Videa


First KISS - polibky pro každého!

12.03.2014 | Videa

Dalo by se říct..."hm, líbající se lidé"...ale stačí jedno shlédnutí, které vás přesvědší o neskutečně emotivním zážitku. Co je pro vás polibek? Velmi intimní záležitost, kterou nevěnujete každému, nebo jen tak někomu!


Maya ♥ Richard - filipínská svatba od Jasona Magbanui jako ze seriálu

22.11.2013 | Videa

Opět jsem se po nějakém čase dostala k Jasonovým videím. Jason Magbanua - filipínský a celosvětově úspěšný svatební kameraman, jehož videa "dávám" jedním dechem.


Mat ♥ Jaclyn

11.10.2013 | Videa

Tento příběh je podle pravdy! "It´s true story!" Raději nebudu prozrazovat ani kousíček děje, abych Vás neochudila o to překvapení a atmosféru samotného příběhu. Takže jen...usaďte se a nechte si naskočit husí kůži!


Christina & A. - zmzlá krása

02.10.2013 | Videa

Odrážející se slunce v krystalcích ledu, jemně studící sníh padlý na úzkou šíji, absolutní krása existuje! Absolutní souznění, cit, křehkost, klid, krása poletující všude kolem - nedá se ani slovy popsat, co za pocit to ve vás vyvolá.


Alena ♥ Denis - svatba mezi stromy

25.09.2013 | Videa

To video je milé. To je první, co mě při shlédnutí videa přišlo jako první na mysl. Sympatický nápad uspořádat svatbu mezi stromy, na balících slámy, mít levandulovo bavlníkovou kytku, která neuvadne.


Emilija + Goran - Tattoo Love Story

11.08.2013 | Videa

Jsou videa na která koukáte i několikrát za sebou a stále s údivem, zájmem a zkoumáním, jak vše do sebe skvěle zapadá. V tomto případě je tomu přesně tak, jak píši. Výnikající hudební podklad, absolutně skvěle spolupracující a fotogenický pár!


Zásnubní video inspirace

18.07.2013 | Videa

Neotřelé, profesionálně zpracované video odrážející možnost, jak požádat svoji milou o ruku. Dámy to je romantika, co?


Rita ♥ Nando

21.06.2013 | Videa

Emoce, emoce, emoce! Emoce na které si v tomto videu musíte sice chvilku počkat, ale které opravdu stojí za to. Slzy vás neminou :)


Hippie inspirace

28.05.2013 | Videa

Sluncem a láskou prolitá inspirace na téma "hippie svatba". Dokonale sladěné detaily, pírka, dečky, závěsy, bubínky, outfit páru. Úžasný nápad s barvičkami a sklenicemi s vodou. Povedené video, které srší hippie stylem, ikdyž z něj nutně nekřičí hippie hudba.


Backstage focení svatebních šatů!

10.05.2013 | Videa

...aneb, jak to vypadá na druhé straně. Když vznikají fotky svatebních šatů do katalogu, je za tím hodně práce. Podívejte se.


předchozí 1 2 3 4 5 6 7 další

Partneři


Sledujte


Doporučujeme