Katka & Pavel


 

Téměř 11 let uběhlo, než jsme se od našich společných začátků propracovali ke svatebnímu dni.

Psal se červenec 2010 a pro rodinu a kamarády jsme pořádali letní narozeninovo/promoční párty. Zábava už byla v plném proudu, když přišel Pavel a v ruce držel dvě malé krabičky. "Tady máš dárek k narozeninám a tady ještě něco, kdyby sis mě třeba někdy chtěla vzít..." V dárkové krabičce byly náušnice, v druhé zásnubní prsten. Netušila jsem, že měl něco takového v plánu a ruce se mi ten večer chvěly ještě dlouho.

Od tehdejšího červencového dne jsme toho prožili ještě hodně a naším svatebním dnem se nakonec stal 14. duben 2012. Celý svatební den probíhal od rána v pohodě a skvěle jsme si ho užívali.

Veliký dík z naší strany nejen za podporu při plánování, ale i za organizaci dne, patří hlavně našim rodinám a kamarádům, bez kterých by svatba nebyla tak vydařená. Takže ještě jednou všem opravdu MOC DĚKUJEME!

Naše pocity ze svatebního dne naprosto skvěle vystihuje komentář: ...letos si všechno vynahradili. Dodržování tradic, upřímnost, otevřenost, víra…. Dva v jednom s upgradem na 3 v jednom.

Připravila: Kateřina Hrabalová
Text: Katka & Pavel
Video: Leoš Brabec - PrimeTime
Foto: Veronika a Petr Mlýnkovi


Mohlo by Vás zajímat:

  • Veronika ♥ Petr (17.10.2013)

    Za seznámení vděčíme nevěstině oblíbenému klubu, kam chodila pravidelně tancovat. Petr, pocházející ze západních Čech, v klubu ten večer hrál jako příležitostný DJ. Tuto noc jsme se jen zahlédli, ovšem Petr zapracoval a zjistil si na Veroniku kontakt.

  • Lisa & Alan: Making the World Stop for You! (01.12.2015)

    Láskyplný příběh krásného zahraničního páru, který si pro svůj nejvýznamnější den vybral naši matičku Prahu. Krásný příběh zachytil Michal Mecner a vy se dnes můžete začíst do romantického čtení!

  • Petra ♥ Petr (03.03.2014)

    Peťa je můj osudový muž. Poprvé jsme se viděli již v srpnu před 14lety a už tehdy jsme si padli do oka, ale v té době to ještě nic neznamenalo. Pak jsem ho 7let neviděla, dokud jsme se nepotkali na jedné akci.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme