mít dokonale sladěnou svatbu? Pro ženicha a svědka šle, pro chlapy motýlky a pro holky barevně sladěné mašličky či ozdoby do vlasů. A ani malí svatebčané nepřijdou zkrátka! Napište jim zprávu a rádi Vám pomůžou vytvořit svatbu, která bude hrát právě těmi Vašimi barvami.
Jak dlouho to celé trvá? Od objednání do ušití a doručení to jsou tři týdny, ale pokud Vám hoří termín, tak to zvládnou i rychleji. Na Vaše zprávy se těší, Alenka, Zdeňka & Dan.
Najdete je i na facebookuinstagramu.

======================================================================

Vyrábíte něco zajímavého? Fotíte, šijete, točíte, pečete, vyrábíte? Patří mezi vaše podnikání i něco se svatební tématikou? Rádi byste své služby či výrobky zahlédli v této rubrice? Nebojte se nám napsat pro více informací: katerina.hrabalova@wedme.cz

Připravila: Kateřina Hrabalová


Mohlo by Vás zajímat:

  • Stalo se v květnu... (31.05.2016)

    Co se událo v květnu ve svatebním světě? Máme zde pro vás novou várku tipů na ty správné dodavatele.

  • Stalo se v únoru.... (29.02.2016)

    V únoru startujeme zcela novou rubriku s názvem "Stalo se". Ke konci každého měsíce vám přineseme tipy na zajímavé subjekty, dodavatele či výrobce, které s radostí můžete poptat na...

  • Stalo se v dubnu... (28.04.2016)

    Nápomocné a praktické tipy na zajímavé dodavatele svatebních služeb. Které jsme objevili v dubnu? Podívejte se s námi!


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme