Stalo se v dubnu...


V únoru jsme nastartovali zcela novou rubriku s názvem "Stalo se". Ke konci každého měsíce vám přineseme tipy na zajímavé subjekty, dodavatele či výrobce, které s radostí můžete poptat na svou svatbu. Můžete se u nich inspirovat a poté si jejich služby či výrobky objednat. Věříme, že vám tato rubrika bude praktickou a nápomocnou "hybnou rukou" při přípravách právě vaší svatby. A co pro vás máme za uplynulý duben?

======================================================================

Pokračuj dále na web CAXA.cz

Vyzkoušejte novou kolekci svatebních šatů Pronovias!

Svatební a společenské centrum Caxa - největší svatební salon v ČR ! Disponuje dvěmi pobočkami, v Olomouci na ploše 800m2 a od loňského září i zcela novou a luxusní provozovnou v Brně na Janské ulici 9! Oba salony jsou pro vás otevřeny 7 dní v týdnu od 10 do 20 hodin (v Olomouci od 9h). Je jediným zástupcem značek Pronovias, Papilio, Eddy K., Mori Lee a dalších v Brně!
Dnes bychom vám rádi představili malou ochutnávku ze zcela nové kolekce svatebních šatů Pronovias, která je od  začátku dubna v salonu k dispozici k vyzkoušení a zapůjčení. Na zkoušku šatů je nutné se vždy předem objednat. Toto luxusní opatření zajistí to, že se Vám bude po celou dobu věnovat svatební asistentka, se kterou můžete konzultovat, jak vhodný střih a styl šatů, tak bezpočet šatů, které s ní vyzkoušíte.
Brněnské nevěsty
se mohou objednat zde: caxabrno@gmail.com, 777 81 88 99.
Olomoucké nevěsty
se mohou objednat zde: caxa.asistentky@seznam.cz, 585 39 30 03585 39 30 03 , 608 85 89 85608 85 89 85 .

Pokračuj dále na web CAXA.cz Pokračuj dále na web CAXA.cz Pokračuj dále na web CAXA.cz

Pokračuj dále na web CAXA.cz Pokračuj dále na web CAXA.cz Pokračuj dále na web CAXA.cz

======================================================================

Pokračuj dále na web MarketaZelenkova.cz

Pokračuj dále na web MarketaZelenkova.cz Pokračuj dále na web MarketaZelenkova.cz

Nechtějte od svatebních fotografií méně, než můžou dát....

Obraz dokáže říct víc než tisíc slov. Svatební fotografie ještě víc. Má vyjádřit slova jako Láska, Slib, Vášeň, Radost, Okamžik
i Věčnost... Pokud to dokáže, udělá fotografii nesmrtelnou. Pro toho, komu toto vše připomíná je nedocenitelná a věčná. Tohle vše se zračí ve fotografiích skvělé brněnské fotografky Markéty Zelenkové. Cit pro atmosféru a detail, fotografie dýchající opravdovostí a něhou...

Markéta k tomu říká: "Svatební fotografie urazila dlouhou cestu. Díky technologii, plnému nasazení fotografa, celkově jinému pojetí fotografování, se z ní stala pro fotografa náročná disciplína, díky které ale vytváří dechberoucí příběhy, překrásné fotografie, akční momentky stejně jako nádherné portréty. Je skvělé, že už dnes opravdu svatební fotografie povýšila na umění, ať už reportážní, nebo portrétní. Prostě ale na něco nezapomenutelného. Fotografie opravdu umí mluvit, nechtějte od ní méně!!!"

Pokračuj dále na web MarketaZelenkova.cz Pokračuj dále na web MarketaZelenkova.cz

Další Markétinu práci najdete na jejích stránkách www.marketazelenkova.cz. Pokud budete chtít kontaktovat přímo ji, napište jí na mzfoto@volny.cz , znám ji, je moc milá, určitě je to s ní trefa do černého!

======================================================================

Mlsejte jako Francouzka!

Pokračuj dále na web MON Macaron.cz Pokračuj dále na web MON Macaron.cz Pokračuj dále na web MON Macaron.cz

„MON macaron, MON amour“, neboli „MOJE makronka, MOJE láska“ - to jsou francouzské makronky ve třiceti příchutích a v nepřeberném množství barev. Dnes vám představujeme úžasnou zakázkovou výrobu této typicky francouzské delikatesy, drobného dezertu, který dobývá svět! Srdeční záležitostí "MON macaron" jsou svatební makronky – přizpůsobit se umí téměř jakémukoliv přání, od barevného konceptu až po zdobení makronek zlatou barvou nebo monogramem. Makronky mohou barevně ladit např. s Vaší svatební kyticí! Velmi působivé jsou makronky jako ozdoba svatební tabule, nebo jako součást sladkého baru.

Báječným nápadem jsou makronky v dárkovém balení jako poděkování či dáreček hostům, originálním způsobem poslouží makronky coby jmenovky na stolech. Nebojte se experimentovat! V "MON macaron" jsou přesvědčeni, že makronky představují malou revoluci v mlsání – postačí jedna dvě makronky a chuť na sladké je maximálně uspokojena. Pohostit Vaše hosty makronkami znamená nabídnout jim malý kousek Francie. Mlsejte jako Francouzka!

Více o těchto malých a lahodných dobrotách naleznete na jejich "webu" nebo "facebooku"!

Pokračuj dále na web MON Macaron.cz Pokračuj dále na web MON Macaron.cz

======================================================================

Svatební květiny jako otisk individuality každého páru!

Pokračuj dále na web Alra floradesign.cz Pokračuj dále na web Alra floradesign.cz Pokračuj dále na web Alra floradesign.cz

Alice Rajnyšová pracuje pod značkou Alra-Floradesign již od roku 1992. Květiny jsou její náplní života, baví ji jejich rozmanitost, pomíjivost, jedinečnost a příroda obecně je pro ni velkou inspirací.

Kromě interiérových dekorací pro různé firmy, hotely i jednotlivé klienty, je její specializací i svatební floristika. Ta je nejoblíbenější částí jejího pracovního spektra. Kytice a květinové dekorace tvoří společně se svojí dcerou Annou. Na svatební floristice je obě baví individualita každého páru, to že jim mohou udělat květinovou výzdobu na míru. Rády vymýšlí nové a originální kombinace, a snaží se udělat jejich den  krásný a provoněný. Vážou kytky klasické, moderní dle nejnovějších trendů a přání nevěst. Jsou flexibilní a není problém jejich služeb využít v rámci celé České republiky. Kytky jsou schopny připravit i na cestu do zahraničí. Kromě květin disponují velkým množstvím svatebních dekorací, které mají k zapůjčení. Jejich svatební inventář obsahuje jak klasické, moderní, tak vintage dekorace. Jejich práce je velice baví a těší se na všechny nevěsty, kterým pomohou rozkvést jejich svatební den. Na jejich práci se můžete podívat na www.alra-floradesign.cz nebo na facebook.com/alrafloradesign.


Pokračuj dále na web Alra floradesign.cz Pokračuj dále na web Alra floradesign.cz Pokračuj dále na web Alra floradesign.cz

======================================================================

Pokračuj dále na web Avantgard.cz

Kvalitní česká značka košil, šlí, motýlků a kravat!

Pokračuj dále na web Avantgard.czPokračuj dále na web Avantgard.cz Pokračuj dále na web Avantgard.cz

Česká značka košil, vázanek a doplňků Avantgard je na trhu přes 11 let. Svatební kolekce zahrnuje slavnostní košile, vesty, regaty, kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky, kapesníčky a ostatní doplňky pro všechny svatebčany. Pánské a chlapecké slavnostní košile Avantgard jsou šity z bavlněných látek nejvyšší kvality od italské firmy Canclini nebo české Milety. Na výběr je několik dokonale padnoucích střihů v širokém rozsahu velikostí. Velký důraz při výrobě je kladen na precizní zpracování do nejmenšího detailu.

Hitem letošní sezóny je vázanka pro ženicha v barvě svatby a kravaty nebo motýlky ze stejného materiálu pro ostatní svatebčany. Pro velké i malé drůžičky jsou určeny originální motýlkové čelenky. Jednotlivé kolekce doplňují také barevné chlapecké a pánské šle. Inspirujte se na facebooku nebo vybírejte v online katalogu. Zakoupit nebo objednat můžete v partnerských obchodech a salonech.

Pokračuj dále na web Avantgard.cz Pokračuj dále na web Avantgard.cz

======================================================================

Vyrábíte něco zajímavého? Fotíte, šijete, točíte, pečete, vyrábíte? Patří mezi vaše podnikání i něco se svatební tématikou? Rádi byste své služby či výrobky zahlédli v této rubrice? Nebojte se nám napsat pro více informací: katerina.hrabalova@wedme.cz

 


Připravila: Kateřina Hrabalová


Mohlo by Vás zajímat:

  • Stalo se v únoru.... (29.02.2016)

    V únoru startujeme zcela novou rubriku s názvem "Stalo se". Ke konci každého měsíce vám přineseme tipy na zajímavé subjekty, dodavatele či výrobce, které s radostí můžete poptat na...

  • Stalo se v červnu... (30.06.2016)

    Co se událo v červnu ve svatebním světě? Máme zde pro vás novou várku tipů na ty správné dodavatele.

  • Stalo se v březnu.... (30.03.2016)

    V únoru jsme nastartovali zcela novou rubriku s názvem "Stalo se". Ke konci každého měsíce vám přineseme tipy na zajímavé subjekty, dodavatele či výrobce, které s radostí můžete...


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme