Svatebčané

Webový průvodce svatbou


Svatební dary a dárky

06.06.2013 | Svatebčané

Svatba je velkou příležitostí pro obdarování a přijímání dárků. Pozvaní hosté a příbuzní přinášejí dárky novomanželům, ale i nevěsta a ženich mohou obdarovávat ostatní: věnovat bu­doucím tchyním dort s přáním, aby je měly rády jako své vlastní děti (viz kapitola o svatební hostině).Svatba je velkou příležitostí pro obdarování a přijímání dárků.


Svatební dary od svatebčanů

29.03.2013 | Svatebčané

Chcete být spokojeni se svatebními dary? Předpokládám, že ano. I zde se vyplatí být aktivní. Udělejte si společně s partnerem seznam to ho, co by se vám hodilo do do­mácnosti a co by vás potěšilo, a máte to, čemu se ve světě běžně říká svatební list.


Svatebčané a lidé kolem

18.03.2013 | Svatebčané

Jaký je čí "úkol" na svatbě, jaké jsou pravidla, tradice, co se hodí a co se nehodí? Co při přípravě svatby nepodcenit? To se dozvíte v tomto článku.


Družičky aneb ozdoba Vaší svatby

31.01.2013 | Svatebčané

Přítomnost dospělých družiček na svatebním obřadu i hostině již dávno není záležitostí ryze americkou. Družičky zdobí čím dál více svateb i v Česku. Pojďte se s námi podívat, jak rozličně mohou tyto krásné ženy vypadat.


Jablíčka v župánku

15.07.2011 | Svatebčané

Někdy člověk neví čím by na svatbě potěšil hosty. Pro ta děvčata co jsou šikovná a naučila se plést bych měla malou inspiraci. Oblečte si do pleteného kabátku jablíčka. Ovšem předpoklad je,že nebudete mít na svatbě 100 hostů. To by jste se upletly.


 

Partneři


Sledujte


Doporučujeme