Šedivá a smutná? Naopak!


Baví vás šedé odstíny? A k tomu navíc hledáte svatební inspiraci, která by s touto barvou aspoň trošku kolidovala? Navíc milujete přírodní detaily a tématiku? Nenáročné detaily, které v celku dají ucelený a jasný směr? Myslím, že v tom případě není potřeba více slov a jen vás pozveme do dnešního ispirativního příspěvku, který má styl výše popsaný a dovolím si říci i vkusný! Zajímavé téma, netradiční a neokoukané pojetí svatebního obřadu dvou lidí. I tak může vypadat právě ten váš obřad.


Připravila: Kateřina Hrabalová
Zdroj foto: Heaven


Mohlo by Vás zajímat:

  • Toskánská svatba (30.10.2012)

    Dnešní inspiraci vám přinášíme ze střední Itálie - Toskánska, které je prosnulé uměním, historií a působivou scenérií. Města často obklopují etruské hradby a hojně rozšířená vegetace cypřišů.

  • Nevěsta v teple (28.01.2013)

    Pokud jste se rozhodli pro svatbu v zimě, je potřeba mít u sebe něco na zahřátí (hned po manželovi). A jelikož má vlna ty nejlepší termoizolační vlastnosti, navrhujeme mít u sebe pletené rukavice, šálu, teplé ponožky a sněhule.

  • Nevěsta mezi soby (09.12.2013)

    Přes Aljašku, Grónsko, Norsko a Finsko zavál styl "jelínků a sobíků" až k nám do našich končin. Podívejte se, jak můžete nejen vánočně, ale i svatebně využít tento parádní styl.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme