Radka ♥ Jakub


 

Lásku najdete všude. Tam, kde ji nečekáte, v momentě, kdy ji nehledáte. A to se stalo i nám. V chladném únorovém počasí umocněném atmosférou zimního stadionu jsme se poprvé setkali a zamilovali. Je to už více jak 6let, za tu dobu jsme společně prožili dobré i zlé, ze studentů se stali pracující a následně i rodiče jednoho super potrhlého Russella jménem Snoopy, který se stal hlavním bavičem naší svatby. Svatby, která trvala sice jen pár hodin, ale která se zároveň vryla do paměti všem přítomným. Kdo by taky v Čechách pořádal svatbu v „mořském duchu“ ? Já! A vážně nelituji, že jsem vykoupila všechny hvězdice, že jsem každý zimní večer trávila měřením, stříháním, lepením, zdobením, že se náš byt proměnil ve skladiště všech možných dekorací, potřebných i nepotřebných. Nelituji ani minuty nebo koruny, co padla na svatbu, byl to nejkrásnější den v životě. Pro nás oba.

S láskou vzpomínám na okamžik, kdy ke mně přišla cizí holčička a řekla mi, že vypadám jako princezna. Na moment, kdy na mě manžel čekal u oltáře a poté pevně chytil za ruku, kterou už nepustil. Na první manželský tanec. Na celý den strávený s nejbližšími, kteří teprve ten den udělali výjimečným. Děkuji všem, co byli s námi, ale i těm, kteří s námi už být nemohli.


Připravila: Kateřina Hrabalová

Foto: Lucie Rýglová


Mohlo by Vás zajímat:

  • Alžběta ♥ David - heslo svatby "minimalismus" (06.10.2014)

    Namísto našeho příběhu raději napíšu něco krátce o tom, kterak jsme za 2 měsíce zorganizovali svatbu. Po zasnoubení jsme svatební místo měli vybrané poměrně rychle, vlivem událostí a nedostatku času jsme ale termín brzy odložili a o rezervaci tak přišli. Jak se ukázalo o pár měsíců později, bylo to to nejlepší, co nás v danou chvíli mohlo potkat.

  • Lenka ♥ Michal (13.05.2013)

    „Nikdy neříkej nikdy“. Tuto větu si budu už stále opakovat. Je v ní velká pravda. Jakmile se totiž slůvko „nikdy“ vysloví, buďte si jistí, že se přesně „to“ stane. Má předešlá „nikdy“ raději nebudu rozebírat, nicméně jedno takové moje „nikdy“ souvisí i s prvním setkáním s Michalem.

  • Barbora ♥ Ondřej - svatba z 30.let (29.10.2013)

    On stylový zubař s dlouhým a pěstěným knírem, ona křehká dáma s kladenou vlnou. To je dnešní svatba Barbory a Ondřeje.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme