Katka & Pavel


 

Téměř 11 let uběhlo, než jsme se od našich společných začátků propracovali ke svatebnímu dni.

Psal se červenec 2010 a pro rodinu a kamarády jsme pořádali letní narozeninovo/promoční párty. Zábava už byla v plném proudu, když přišel Pavel a v ruce držel dvě malé krabičky. "Tady máš dárek k narozeninám a tady ještě něco, kdyby sis mě třeba někdy chtěla vzít..." V dárkové krabičce byly náušnice, v druhé zásnubní prsten. Netušila jsem, že měl něco takového v plánu a ruce se mi ten večer chvěly ještě dlouho.

Od tehdejšího červencového dne jsme toho prožili ještě hodně a naším svatebním dnem se nakonec stal 14. duben 2012. Celý svatební den probíhal od rána v pohodě a skvěle jsme si ho užívali.

Veliký dík z naší strany nejen za podporu při plánování, ale i za organizaci dne, patří hlavně našim rodinám a kamarádům, bez kterých by svatba nebyla tak vydařená. Takže ještě jednou všem opravdu MOC DĚKUJEME!

Naše pocity ze svatebního dne naprosto skvěle vystihuje komentář: ...letos si všechno vynahradili. Dodržování tradic, upřímnost, otevřenost, víra…. Dva v jednom s upgradem na 3 v jednom.

Připravila: Kateřina Hrabalová
Text: Katka & Pavel
Video: Leoš Brabec - PrimeTime
Foto: Veronika a Petr Mlýnkovi


Mohlo by Vás zajímat:

  • Jana ♥ Pavel (08.07.2013)

    Kdyby náš příběh sepsala královna červené knihovny Rosamunde Pilcher, základní osnova by vypadala nejspíš nějak takto: hlavní hrdinka, Jane (rozuměj, Jana), dostane po pěti letech vztahu kopačky od své první lásky.

  • Karolína ♥ Miroslav (17.08.2011)

    Naše svatba pro nás dva byla (teď když se na to podívám s odstupem) tak prostě pohádkově dokonalá… Chcete se podívat?

  • Lenka ♥ Honza - kovářská svatba (11.11.2013)

    Bylo nebylo…takhle prý začínají všechny šťastné pohádky ... ale teď vážně. Naše seznámení bylo sice pohádkově neuvěřitelné, ale těžko by tehdy někdo uvěřil, že z toho bude svatba…


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme