Radka ♥ Jakub


 

Lásku najdete všude. Tam, kde ji nečekáte, v momentě, kdy ji nehledáte. A to se stalo i nám. V chladném únorovém počasí umocněném atmosférou zimního stadionu jsme se poprvé setkali a zamilovali. Je to už více jak 6let, za tu dobu jsme společně prožili dobré i zlé, ze studentů se stali pracující a následně i rodiče jednoho super potrhlého Russella jménem Snoopy, který se stal hlavním bavičem naší svatby. Svatby, která trvala sice jen pár hodin, ale která se zároveň vryla do paměti všem přítomným. Kdo by taky v Čechách pořádal svatbu v „mořském duchu“ ? Já! A vážně nelituji, že jsem vykoupila všechny hvězdice, že jsem každý zimní večer trávila měřením, stříháním, lepením, zdobením, že se náš byt proměnil ve skladiště všech možných dekorací, potřebných i nepotřebných. Nelituji ani minuty nebo koruny, co padla na svatbu, byl to nejkrásnější den v životě. Pro nás oba.

S láskou vzpomínám na okamžik, kdy ke mně přišla cizí holčička a řekla mi, že vypadám jako princezna. Na moment, kdy na mě manžel čekal u oltáře a poté pevně chytil za ruku, kterou už nepustil. Na první manželský tanec. Na celý den strávený s nejbližšími, kteří teprve ten den udělali výjimečným. Děkuji všem, co byli s námi, ale i těm, kteří s námi už být nemohli.


Připravila: Kateřina Hrabalová

Foto: Lucie Rýglová


Mohlo by Vás zajímat:

  • Hanka ♥ Jirka (30.07.2013)

    S Jirkou jsme se seznámili před pěti lety, kdy jsem nastoupila na vysokou školu a hledala někoho, kdo by mě doučil programování- to jsem absolutně nezvládala.

  • Veronika ♥ Lukáš (28.08.2012)

    Svatba Verunky a Lukáše - významná událost. A čím? Tím, že se vdávala jedna z našich redaktorek. Jen pro připomenutí - její hlavní doménou je rubrika DIY - udělej si sama.

  • Lenka ♥ Honza - kovářská svatba (11.11.2013)

    Bylo nebylo…takhle prý začínají všechny šťastné pohádky ... ale teď vážně. Naše seznámení bylo sice pohádkově neuvěřitelné, ale těžko by tehdy někdo uvěřil, že z toho bude svatba…


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme