Videa

Webový průvodce svatbou


Julie & Chris – minimalistické Irsko!

19.05.2016 | Videa

Vítr, sníh, mechová lávová pole a mrazivé vodopády! ...Nevadí, že máte zmrzlé prsty - tajný a soukromý útěk na okraji zasněžené zimy stál za to.


Svatební šaty za 100 let ve 3 minutách!

04.10.2015 | Videa

Moc pěkně zpracované video o vývoji módy ve svatebním odvětví! Jaké svatební šaty, boty, kytice nosily naše babičky a prababičky? Usaďte se pohodlně do křesel a pusťte si 3 minuty, které shrnou celých sto let!


A jak to dopadne s nevěstou od Diora?

25.02.2015 | Videa

Natalia Portman jako romantická nevěsta v nádherných běloskvoucích svatebních šatech od Diora, které jako by byly ušity z obláčků. Video je romantické, vtipné a se závěrečným zvratem. Jak to s Miss Dior dopadne?


This is love!

12.12.2014 | Videa

S Wedme jsem v květnu odstartovala čtvrtý rok jeho existence a právě pro takové okamžiky a pocity, které mě emoce prostřednictvím fotografiíí a videí tato "práce" přináší, pokračuji dále. Video, kterému "rozumíte" velmi dobře, hladí vás po duši, vhání slzy do očí, a ježí chlupy na těle.


Alex & Mary - Podzimní inspirace

16.10.2014 | Videa

Alex a Mary pojali svou svatbu netradičně. Vzali se na podzim, na samotě v lese a kolem pobíhaly srnky.


Natalya & Fedor - Svatební video z Fiji, které vám vezme dech!

15.09.2014 | Videa

Lehoučký teplý vánek, který vás lehce pošimrá při vašem odpočinku v houpací síti na pláži. Paprsek slunce proplétající se mezi palmovými listy vás píchne do očí, jenž z lehkého spánku zvednete k blankytně modré obloze.


"Nechám pro tebe rozsvíceno"

22.04.2014 | Videa

Originalita, neotřelost, překvapení. Tři abstraktní podstatná jména. Nemůžete se jich dotknout. Nenahmatáte je. Přesto na člověka působí neuvěřitelnou silou. Kromě jiných i tato tři slova dokonale popisují žádost o ruku, kterou vám zprostředkováváme prostřednictvím videa v dnešním článku.


Čekala zásnuby, přišla svatba

19.03.2014 | Videa

Když se Carly po 6 měsících odloučení od své lásky vrátila zpět do Kanady, byla připravena na to, že ji čekají zásnuby. Místo zásnub však přišla rovnou svatba.


Co vám Wedme.cz nabízí?

18.03.2014 | Videa

......ano, dokonce je možné, že jste na Wedme narazili až nyní, nebo jen před nedávnem a vlastně ještě trošku tápete, čím se zabýváme. Jsme svatební agenturou? Salónem? Co vlastně děláme? Jakým médiem jsme a co přinášíme nevěstám a dodavatelům?


Dojemné video - Co je láska?

17.03.2014 | Videa

Dojemné, citlivé a opravdu krásné video o vzájemné lásce, úctě a pokoře jednoho manželského páru, který spolu žije 50 let. I po těch letech z videa cítíte opravdovost jeho slov, opravdovost lásky, kterou ke své ženě chová.


1 2 3 4 5 6 7 další

Partneři


Sledujte


Doporučujeme