Hanka ♥ Radek - svatba zdarma pod křídly Naive.cz


Dnešní příběh v rubrice "Vaše svatby" bude tak trochu jiný. Rádi bychom vás seznámili s párem, který se v lednu loňského roku zúčastnil soutěže "Svatba zdarma", kterou pořádal svatební veletrh "Svatební show 2014", jehož jsme pravidelně mediálním partnerem. Celá svatba, stejně jako svatební show byla pod vedením svatební agentury Naive.cz.

Hanka s Radkem vyhráli a jejich nádhernou svatbu si již užili.
Novomanžele Hanku a Radka jsme trošku vyzpovídali, nejen o jejich vztahu a svatbě, ale i o tom, co je motivovalo se do soutěže přihlásit.
Určitě namotivuje i vás a do soutěže se v roce 2015 zapojíte i vy!

Jak jste se seznámili?

Na taneční zábavě.

Jak proběhla žádost o ruku? (Hanko, jak to vidíte vy? Radku, co vy? J Jak dlouho jste byli spolu? apod.)

Hanka:  žádost proběhla po 6 letech a necelých 7 měsících chození. Jak jinak, než romanticky. :-) V soukromí, doma, při svíčkách.Radek: Žádost o ruku proběhla úspěšně. :-)

Co Vás přilákalo na svatební show do Wanieck Gallery?

Chystali jsme se tam načerpat svatební atmosféru, získat inspiraci a případné kontakty.

Co jste od veletrhu očekávali?

Výhru v soutěži. :-)

Co rozhodlo o tom, že se zúčastníte soutěže o svatbu zdarma?

Maminka ženicha poslouchala rádio a dozvěděla se, že se dá soutěžit o svatbu zdarma. To už bylo po zásnubách, takže nás hned informovala. :-) A my jsme to zkusili. :-)

Byla to náhoda/ šli jste cíleně soutěžit?

Do soutěže jsme se dostali prostřednictvím rádia, takže na veletrh už jsme přišli s tím, že budeme soutěžit.

Jak se Vám soutěže líbily?

Soutěže se nám líbily, několikrát jsme byli v jednotlivých disciplínách úplně první, byla to zábava, ale i nervy.

Která soutěž se Vám líbila nejvíce, která nejméně, u které jste se zapotili a která Vás třeba rozesmála?

Nejvíce se nám líbila disciplína, při které musela nevěsta ženichovi protlačit banán z jedné nohavice do druhé. To byla největší legrace. Nejhorší bylo pojídání dortíku, které musel ženich sníst co nejrychleji. Byl hodně hutný a sladký a bylo vidět, že to dalo všem hodně zabrat. Doslova všem lezly oči z důlků. :-) Kromě této, kde se zapotil spíš manžel, jsme se oba nejvíce zapotili u finálové disciplíny se spacákem, kde jsme šli na řadu jako první a museli jsme nastavit laťku co nejvýš.

Věřili jste, že vyhrajete? Máte soutěžního ducha?

Šli jsme do toho s velkým očekáváním, když už jsme se dostali do 15-ti finálních soutěžních párů. Pořád je to ale velká konkurence. Rozhodně jsme hodně soutěživí a tak jsme do toho šli naplno. Byl to pak krásný pocit stát na pódiu jako poslední pár.

A ještě ke svatbě samotné...

Proč jste se nakonec rozhodli pro jiné místo?

Protože Kořenec je od nás vzdálený 75 km. Takže především z časových a finančních důvodů.
Chtěli jsme dodržet tradici vyzvednutí nevěsty z rodného domu a vzít se v kostele v Náměšti nad Oslavou.

Dopravit naši velkou rodinu po obřadu do Kořence by bylo příliš komplikované. Nejprve jsme zvažovali dopravit všechny autobusem tam a pak zase najednou zpět. Ale každý by chtěl domů v jinou hodinu. I kdybychom našli několik řidičů a auta na rozvážení hostů z hostiny, trvalo by dlouho než by se zase vrátili zpět. Cesta autem jen tam trvá 1,5 hodiny. Tato možnost je pro hosty náročná, ale hlavně je náročná časově. Přece jen svatební den je tak dost krátký sám o sobě. :-)

Ubytovat všechny taky nepřicházelo v úvahu a babičky dokonce odmítly tak daleko vůbec cestovat. Navíc kamarádi, kteří se přišli podívat jen na obřad, by také nepřišli.

Co se Vám líbilo nejvíce?

Na to se těžko odpovídá, protože pro nás bylo všechno perfektní. Ta atmosféra, rodina a přátele tu byli všichni s námi a pro nás. Nádhera.

Jak vám výhra přípravu svatby usnadnila?

Usnadnila nám výběr několika dodavatelů, ušetřila nějaké peníze a svatební agentura Naive se perfektně postarala o výzdobu kostela a hostiny.

Co byste udělali jinak pokud něco?

Asi nic. Jediné co nás napadá je, že jsme objednali zbytečně moc cukroví, které nám zbylo až do Vánoc. :-)

 

A abychom nezapomněli!

Jaké je Vaše soužití pár měsíců po svatbě?

Na to se ptá spousta lidí, ale pravda je, že se svatbou nic nezměnilo (kromě příjmení nevěsty).  :-)

Změnilo se pro vás něco zásadně?

Ne.

 

Děkujeme za rozhovor a manželům přejeme krásnou společnou cestu manželstvím.
Ještě váháte, proč se nezapojit do soutěže "Svatba zdarma", kterou pořádá "Svatební show 2015" pod hlavičkou svatební agentury Naive. cz.


Připravila: Kateřina Hrabalová
Organizace "SVATBY ZDARMA": Naive.cz
Autor foto: Lukáš Navara
Mohlo by Vás zajímat:

  • Táňa ♥ Hassan (15.08.2012)

    Prosinec 2007. Saudská Arábie. Linka Rijád - Jeddah On cestující, ona letuška a obrovské jiskření mezi nimi od první chvíle kdy se jejich pohledy setkaly. Tak bych shrnula naše první setkání.

  • Kamila ♥ Katka (12.03.2012)

    Tento příběh v rubrice "Vaše svatby" bude tak trošku "jiný". Vůbec ne jiný kvůli aktérkám, ale jiný díky tomu, že jsem se s párem sešla poprvé osobně a příběh pojala formou rozhovoru. Sedět v kavárně u šálku výtečné kávy a koukat na dvě krásné ženské, které našly samy sebe a byly ochotny se otevřeně a s radostí podělit o svůj příběh.

  • Monika ♥ Michal - jedna taká ostravská! (25.08.2014)

    Náš příběh se začal psát v létě roku 2007. Oba jsme byli součástí party přátel, kteří měli to léto jediný plán – užít si léto naplno. A tak začalo i naše přátelství. Zpočátku nevinný přátelský vztah se na konci léta začal přetvářet v něco jiného. V něco, po čem jsme snad celé léto toužili, a čemu jsme ani nevěřili, že by se mohlo stát.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme