Videa


{Punk video - Whit & Colby}

05.09.2012 | Videa

Toto video mě dostalo! Za prvé hudbou, střihem a hlavně párem, který se s tím "nemazlil". Jsou suroví, jsou svoji, nebojí se držet svého životního stylu. Stejně tak pojali i své svatební video, stejně jako svou vlastní svatbu. Oddávající, svědci, oni a kamera!


Tin ♥ Benjo

23.08.2012 | Videa

Jedna krásná filipínská svatba z dílny jednoho z nejuznávanějších svatebních kameramanů Jasona Magbanui. Nevěsta, která má nádherné třpytivé šaty, radost se dívat.


Danike ♥ Sam = Paradise

17.08.2012 | Videa

Někteří z vás si léto nedovedou bez dovolené u moře představit. Některým z vás cestou k moři možná v uších zněl song od Coldplay Paradise....tak výstižný nejen pro vaši dovolenou, ale i pro toto video.


Digi láska

14.08.2012 | Videa

Velmi originální způsob, jak zachytit hravost a radost lásky. Moc se mi líbí, jak aktéři - zdánlivě obyčejní lidé, působí v celém filmu zcela vyjímečně.


Zničit šaty?

08.08.2012 | Videa

Trash the drTrash the dress lze volně přeložit také jako "vyhoď šaty". Tento pojem vznikl v USA v roce 1998, byl inspirován filmem a jedná se především o styl svatebních fotografií. Jde...


Svatba ve znamení Star Wars

27.07.2012 | Videa

Hvězdné války! Známe je snad všichni. V posledních týdnech se s nimi dokonce setkáváme na televizních obrazovkách. Někteří jen ví, že existují, ale moc nerozumí paralele mezi ději a celkovému tématu tohoto unikátního filmařského díla. Někteří naopak tomuto fenoménu propadli, ato doslova!


Žádost o ruku v kufru auta

23.07.2012 | Videa

Jednoho krásného dne byla přítelkyně "hrdiny" tohoto videa požádána, aby navštívila jeho rodiče u nich v domě. Poprosil svého bratra, aby ji posadil do kurfu auta, kde jí nasadil sluchátka s jejím oblíbeným songem, songem, který mluví za vše.


Strom života

21.07.2012 | Videa

Každá svatba, která se odehrává namísto zděného chrámu (které jsou také krásné) u stromu, upoutá mojí pozornost. Čím starší, tím větší a čím větší, tím lepší. Každá větev mi totiž připomíná dar. Dar života.chu, chrám ze stromu života.


Bára ♥ Martin

17.07.2012 | Videa

Seznámili jsme se ve společném zaměstnání, kde jsme se dlouhé měsíce míjeli a jako kolegové z jedné firmy se ze slušnosti pozdravili na chodbě. Martin měl zahradu a občas ve firmě, mimo své povinnosti, prodával čerstvé ovoce a zeleninu. Jednoho dne byly k prodeji i HRUŠKY.


Živá hudba

29.06.2012 | Videa

Živá hudba na svatbě, fascinující, krásná, dojemná.


předchozí 1 2 3 4 5 6 7 další

Partneři


Sledujte


Doporučujeme