Zásnuby v Paříži ♥ Eva a Martin


 

Není zvykem, abych k vašim příběhům psala předmluvu. Ale život je i o vyjímkách a já právě jednu z těch vyjímek udělám u tohoto příspěvku.  Žiji v Brně, ale své dětství a dospívání jsem prožila 100km odtud - v Napajechlích. Dětství plné "zbojničení" a lumpačení na sídlišti s partou dětí. Znáte to - různé partičky /"gangy"/ a úplně jiný život dětí, jejich zábavy než dnes. Hezky jsem si zavzpomínala. Proč o tom ale píši? Evička bydlela v "sedmičce" a já v "šestce" :-)) Ale život jde dál a já přeskočím až do období "wedme", kdy jsem se poznala s Martinem - svatebním kameramanem, který má na svědomí i jeden z našich fotoeditorialů. Ale trošku tu pohádku zrychlím :-) Jak je svět malej - on tu malou roztomilou holku "odvedle" požádal o ruku - a v Paříži. Takže přátelé, věřte, že spojit se mohou jakékoliv příběhy, vzpomínky a lásky. Mám radost, a to upřímnou! Kateřina

Autor foto: Veronika a Petr Mlýnkovi

Autor foto: Veronika a Petr Mlýnkovi Autor foto: Veronika a Petr Mlýnkovi

Autor foto: Veronika a Petr Mlýnkovi Autor foto: Veronika a Petr Mlýnkovi

Ona:

"Po narození dcery tohle byl ten nejkrásnější zážitek jaký jsem kdy zažila. Velmi si vážím toho, že si mě chce vzít člověk, kterého si tolik vážím, miluji, mám v něm oporu nejen pro sebe ale i dcerku...Přeji každé, aby byla takhle šťastná jako jsem já nyní....!!! Úžasný zážitek na který se nezapomíná...."


On:

"Jaké je to požádat někoho o ruku v Paříži? Není to tak lehké jak jsem si myslel. Výlet do Paříže měl být pro Evičku překvapením na poslední chvíli. Nakonec to tak dopadlo i s prstýnkem. Celou dobu jsem ho nosil v kapse u bundy, často ho nervózně mačkal v ruce a říkal si, "teď, teď to udělám" a pak si vyčítal, že jsem určitě propásl ten nejlepší moment. Nakonec to tak mělo být. Evička si vybrala sama. Ještě jednou se chtěla vrátit a vidět Eiffelovku a tak jsem naposledy šáhl do kapsy, třikrát se zhluboka nadechl, poklekl a nesměle se zeptal…."

Autor foto: Veronika a Petr Mlýnkovi Autor foto: Veronika a Petr Mlýnkovi

Autor foto: Veronika a Petr Mlýnkovi Autor foto: Veronika a Petr Mlýnkovi


Připravila: Kateřina Hrabalová

Autor foto: Veronika a Petr Mlýnkovi
Autor video: Martin Cigánek
Děkuji Evě a Martinovi za poskytnutí soukromých a intimních fotografií do našeho příspěvku!


Mohlo by Vás zajímat:

  • Barbora ♥ Ondřej - svatba z 30.let (29.10.2013)

    On stylový zubař s dlouhým a pěstěným knírem, ona křehká dáma s kladenou vlnou. To je dnešní svatba Barbory a Ondřeje.

  • Helena ♥ Martin (10.08.2011)

    Svatba, která se honosí puncem vyjímečnosti. Vyjímečný pár, vyjímečná fotografka, vyjímečný kameraman, vyjímečná sounáležitost rodiny a v neposlední řadě "vyjímečné" počasí.

  • Daniela ♥ Michal - část II. (09.08.2012)

    S Danielou a Michalem jsme se v minulém týdnu již v našem magazínu setkali. S jejich příběhem jste se již seznámili a my dnes pokračujeme druhým dílem o přípravě svatby a následně i o tom, jak celá svatba vypadala a jak skvěle dopadla.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme