Radka ♥ Jakub


 

Lásku najdete všude. Tam, kde ji nečekáte, v momentě, kdy ji nehledáte. A to se stalo i nám. V chladném únorovém počasí umocněném atmosférou zimního stadionu jsme se poprvé setkali a zamilovali. Je to už více jak 6let, za tu dobu jsme společně prožili dobré i zlé, ze studentů se stali pracující a následně i rodiče jednoho super potrhlého Russella jménem Snoopy, který se stal hlavním bavičem naší svatby. Svatby, která trvala sice jen pár hodin, ale která se zároveň vryla do paměti všem přítomným. Kdo by taky v Čechách pořádal svatbu v „mořském duchu“ ? Já! A vážně nelituji, že jsem vykoupila všechny hvězdice, že jsem každý zimní večer trávila měřením, stříháním, lepením, zdobením, že se náš byt proměnil ve skladiště všech možných dekorací, potřebných i nepotřebných. Nelituji ani minuty nebo koruny, co padla na svatbu, byl to nejkrásnější den v životě. Pro nás oba.

S láskou vzpomínám na okamžik, kdy ke mně přišla cizí holčička a řekla mi, že vypadám jako princezna. Na moment, kdy na mě manžel čekal u oltáře a poté pevně chytil za ruku, kterou už nepustil. Na první manželský tanec. Na celý den strávený s nejbližšími, kteří teprve ten den udělali výjimečným. Děkuji všem, co byli s námi, ale i těm, kteří s námi už být nemohli.


Připravila: Kateřina Hrabalová

Foto: Lucie Rýglová


Mohlo by Vás zajímat:

  • Jana ♥ Pavel (08.07.2013)

    Kdyby náš příběh sepsala královna červené knihovny Rosamunde Pilcher, základní osnova by vypadala nejspíš nějak takto: hlavní hrdinka, Jane (rozuměj, Jana), dostane po pěti letech vztahu kopačky od své první lásky.

  • Lucia ♥ Norbert (16.01.2012)

    V auguste 2010 sme sa rozhodli, že sa chceme so snúbencom zosobášiť ešte v ten rok. Napokon sme zistili, že všetky pekné termíny sú už dávno obsadené a pokiaľ to má byť svadba, ako sa patrí, tak musíme počkať do ďalšieho roka. Napokon sme sa zhodli na tom, že zimná svadba bude to pravé a určite neobyčajné:)

  • Jana ♥ Vladimír - míjeli se v zaměstnání! (08.04.2014)

    Protože věřím, že vše, co se děje, děje se v ten správný čas, tak i naše vzájemné propojení nebylo náhodné, ale bylo přímo osudové. S mužem jsme se několik let míjeli na chodbách, poradách, akcích našeho společného zaměstnavatele.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme