Stalo se v červnu...


V únoru jsme nastartovali zcela novou rubriku s názvem "Stalo se". Ke konci každého měsíce vám přineseme tipy na zajímavé subjekty, dodavatele či výrobce, které s radostí můžete poptat na svou svatbu. Můžete se u nich inspirovat a poté si jejich služby či výrobky objednat. Věříme, že vám tato rubrika bude praktickou a nápomocnou "hybnou rukou" při přípravách právě vaší svatby. A co pro vás máme za uplynulý červen?

======================================================================

Už máte Něco modrého?

Pokračuj dále na web "Něco modrého" Pokračuj dále na web "Něco modrého" Pokračuj dále na web "Něco modrého"

Oldřich Hrb je svatební fotograf, který svým kamarádským přístupem pomůže k tomu, aby váš den byl opravdu výjimečný. V rámci balíčku svatebního focení zažijete i focení předsvatební, kde se blíže poznáte, uvolníte se a vyzkoušíte si, jaké to je pózovat před objektivem. Olda slovo „pózovat“ však nemá příliš v lásce. Jeho nejkrásnější výtvory totiž vznikají z přirozených a hlavně spontánních pohybů. Díky předsvatební ochutnávce a také díky přátelské atmosféře, je pak svatební focení opravdu zážitek, na který nevěsty dlouho vzpomínají. Olda má nejraději přirozené fotky, které vzniknou za dobrého světla a které následně jen zlehka upravuje. Přirozenost je jeho silná stránka, a tak přehnané úpravy a retušování rozhodně nejsou třeba. Výsledkem jsou nádherné a naprosto profesionální fotografie, které zachycují veškeré emoce. Díky tomu se na fotografie můžete dívat dlouhé hodiny, a nikdy vás to nepřestane udivovat. Takový fotograf by měl být nedílnou součástí vaší svatby. I proto se Oldův svatební web jmenuje Něco modrého – je to totiž něco, co by každá nevěsta dle tradice na své svatbě měla mít. Máte něco starého, něco půjčeného, ale chybí vám něco modrého? Máte jedinečnou příležitost. Oslovte tohoto fotografa, aby pro vás byl něčím modrým právě v ten váš velký den. Věřte mi, nebudete litovat.
FB - Něco Modrého
Web - www.necomodreho.cz

Pokračuj dále na web "Něco modrého" Pokračuj dále na web "Něco modrého"

======================================================================

Pokračuj dále na web Susan Cakes
Pokračuj dále na web Susan Cakes
Pokračuj dále na web Susan Cakes Pokračuj dále na web Susan Cakes

Sladký svět plný barev a chutí

Zuzka Šíblová - cukrářka, ležérně řečeno, každým "coulem"! Už od malička, kdy pomáhala babičce při pečení, ji cukrařina tepala v srdci. Byla to pro ni jasná volba a cukrářkou se opravdu vyučila. Její "sladký" příběh mohl být ale málem u konce. Osud tomu chtěl ovšem jinak a i přes krátkodobé zaváhání, pauzu a práci v jiném odvětví, si ji její sladké dortíky přeci jen našly a ona se při zaměstnání vydala na cukrářskou cestu nazpět. Tentokrát už si vyšlapala tu svou, kreativní a krásnou. Této vyšší cukrařině se věnuje již pár let naplno a její největší doménou kromě nádherných svatebních dortů jsou vyhlášené sweet bary na klíč. Sweet bary dokáže připravit v rozmanitých chutích a vždy s tím nejdůkladnějším důrazem na detail. Svatební dorty navrhne podle vašich přání a parametrů, aby vše náležitě zapadalo do konceptu svatby. Dokonalost totiž není jen v designu, ale i v chuti. A to díky mé vlastní zkušenosti a ochutnávce Zuzčiných dobrot mohu potvrdit.
FB - Susan Cakes
Web - www.susancakes.cz

Pokračuj dále na web Susan Cakes Pokračuj dále na web Susan Cakes Pokračuj dále na web Susan Cakes

======================================================================

Pokračuj dále na web Rynk.cz Pokračuj dále na web Rynk.czPokračuj dále na web Rynk.cz

Hravý koncept a neformální servis - to je RYNK

Hotel Grandezza na Zelném trhu má od poloviny června novou restauraci. Jmenuje se Rynk a svým hostům nabízí odlehčenou kuchyni ve středomořském stylu. Nový koncept dále využívá také streetfood prvky a reaguje na aktuální trendy. „Rozhodli jsme se vyjít vstříc přáním našich hostů. Půlroční praxe nám ukázala, že koncept La Maison du Marché není bohužel v současné době v Brně udržitelný. Proto jsme koncept změnili. Rynk je restaurace, která hosty baví. Je méně formální, jednodušší, ale stále na vysoké úrovni, ze které nebudeme slevovat,“ uvádí manager Rynku Jakub Vymazal.

„Signature dish“ nového podniku by se měly stát Rynk rolls – rolky se sušeným hovězím podávané s rajčatovou salsou a chilli džemem. K pivu restaurace nabízí například Rynk chips z vepřových kůží. Dalšími jídly v nabídce jsou například pastrami, tatarák, italská klobása salsiccia, burgery (včetně vegetariánské varianty) a těstoviny. Nechybí ani čerstvé ryby nebo steaky.

Rynk je trendy podnik – kvalitní restaurace, která stojí na neformálním servisu a hravém konceptu. Chce více využít unikátního genia loci Zelného trhu, v létě chystá každý pátek venkovní grilování, jídla doplní pivo, kvalitní moravská i zahraniční vína a míchané nápoje. Provozovatelem nové restarurace zůstává gastronomická sekce skupiny Magnum, která již 8 let provozuje úspěšnou restauraci Borgo Agnese.
FB - RYNK
Web - www.rynk2.cz

Pokračuj dále na web Rynk.cz Pokračuj dále na web Rynk.cz Pokračuj dále na web Rynk.cz

======================================================================

Nominujte, hlasujte a staňte se součástí Svatebního místa roku

Pokračuj dále na web "Svatební místo roku" Pokračuj dále na web "Svatební místo roku"

Pokračuj dále na web "Svatební místo roku" Pokračuj dále na web "Svatební místo roku" Pokračuj dále na web "Svatební místo roku"

V červnu spustil magazín Marriage Guide, ve spolupráci se Svatebním Expem, nominace do 5. ročníku soutěže o nejlepší svatební místo roku 2016. Soutěž mapuje místa v České republice, která jsou vhodná pro uspořádání svatebního obřadu, hostiny, či celé svatby i s ubytováním. V minulých ročnících hodnotili čtenáři ty nejoblíbenější, ze kterých vyšel docela zajímavý žebříček. Můžete se podívat, případně se nechat inspirovat v ročníku: svatební místo roku 2015, svatební místo roku 2014, svatební místo roku 2013.
Nominujte
své oblíbené Svatební místo do 30. 9. 2016 a zařaďte ho tak do soutěže. Zkuste tak ovlivnit výsledky letošního ročníku právě svou nominací. Poté se pro nominovaná místa bude veřejně hlasovat a my vám samozřejmě výsledky velmi rádi sdělíme.

======================================================================

Vyrábíte něco zajímavého? Fotíte, šijete, točíte, pečete, vyrábíte? Patří mezi vaše podnikání i něco se svatební tématikou? Rádi byste své služby či výrobky zahlédli v této rubrice? Nebojte se nám napsat pro více informací: katerina.hrabalova@wedme.cz

Připravila: Kateřina Hrabalová


Mohlo by Vás zajímat:

  • Stalo se v květnu... (31.05.2016)

    Co se událo v květnu ve svatebním světě? Máme zde pro vás novou várku tipů na ty správné dodavatele.

  • Stalo se v dubnu... (28.04.2016)

    Nápomocné a praktické tipy na zajímavé dodavatele svatebních služeb. Které jsme objevili v dubnu? Podívejte se s námi!

  • Stalo se v únoru.... (29.02.2016)

    V únoru startujeme zcela novou rubriku s názvem "Stalo se". Ke konci každého měsíce vám přineseme tipy na zajímavé subjekty, dodavatele či výrobce, které s radostí můžete poptat na...


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme