Petra ♥ David


"Petra je vítězkou naší soutěže o nejkreativnější album z příprav, která v létě na našem portálu probíhala.  Měla jsem tu možnost mladé a šťasné novomanžele poznat osobně, prožít s nimi jejich krásný obřad a předat Petře osobně její výhru. Nejen, že si svoji svatbu užila, ale taktéž, jak uvidíte na fotkách, dala do příprav opravdu kus energie a sama sebe."

ruce novomanželů plné knoflíků Nevěsta Petra

PETRA: "Knoflíčky všude kam se podíváš...snad i díky nim byla naše svatba plná pohody, štěstí a smíchu. Snad za celý život jsem se nenasmála tak, jako v náš svatební den. No né, že by bylo tak veselo. Ráno začalo telefonem od svědkyně a slovy:"Mám propadlou občanku, co budeme dělat?"  "Nic, vem si i pas a dej se na modlení" zněla má odpověď. Naštěstí budoucí švagrová měla platnou občanku a tak jsme měli zálohu. Počasí v náš den bylo opravdu listopadové a nechtělo se umoudřit. Mlha a zima. O takovém svatebním dni jsem nesnila, ale co naděláte, počasí si objednat nemůžete. Ženich byl nesvůj od samého rána, tedy aspoň dle telefonů. Na mě nervozita padla až jsem v 13h vycházela ze dveří rodičů. Pohled do zrcdla a starach zda to zvládnu. Na obřad jsem dorazila s 15min zpožděním a snad do smrti si budu pamatovat okamžik, když jsem poprvé uviděla Davida. Šla jsem po schodech nahoru a tam stál, byl malinko zelený a měl strach, zda jsem si to nerozmyslela. Ten úžas v jeho očích nikdy nezapomenu. Propadlá občanka nám prošla a obřad mi přišel hrozně dlouhý. Celou dobu jsme se drželi za ruku. Náš svatební den měl své chybičky, ale i tak byl úžasný a nezapomenutelný.

gratulece výherkyni po obřadu novomanžele v lese

Pár dní před svatbou jsme vyhráli tady na Wedme soutěž o nejkreativnější album příprav. Měla jsem štěstí, že se mi vyplnilo mé přání a naše svatba svatba byla přesně taková jakou jsme si ji vysnili. Velký dík patří našim svědkům a dodavatelům. Kony (svěděk manžela) má vtipnou odpověď snad na svěchno a Alča (má svědkyně) dohlídla, aby bylo všechno tak jak má a hlavně v ten pravý čas. Pro restauraci nebyl nic problém a Jana, která se starala o výzdobu přesně pochopila co chceme a udělala to ještě hezčí než byli naše představy. Největší díky, ale patří Peťovi a Verči...naši fotografové byli přímo dokonalí, zachytili všechny důležité okamžiky přesně tak, jak si je pamatujeme a snad i malinko hezčí. Peťa byl samý vtípek a člověk se s ním musel neustále smát. Verča byla chodící slunce, klidná a usměvavá, kdykoliv jsem potřebovala měla dobrou radu a pomocnou ruku."

nevěsta držící svatební kytici rámeček oblepený knoflíčky nevěsta držící svatební ručně pomalované balerínky

svatební oznámení polepeno knoflíčky nevěstin účes s knoflíčky

svícny polepené knoflíkama skleničky na přípitek polepené barevnými knoflíčky ubrus s našitými barevnými knoflíčky

A ještě pár slov, které Petra poskytla před svatbou:
Petra: "S Davidem jsme spolu byli skoro rok, když se mě na Valentýna zeptal zda si jej vezmu. Za pár dní mi koupil prstýnek a začali jsme plánovat. Můžu říct, že drahý se na plánování podílel celou dobu. Vždy když sem se nemohla rozhodnou a nebo nevěděla měl hlavní slovo. Jediné v čem jsme neváhali byli fotografové, manželé Mlýnkovi. K nim taky vedla první cesta, kdyby bylo vše tak jednoduché jako domluva s Verčou bylo by naplánování svatby hračkou :-) Byla jsem na 5 matrikách než jsem našla někoho kdo by nás oddal 3.3.2012. Chtěli jsme se 4.března na naše výročí probudit jako manželé. Do května to bylo povídání hlavně s holkama o svatbě a žádný stres. Jenže v květnu jsme z rodinných důvodů datum posouvali na listopad. David si moc přál aby svatba byla 26, jelikož je to jeho šťastné číslo. Plánování začalo znovu. Probírala jsem s holkama téma svatby, my žádné neměli. Chtěla jsem něco co by bylo o nás. Holky si ze mě dělaly srandu, že to chce špulky a nitě, jelikož mám oděvní školu. No a mě se to nezdálo jako špatný nápad a tak jsem zvolila knoflíky. Věřím, že nám přinesou štěstí. V červnu se plánování rozjelo naplno a asi za 3 týdny bylo hotovo. Tehdy jsme si nechali udělat i předsvatební fotky, jednu z nich můžete vidět. Neustále mi přišlo, že svatba je daleko a vůbec to neutíká. Kromě pár dekorací bylo všechno hotovo a nezbylo než čekat. Teď nám do svatby zbývá jen pár dní, většina věcí je hotová a zbývají zařídit jen maličkosti. Těším se jak budou vypadat knoflíkové kytice, které jsem si nechala vyrobit, těším se až poprvé na radnici uvidím Davida a hlavně na to ANO. Někdo mi  řekl, že naše svatba bude dokonalá kvůli přípravám. Já věřím, že bude dokonalá, protože si beru toho pravého muže..."

svíčky s fialovou mašlí a knoflíčky svatební dort jmenovky ve tvaru knoflíku

ozdoba na autě ženichova korsáž

knoflíčkové balerínky svatební lodičky na podpadku se svatebním oznámením

novomanžele v lese novomanžele v lese

nevěsta se škraboškou na tváři novomanžele v lese

látkové kytičky s knoflíčky novomanžele v lese

Připravila: Kateřina Hrabalová
Autor fotografií: Veronika a Petr Mlýnkovi


Odkaz na soutěž: ZDE!


Mohlo by Vás zajímat:

  • Zuzka ♥ David (29.10.2012)

    Začalo to někdy v mých 12 letech, kdy ten roztomilý blonďáček s hříbkem na hlavě přišel do našeho kytarového kroužku. Tam jsem si ho poprvé všimla a zaujal mě.

  • Tanja ♥ Jules - one girl´s wedding (27.01.2014)

    Poznaly jsme se díky naší kamarádce - Daniele, která nás seznámila během našeho výletu do Vídně na jednu lesbickou akci. Znaly jsme se tedy už nějakou dobu, ale nikdy jsme neměly opravdový důvod se bavit nebo nějak jinak komunikovat.

  • Veronika ♥ Lukáš - Svatba v detailech (06.09.2012)

    S Verunkou jsme si již v jednom díle setkali. V díle, ve kterém jsme představili novomanžele oba. Jejich svatbu jsme měli možnost shlédnout nejen prostřednictvím nádherných fotek, ale i díky videu, na kterém jste měli možnost, zahlédnout i pár detailů z této "růžové svatby".


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme