Petra ♥ David


"Petra je vítězkou naší soutěže o nejkreativnější album z příprav, která v létě na našem portálu probíhala.  Měla jsem tu možnost mladé a šťasné novomanžele poznat osobně, prožít s nimi jejich krásný obřad a předat Petře osobně její výhru. Nejen, že si svoji svatbu užila, ale taktéž, jak uvidíte na fotkách, dala do příprav opravdu kus energie a sama sebe."

ruce novomanželů plné knoflíků Nevěsta Petra

PETRA: "Knoflíčky všude kam se podíváš...snad i díky nim byla naše svatba plná pohody, štěstí a smíchu. Snad za celý život jsem se nenasmála tak, jako v náš svatební den. No né, že by bylo tak veselo. Ráno začalo telefonem od svědkyně a slovy:"Mám propadlou občanku, co budeme dělat?"  "Nic, vem si i pas a dej se na modlení" zněla má odpověď. Naštěstí budoucí švagrová měla platnou občanku a tak jsme měli zálohu. Počasí v náš den bylo opravdu listopadové a nechtělo se umoudřit. Mlha a zima. O takovém svatebním dni jsem nesnila, ale co naděláte, počasí si objednat nemůžete. Ženich byl nesvůj od samého rána, tedy aspoň dle telefonů. Na mě nervozita padla až jsem v 13h vycházela ze dveří rodičů. Pohled do zrcdla a starach zda to zvládnu. Na obřad jsem dorazila s 15min zpožděním a snad do smrti si budu pamatovat okamžik, když jsem poprvé uviděla Davida. Šla jsem po schodech nahoru a tam stál, byl malinko zelený a měl strach, zda jsem si to nerozmyslela. Ten úžas v jeho očích nikdy nezapomenu. Propadlá občanka nám prošla a obřad mi přišel hrozně dlouhý. Celou dobu jsme se drželi za ruku. Náš svatební den měl své chybičky, ale i tak byl úžasný a nezapomenutelný.

gratulece výherkyni po obřadu novomanžele v lese

Pár dní před svatbou jsme vyhráli tady na Wedme soutěž o nejkreativnější album příprav. Měla jsem štěstí, že se mi vyplnilo mé přání a naše svatba svatba byla přesně taková jakou jsme si ji vysnili. Velký dík patří našim svědkům a dodavatelům. Kony (svěděk manžela) má vtipnou odpověď snad na svěchno a Alča (má svědkyně) dohlídla, aby bylo všechno tak jak má a hlavně v ten pravý čas. Pro restauraci nebyl nic problém a Jana, která se starala o výzdobu přesně pochopila co chceme a udělala to ještě hezčí než byli naše představy. Největší díky, ale patří Peťovi a Verči...naši fotografové byli přímo dokonalí, zachytili všechny důležité okamžiky přesně tak, jak si je pamatujeme a snad i malinko hezčí. Peťa byl samý vtípek a člověk se s ním musel neustále smát. Verča byla chodící slunce, klidná a usměvavá, kdykoliv jsem potřebovala měla dobrou radu a pomocnou ruku."

nevěsta držící svatební kytici rámeček oblepený knoflíčky nevěsta držící svatební ručně pomalované balerínky

svatební oznámení polepeno knoflíčky nevěstin účes s knoflíčky

svícny polepené knoflíkama skleničky na přípitek polepené barevnými knoflíčky ubrus s našitými barevnými knoflíčky

A ještě pár slov, které Petra poskytla před svatbou:
Petra: "S Davidem jsme spolu byli skoro rok, když se mě na Valentýna zeptal zda si jej vezmu. Za pár dní mi koupil prstýnek a začali jsme plánovat. Můžu říct, že drahý se na plánování podílel celou dobu. Vždy když sem se nemohla rozhodnou a nebo nevěděla měl hlavní slovo. Jediné v čem jsme neváhali byli fotografové, manželé Mlýnkovi. K nim taky vedla první cesta, kdyby bylo vše tak jednoduché jako domluva s Verčou bylo by naplánování svatby hračkou :-) Byla jsem na 5 matrikách než jsem našla někoho kdo by nás oddal 3.3.2012. Chtěli jsme se 4.března na naše výročí probudit jako manželé. Do května to bylo povídání hlavně s holkama o svatbě a žádný stres. Jenže v květnu jsme z rodinných důvodů datum posouvali na listopad. David si moc přál aby svatba byla 26, jelikož je to jeho šťastné číslo. Plánování začalo znovu. Probírala jsem s holkama téma svatby, my žádné neměli. Chtěla jsem něco co by bylo o nás. Holky si ze mě dělaly srandu, že to chce špulky a nitě, jelikož mám oděvní školu. No a mě se to nezdálo jako špatný nápad a tak jsem zvolila knoflíky. Věřím, že nám přinesou štěstí. V červnu se plánování rozjelo naplno a asi za 3 týdny bylo hotovo. Tehdy jsme si nechali udělat i předsvatební fotky, jednu z nich můžete vidět. Neustále mi přišlo, že svatba je daleko a vůbec to neutíká. Kromě pár dekorací bylo všechno hotovo a nezbylo než čekat. Teď nám do svatby zbývá jen pár dní, většina věcí je hotová a zbývají zařídit jen maličkosti. Těším se jak budou vypadat knoflíkové kytice, které jsem si nechala vyrobit, těším se až poprvé na radnici uvidím Davida a hlavně na to ANO. Někdo mi  řekl, že naše svatba bude dokonalá kvůli přípravám. Já věřím, že bude dokonalá, protože si beru toho pravého muže..."

svíčky s fialovou mašlí a knoflíčky svatební dort jmenovky ve tvaru knoflíku

ozdoba na autě ženichova korsáž

knoflíčkové balerínky svatební lodičky na podpadku se svatebním oznámením

novomanžele v lese novomanžele v lese

nevěsta se škraboškou na tváři novomanžele v lese

látkové kytičky s knoflíčky novomanžele v lese

Připravila: Kateřina Hrabalová
Autor fotografií: Veronika a Petr Mlýnkovi


Odkaz na soutěž: ZDE!


Mohlo by Vás zajímat:

  • Olga ♥ Aleš - diamantová svatba (06.02.2013)

    Nevím jak vy, ale já se u těchto fotek a příběhu regulérně rozbrečela! Snad i proto, že podobně báječné prarodiče mám doma i já. O této myšlence, ukázat a vyzdvihnout letitá a spokojená manželství našich rodičů, prarodičů jsem přemýšlela již dlouho.

  • Pavlína ♥ Tomáš (16.01.2013)

    Ten týden pršelo jen jeden den, v náš svatební den, pršelo nám štěstí. Naše vytoužené datum 1. září 2012 jsme stanovili v den našeho sedmého výročí.

  • Martina ♥ Lukáš (25.02.2013)

    Fotopříběh Martiny a Lukáše, tentokrát z dílny Lukáše Navary!


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme