Vaše svatby

Webový průvodce svatbou


Lenka ♥ Lukáš - svatba zdarma pod křídly Naive.cz

18.01.2017 | Vaše svatby

Dnešní příběh v rubrice "Vaše svatby" bude tak trochu jiný. Rádi bychom vás seznámili s párem, který se v lednu loňského roku zúčastnil soutěže "Svatba zdarma", kterou pořádal svatební veletrh "Svatební show 2017", jehož jsme pravidelně mediálním partnerem. Celá svatba, stejně jako svatební show byla pod vedením svatební agentury Naive.cz.


Lisa & Alan: Making the World Stop for You!

01.12.2015 | Vaše svatby

Láskyplný příběh krásného zahraničního páru, který si pro svůj nejvýznamnější den vybral naši matičku Prahu. Krásný příběh zachytil Michal Mecner a vy se dnes můžete začíst do romantického čtení!


Láska hory přenáší

20.01.2015 | Vaše svatby

Že láska hory přenáší názorně ukázal Joey Johnson, který kvůli své nevěstě vstal ve svatební den z invalidního vozíku.


Hanka ♥ Radek - svatba zdarma pod křídly Naive.cz

05.01.2015 | Vaše svatby

Rok se s rokem sešel a máme tady výherce loňské soutěže "Svatba zdarma", kterou pořádala Svatební show ve Vaňkovce v Brně. Přijďte soutěžit i letos, je opravdu o co!


Míša ♥ Petr - (š)Šťastná svatba

20.11.2014 | Vaše svatby

"Někdy" si řeknete, že "některé" věci jsou tak samozřejmé a přirozené. Když se na ně díváte prostě cítíte, že je to opravdové a nic na vás nikdo nehraje. Přesně tento pocit se mě zmocnil při shlédnutí svatby Míši a Petra.


Lenka ♥ Honza - podzimní rande!

24.10.2014 | Vaše svatby

Máme moc rádi příběhy "na pokračování". Jedním takovým je i dnešní příspěvek. Lenku a Honzu jste již v našem magazínu mohli vidět. Ano, jejich svatba se stala součástí rubriky "Vaše svatby".


Alžběta ♥ David - heslo svatby "minimalismus"

06.10.2014 | Vaše svatby

Namísto našeho příběhu raději napíšu něco krátce o tom, kterak jsme za 2 měsíce zorganizovali svatbu. Po zasnoubení jsme svatební místo měli vybrané poměrně rychle, vlivem událostí a nedostatku času jsme ale termín brzy odložili a o rezervaci tak přišli. Jak se ukázalo o pár měsíců později, bylo to to nejlepší, co nás v danou chvíli mohlo potkat.


Monika ♥ Michal - jedna taká ostravská!

25.08.2014 | Vaše svatby

Náš příběh se začal psát v létě roku 2007. Oba jsme byli součástí party přátel, kteří měli to léto jediný plán – užít si léto naplno. A tak začalo i naše přátelství. Zpočátku nevinný přátelský vztah se na konci léta začal přetvářet v něco jiného. V něco, po čem jsme snad celé léto toužili, a čemu jsme ani nevěřili, že by se mohlo stát.


Zásnuby v Paříži ♥ Eva a Martin

11.07.2014 | Vaše svatby

Není zvykem, abych k vašim příběhům psala předmluvu. Ale život je i o vyjímkách a já právě jednu z těch vyjímek udělám u tohoto příspěvku.


Alena ♥ Kuba....řeky lásky proud..

06.05.2014 | Vaše svatby

"Tak zpívající nevěstu ve svém vlastním videu jsme tu ještě opravdu neměli. Klobouk dolů!! A další skvělou zprávou je, že tato svatba volně navazuje na jeden velmi milý příspěvek, který jsme vám na našem webu před rokem představili. Nevzpomínáte?


1 2 3 4 5 6 7 8 9 další

Partneři


Sledujte


Doporučujeme