Stalo se v květnu...


 

V únoru jsme nastartovali zcela novou rubriku s názvem "Stalo se". Ke konci každého měsíce vám přineseme tipy na zajímavé subjekty, dodavatele či výrobce, které s radostí můžete poptat na svou svatbu. Můžete se u nich inspirovat a poté si jejich služby či výrobky objednat. Věříme, že vám tato rubrika bude praktickou a nápomocnou "hybnou rukou" při přípravách právě vaší svatby. A co pro vás máme za uplynulý květen?

======================================================================

Každá čelenka je originál!

Pokračuj dále na FB Anouk Nanuk Pokračuj dále na FB Anouk Nanuk

Stejně jako její květinová máma Alice se Anička začala věnovat kytkám a různým dekoracím z nich. Má ráda prvky folklóru a hippie styl sedmdesátých let, a proto začala vyrábět květinové čelenky pod značkou Anouk Nanuk. Baví ji, když může zdobit vlasy všech bohovíl a trendy holek, ať už mají čelenky na svatby, rozlučky, plesy nebo jen tak na normální parádění. Je to moc hezký svatební doplněk, který rozkvete každou nevěstu ať dlouhovlasou či krátkovlasou. Obzvlášť krásný je, když čelenka ladí s květinami na svatbě, kterým se s mámou věnuje taky. Čelenky dělá z umělých i živých květů, lístečků, plodů, perliček, krajek, korálek.... Každá čelenka je originál. Zakládá si na tom, že všechny čelenky jsou pohodlné, kvalitně vyrobené a vždy se snaží všem bohovílám maximálně vyhovět v jejich představě. Dělá také náramky, hřebínky a jiné květinové zdobení. Více ukázek její práce najdete na facebookové stránce www.facebook.com/anouknanuk.

Pokračuj dále na FB Anouk Nanuk Pokračuj dále na FB Anouk Nanuk Pokračuj dále na FB Anouk Nanuk

======================================================================

Stanou se nenápadnými pozorovateli vašeho dne!

Pokračuj na web Nafotimevamsvatbu.cz

Hledáte fotografa, který vám vytvoří nádherné fotoalbum, aniž by vás nutil do kýčovitých póz nebo zachytil vaši svatbu tak, že se za ni budete spíše stydět, než její snímky hrdě ukazovat? Terka a David jsou partneři nejen v soukromí, ale i ve své fotografické profesi. Skvěle se doplňují a mohou tak dvěma páry očí zachytit každý důležitý okamžik, ale i několika vteřinové momentky, které si budete chtít s láskou uchovat. Reportážní adrenalin, se kterým se ne každý svatební fotograf zvládne popasovat, tak zvládají mnohem jistěji. S nadšením se stávají novými členy vaší rodiny, ale i nenápadnými pozorovateli, kteří vám po svatbě dokáží znovu odvyprávět váš významný den od začátku až do konce. Důležitý úkol pozorného hosta, tak berou s výzvou a pohledem sobě vlastním přes hledáček fotoaparátu. Svatební fotografie od Davida a Terky dokáží být i malým uměleckým dílem, které vás nebude stát žádné křečovité pózování. Stačí říci jen „ano“ a s citem zachytí i slzy štěstí.
Podívejte se na jejich práci - www.nafotimevamsvatbu.cz, facebookové stránky ZDE!

Pokračuj na web Nafotimevamsvatbu.cz Pokračuj na web Nafotimevamsvatbu.cz

Pokračuj na web Nafotimevamsvatbu.cz Pokračuj na web Nafotimevamsvatbu.cz

======================================================================

Svatby jsou můj život!

Pokračuj dále na web katerinahrabalova.cz Pokračuj dále na web katerinahrabalova.cz Pokračuj dále na web katerinahrabalova.cz

Psát sama o sobě je trošku těžší, než jsem tušila. Moje letitá a milovaná profese je primárně vizážistka. V "překladu"....vizážistka, milující svatby! A právě dnes je to pět let, co jsem spustila tento můj druhý milovaný projekt a svatební web, WEDME.CZ! Ano, založila jsem ho na popud nekončících a velmi inspirativních debat se samotnými nevěstami, o tom, jaké informace a hlavně inspirace při přípravě jejich svateb jim chybí, nebo chyběly.
Svatba je pro mne velmi oblíbená „adrenalinová“ událost. Emoce, radost z příprav, setkávání se s novými lidmi, spolupráce se skvělými profesionály a v neposlední řadě možnost vidět ty zářivé oči nevěsty, která se chvěje nervozitou. Svatby pokrývají většinu mé vizážistické práce. Mýma rukama prošly již desítky nevěst, z nichž velká část je mými stálými klientkami. Svatby miluji a s radostí budu alespoň malinkou součástí Vašeho velkého dne.
Miluji proměny mých klientek a jsem vždy velmi ráda, že jim tuto proměnu mohu umožnit a nafotit. Ještě více mě těší, když od nich dostanu svolení ke zveřejnění a ukáži tak spoustě žen, že k tomu, aby se cítily báječně, stačí tak málo! Spoustu proměn najdete na mém Facebooku!
www.katerinahrabalova.cz

Pokračuj dále na web katerinahrabalova.cz Pokračuj dále na web katerinahrabalova.cz

Pokračuj dále na web katerinahrabalova.cz Pokračuj dále na web katerinahrabalova.cz

======================================================================

Jeden tým, jedna rodina!

Pokračuj dále na web La Maison Brno Pokračuj dále na web La Maison Brno Pokračuj dále na web Lamaison Brno

Pokračuj dále na web La Maison Brno Pokračuj dále na web La Maison Brno

Bývalá budova Cyrilometodějské záložny v samém centru Brna na Zelném trhu, dala vzniknout restauraci, která vás svým interiérem přenese takřka o sto let zpátky, do éry pozdní secese, umně zasazeno do 21. Století. V La Maison jsou zaměřeni na mezinárodní kuchyni, ve které se prolínají prvky francouzské, asijské a české kuchyně, kladoucí důraz na kvalitu, jedinečnost a pestrost použitých surovin, servírovaných na taktéž pestrém a jedinečném inventáři. Kvalitu a preciznost drží ve stejném duchu jako restaurace Borgo Agnese, protože jsou jeden tým, jedna rodina. Pro své  hosty vytvořili další možnost, kde se dobře a kvalitně najíst v příjemném prostředí. Určitě tento zážitek doporučujeme! Podívejte se na jejich webové a facebookové stránky.

Pokračuj dále na web La Maison Brno Pokračuj dále na web La Maison Brno Pokračuj dále na web La Maison Brno

======================================================================

Pokračuj dále na web Cupcakekárna
Pokračuj dále na FB Cupcakekárna Pokračuj dále na FB Cupcakekárna Pokračuj dále na FB Cupcakekárna

Cupcake is not muffin!

CUPCAKEKÁRNA se zabývá pečením malých dortíků tzv. cupcakes. Každý den pečou čerstvé cupcakes přímo na prodejně v Brně na nám . Svobody 21, v pasáži Komerční banky. Dbájí na rozličnost a tudíž pečou až 16 druhů cupcakes, které vždy na začátku měsíce částečně obmění dle sezóny. Zakázková výroba CUPCAKEKÁRNY se nebojí Vašich výzev. Peče pro catering, na různé oslavy i svatby. V individuálních objednávkách si můžete namyslet mini cupcakes, maxi cupcake, zapichovátka s různou tématikou, marcipánové ozdoby nebo i obrázky na jedlém papíře. Místo velkého svatebního dortu udělejte radost jak hostům, tak i sobě svatebním cupcake dortem (malý dortík k tradičnímu rozkrojení a cupcakes dle přání nevěsty a ženicha). Dortíky se hodí ke každé příležitosti - Baby shower, dětská oslava, narozeninová oslava, rozlučka se svobodou, svatba, firemní akce, dáreček k výročí, nebo jen tak udělejte radost. Cupcake z CUPCAKEKÁRNY je totiž sladká radost v krabičce:)
Fotogalerie: www.zonerama.com/CUPCAKEKARNA
WEB: www.cupcakekarna.cz, Instragram: www.instagram.com/cupcakekarna

Pokračuj dále na FB Cupcakekárna Pokračuj dále na FB Cupcakekárna Pokračuj dále na FB Cupcakekárna

======================================================================

Vyrábíte něco zajímavého? Fotíte, šijete, točíte, pečete, vyrábíte? Patří mezi vaše podnikání i něco se svatební tématikou? Rádi byste své služby či výrobky zahlédli v této rubrice? Nebojte se nám napsat pro více informací: katerina.hrabalova@wedme.cz

Připravila: Kateřina Hrabalová


Mohlo by Vás zajímat:

  • Stalo se v červnu... (30.06.2016)

    Co se událo v červnu ve svatebním světě? Máme zde pro vás novou várku tipů na ty správné dodavatele.

  • Stalo se v únoru.... (29.02.2016)

    V únoru startujeme zcela novou rubriku s názvem "Stalo se". Ke konci každého měsíce vám přineseme tipy na zajímavé subjekty, dodavatele či výrobce, které s radostí můžete poptat na...

  • Stalo se v březnu.... (30.03.2016)

    V únoru jsme nastartovali zcela novou rubriku s názvem "Stalo se". Ke konci každého měsíce vám přineseme tipy na zajímavé subjekty, dodavatele či výrobce, které s radostí můžete...


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme