Katka & Pavel


 

Téměř 11 let uběhlo, než jsme se od našich společných začátků propracovali ke svatebnímu dni.

Psal se červenec 2010 a pro rodinu a kamarády jsme pořádali letní narozeninovo/promoční párty. Zábava už byla v plném proudu, když přišel Pavel a v ruce držel dvě malé krabičky. "Tady máš dárek k narozeninám a tady ještě něco, kdyby sis mě třeba někdy chtěla vzít..." V dárkové krabičce byly náušnice, v druhé zásnubní prsten. Netušila jsem, že měl něco takového v plánu a ruce se mi ten večer chvěly ještě dlouho.

Od tehdejšího červencového dne jsme toho prožili ještě hodně a naším svatebním dnem se nakonec stal 14. duben 2012. Celý svatební den probíhal od rána v pohodě a skvěle jsme si ho užívali.

Veliký dík z naší strany nejen za podporu při plánování, ale i za organizaci dne, patří hlavně našim rodinám a kamarádům, bez kterých by svatba nebyla tak vydařená. Takže ještě jednou všem opravdu MOC DĚKUJEME!

Naše pocity ze svatebního dne naprosto skvěle vystihuje komentář: ...letos si všechno vynahradili. Dodržování tradic, upřímnost, otevřenost, víra…. Dva v jednom s upgradem na 3 v jednom.

Připravila: Kateřina Hrabalová
Text: Katka & Pavel
Video: Leoš Brabec - PrimeTime
Foto: Veronika a Petr Mlýnkovi


Mohlo by Vás zajímat:

  • Nikola ♥ Ludvík (11.10.2012)

    Jedné noci, která svou temnotou nebyla o nic temnější či zajímavější, než noci předešlé, se zrodil úkaz nevídaný, a to láska na první pohled. Jiskření bylo natolik silné, že vyvolalo zkrat v našich zamilovaných myslích, a přesto, že jsme věděli, že k sobě patříme, ten večer jsme se nestali párem.

  • Kateřina ♥ Ondřej (17.02.2014)

    Náš svatební den byl výjimečný právě tím, že jsme ho mohli prožít ve společnosti rodiny a nejbližších přátel v nádherném prostředí zahrady funkcionalistické vily.

  • Petra ♥ David (14.02.2012)

    "Petra je vítězkou naší soutěže o nejkreativnější album z příprav, která v létě na našem portálu probíhala. Měla jsem tu možnost mladé a šťasné novomanžele poznat osobně,...


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme