Katka & Pavel


 

Téměř 11 let uběhlo, než jsme se od našich společných začátků propracovali ke svatebnímu dni.

Psal se červenec 2010 a pro rodinu a kamarády jsme pořádali letní narozeninovo/promoční párty. Zábava už byla v plném proudu, když přišel Pavel a v ruce držel dvě malé krabičky. "Tady máš dárek k narozeninám a tady ještě něco, kdyby sis mě třeba někdy chtěla vzít..." V dárkové krabičce byly náušnice, v druhé zásnubní prsten. Netušila jsem, že měl něco takového v plánu a ruce se mi ten večer chvěly ještě dlouho.

Od tehdejšího červencového dne jsme toho prožili ještě hodně a naším svatebním dnem se nakonec stal 14. duben 2012. Celý svatební den probíhal od rána v pohodě a skvěle jsme si ho užívali.

Veliký dík z naší strany nejen za podporu při plánování, ale i za organizaci dne, patří hlavně našim rodinám a kamarádům, bez kterých by svatba nebyla tak vydařená. Takže ještě jednou všem opravdu MOC DĚKUJEME!

Naše pocity ze svatebního dne naprosto skvěle vystihuje komentář: ...letos si všechno vynahradili. Dodržování tradic, upřímnost, otevřenost, víra…. Dva v jednom s upgradem na 3 v jednom.

Připravila: Kateřina Hrabalová
Text: Katka & Pavel
Video: Leoš Brabec - PrimeTime
Foto: Veronika a Petr Mlýnkovi


Mohlo by Vás zajímat:

  • Ivanka ♥ Martin (18.06.2013)

    Príbeh našej lásky začal pred 7 rokmi a v tom čase som netušila, že niečo také krásne vôbec môže existovať. Snáď dodá vieru a nádej všetkým srdiečkam, ktoré utŕžili zopár rán. To moje malo za sebou boľavý rozvod a vraj som sa už nikdy nechcela vydať...To už si nepamätám.

  • Marcela ♥ Aleš (26.11.2012)

    Asi dva měsíce po seznámení jsem se proti všem radám z ženských časopisů Aleše ptala, jestli se chce někdy ženit a mít děti. On se otázky nezalekl a potvrdil, že má stejné plány do budoucna jako já. Bylo jasno, toho si vezmu, ten se nebojí ničeho!

  • Sharon ♥ Teun - jedna svatba z "Amstru" (19.11.2013)

    Vím, že je na Wedme zvykem, že o svatbách zde píší sami novomanželé, ale já se rozhodla to vzít z jiného konce. Letošní rok je pro mne, jako fotografku, úžasný. Tolik originálních...


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme